3.5
1 ocena

Cinema3D

adres
80-172 Gdańsk, Franciszka Schuberta 102A (poziom 1) pokaż na mapie

znajduje się w Galeria Morena

telefon
58 765-75-11
www
www.cinema3d.pl
godziny otwarcia
codziennieod 9:00
czynne do ostatniego seansu

Promocje

Super Środa

kategoria Kino
Cinema3D
Do końca promocji:
więcej informacji»

Aktualne imprezy

Napisali o nas

zobacz wszystkie (7) »

O nas

6 klimatyzowanych sal; 1100 komfortowych miejsc, sale przystosowane do obsługi osób niepełnosprawnych, popcorn bar, strefa chillout, technika kinowa oparta na cyfrowych projektorach BARCO 4K, projekcje 3D w najnowocześniejszej techn

CINEMA3D SA to sieć nowoczesnych multipleksów kinowych działających na polskim rynku od 2010 r. Firma od początku swojej działalności koncentruje się na realizacji multipleksów lokowanych na terenie galerii i centrów handlowych w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców.
W ciągu niespełna 5 lat marka Cinema 3D znalazła się w gronie liderów rynku kinowego w Polsce. Jest to dowód, że przemyślana i konsekwentnie realizowana strategia pozwala na osiąganie nawet najbardziej śmiałych celów biznesowych.

Cinema 3D to premiery największych światowych hitów, ale także organizacja wydarzeń specjalnych i wyświetlanie treści alternatywnych (muzyka, sport, rozrywka). We wszystkich kinach widzowie mają bogaty wybór kontentu oferowanego poza regularnym repertuarem. Transmisje operowe lub wyświetlanie spektaklu teatralnego w jakości HD na żywo stają się pozycją obowiązkową w kalendarzu projekcji marki. Wielkie emocje towarzyszą także podczas emisji wydarzeń sportowych "live". Połączenie niesamowitego dźwięku i wizji wydobywających się z ogromnego ekranu pozwala przeżywać niespotykane emocje w gronie przyjaciół i znajomych. W Cinema 3D przy współpracy z partnerami odbywają się transmisje m.in. meczów Europejskich Mistrzostw Piłkarskich UEFA oraz Ligi Mistrzów. Niezwykła atmosfera panuje w salach kinowych podczas lokalnych premier filmowych z udziałem gwiazd.

CENNIK

PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK ulgowy - 2D 18 zł, 3D 20 zł normalny - 2D 23 zł, 3D 26 zł rodzinny - 2D 18 zł, 3D 20 zł
SUPER ŚRODA ulgowy - 2D 15 zł, 3D 18 zł normalny - 2D 15 zł, 3D 18 zł
PIĄTEK - NIEDZIELA ulgowy - 2D 19 zł, 3D 22 zł normalny - 2D 25 zł, 3D 28 zł rodzinny - 2D 19 zł, 3D 22 zł
Barco ESCAPE - 10 zł

Barco Escape to rewolucyjny system kina panoramicznego z trzema niezależnymi ekranami kinowymi wciągający widzów w nieznane dotąd doznania filmowe.

W przypadku wyboru seansu w technologii Barco Escape obowiązuje dopłata do biletu w wysokości 10 zł.
Miejsce VIP - 4 zł Miejsca VIP to luksusowe fotele usytuowane w najlepszych rzędach sal kinowych. Zapewniają one doskonałą widoczność obrazu, odbiór efektów 3D oraz dźwiękowych.
Okulary 3D - 4 zł Do prawidłowego odbioru seansu w technologii 3D konieczne jest posiadanie specjalnych okularów. Okulary te są do nabycia w kasach kina w cenie 4 zł Po zakupie okulary stają się Państwa własnością i mogą państwo użyć ich na kolejnym seansie.
Bilety ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży szkolnej, studentom do 26 roku życia oraz seniorom od 60 roku życia. Bilet Rodzinny przysługuje przy zakupie biletów dla minimum dwóch osób dorosłych i jednego dziecka, lub dwojga dzieci i jednej osoby dorosłej. Cena za jedną osobę. Dzieci do 3 roku życia mają wstęp darmowy (nie dotyczy grup zorganizowanych). Cennik weekendowy obowiązuje także w dni świąteczne.

Galeria zdjęć

Opinie + dodaj ocenę


3.5

w kategorii

Kina

 • obsługa:
  3
   
 • repertuar:
  2
   
 • nowości:
  3
   
 • komfort:
  5
   
 • przystępność cen:
  4
   
 • ocena ogólna:
  4
   
średnia ocena (max 6.0)
3.5

Napoje

Jestem rozczarowana brakiem informacji o zakazie wnoszenia napojów. Wybralismy się z dziecmi do kina, aby nie pić proponowanej w kasach COLI namówiłam dzieci na zdrowe soki i kawe, które zakupilismy w barach przed kinem. Niestety zostalismy poproszeni o wypicie ich przed wejsciem na salę. Co za skandal. Nie ma informacji o zakazie wnoszenia napojów! A ludzie z COCA COLA mogą się truć na sali!

 • zal (kobieta, 19-30 lat)
 • Termin skorzystania z usługi: 1.1.2017
 • Polecam innym: nie mam zdania
przejdź do pełnej mapy »
  • obsługa:
   3.0
    
  • repertuar:
   2.0
    
  • nowości:
   3.0
    
  • komfort:
   5.0
    
  • przystępność cen:
   4.0
    
  • ocena ogólna:
   4.0
    
  średnia ocena (max 6.0)
  3.5