• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Aukcja Varia 5

Na aukcji zgromadziliśmy 284 obiekty w niezwykle atrakcyjnych cenach. Począwszy od malarstwa, po biżuterię, srebra, platery, ceramikę oraz meble. Już od 100 zł można zakupić unikatowe obiekty jak na przykład szafę ubraniową w stylu Art Deco za 100 zł (poz. 276), czy srebrną papierośnicę za 220 zł (poz. 161).

Obrazy z początku wieku dostępne są już od 100 zł (w tym m. in Kwiaty Michniewiczowej poz. 60.), a dziewiętnastowieczne olejne obrazy od 600 zł (poz. 33, Przy nadmorskim murku z 1847 roku). Widoki Warszawy w rekordowo niskich cenach jak np. 1 000 zł za akwarelę Kościół św. Jacka Tadeusza Cieślewskiego (seniora), 650 zł za Widok na Rynek Starego Miasta M.Żeniuka czy wyjątkowy Widok na Pałac Staszica autorstwa Władysława Chmielińskiego już za 3 200 zł. Wielka rzadkość - akwarela z tatrzańskim wodospadem Karola Millera już za 300 zł!

Ponadto w ofercie cała plejada niskich cen sreber jak cukiernice, papierośnice, dzbaneczki czy zestawy herbaciane. Niezwykle szeroka oferta biżuteryjna jak pierścionki z brylantami od 900 zł (np. pierścionek z szafirem i brylantami, poz.102) czy kolczyki z brylantami za 1800 zł (poz. 106).

AUKCJA VARIA 5
21 lutego (sobota) 2015, godz. 17.00
w siedzibie Sopockiego Domu Aukcyjnego
Sopot, ul. Boh. Monte Cassino 43
poniedziałek - piątek 11:00 - 18:00, sobota 11:00 - 15:00
tel. (58) 550 16 05
WYSTAWA PRZEDAUKCYJNA: od 9 lutego 2015 r.

Wszystkie ceny wywoławcze są jednocześnie możliwymi cenami transakcyjnymi, nie posiadamy ukrytych cen gwarancyjnych!

Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowej aukcji!

POZ. 12
Władysław Chmieliński
(1911 Warszawa - 1979 tamże)
Widok na Pałac Staszica w Warszawie
cena wywoławcza: 3 200 zł

POZ. 33
Malarz nieokreślony
(XIX w.)
Przy nadmorskim murku, 1847 r.
cena wywoławcza: 600 zł

POZ. 44
Henryk Baranowski
(1932 Starogard Gdański - 2005 Gdynia)
Gdynia Orłowo
cena wywoławcza: 6 500 zł

POZ. 46
Marian Mokwa
(1889 Malary - 1987 Sopot)
Nad morzem
cena wywoławcza: 3 400 zł

POZ. 102
Pierścionek, 1 poł. XX w.
cena wywoławcza: 900 zł

POZ. 161
Papierośnica 1 poł. XX w.
cena wywoławcza: 220 zł

POZ. 214
Jensen
Koniec XIX w.
Siedząca
cena wywoławcza: 1 000 zł

POZ. 276
Szafa ubraniowa w stylu Art Déco
lata 1950-60
cena wywoławcza: 100 zł

Opinie