Eniro Polska Sp. z o.o. - Panorama Firm

adres
80-803 Gdańsk, Strzelecka 7B pokaż na mapie

znajduje się w HAXO

telefon
58 744-40-10  fax:  58 744-40-30
e-mail
p...@eniro.com pokaż
www
praca.eniro.pl

O nas

Jesteśmy wiodącą firmą w zakresie lokalnego wyszukiwania informacji o firmach, produktach i usługach. Zmieniamy się z myślą o obecnych i przyszłych pracownikach, klientach i użytkownikach!

Eniro Polska jest firmą świadczącą usługi w zakresie wyszukiwania lokalnych informacji o firmach, produktach i usługach w Polsce i w krajach skandynawskich. Obecnie oferujemy rozwiązania cyfrowe, pomagające użytkownikom w łatwy sposób zlokalizować poszukiwane produkty i usługi, niezależnie od miejsca w którym się znajdują i sposobu wyszukiwania - za pośrednictwem smartfonów, tabletów czy komputerów. Od ponad 20 lat wspieramy rozwój polskich firm, oferując profesjonalne wsparcie działań marketingowych.

Najważniejszą marką Eniro w Polsce jest Panorama Firm, zawierająca szczegółowe informacje o ponad 2 milionach firm i instytucji. Produkt jest dostępny jako:
• wyszukiwarka lokalna panoramafirm.pl oferująca także precyzyjne mapy całej Polski
• bezpłatna aplikacja mobilna Panorama Firm
• samochodowa nawigacja GPS Panorama Firm, bezpłatna i działająca offline

Panorama Firm - Odkrywaj blisko. Szukaj lokalnie.

W portfolio produktów i usług Eniro Polska znajdują się również:
• budownictwo.pl - serwis biznesowy, adresowany do branży budowlanej i wybranych branż biznesowych
• usługa profesjonalnego udostępniania bazy danych

NASI PRACOWNICY
Zatrudniamy ponad 800 pracowników, a większość z nich to konsultanci działu sprzedaży. Ich zadaniem jest profesjonalne doradztwo w zakresie marketingu cyfrowego. Rocznie kontaktujemy się z tysiącami polskich przedsiębiorstw, oferując im optymalne rozwiązania reklamowe.

Pracujemy stacjonarnie jako Konsultanci Telesprzedaży lub mobilnym jako Specjaliści ds. Sprzedaży. Wszyscy mają jasno wyznaczone cele. Ich realizacja jest najważniejszym kryterium oceny, wpływającym na wyższe zarobki oraz na rozwój w dziale sprzedaży - pozyskiwanie i obsługa Klientów o wyższym potencjale, stanowiska kierownicze. Pracownicy Eniro mają dostęp do nowoczesnych narzędzi i systemów wspierających efektywność codziennej pracy.

NAGRODY
Eniro jest laureatem wielu nagród, przyznawanych zarówno za najwyższej jakości produkty (Złoty Laur 2014 dla wyszukiwarki panoramafirm.pl), a także dla wyróżniającego się pracodawcy (sześciokrotny tytuł Solidny Pracodawca, Pracodawca Nowej Ery, Nagroda Państwowej Inspekcji Pracy).

Galeria zdjęć

przejdź do pełnej mapy »