Eniro Polska Sp. z o.o. - Panorama Firm

adres
80-803 Gdańsk, Strzelecka 7B pokaż na mapie

znajduje się w HAXO

telefon
58 744-40-00
e-mail
p...@eniro.com pokaż
www
praca.eniro.pl

O nas

Jesteśmy wiodącą firmą specjalizującą się w marketingu internetowym oraz w wyszukiwaniu lokalnym informacji o firmach, produktach i usługach.

Polskim przedsiębiorcom oferujemy szereg rozwiązań z zakresu marketingu internetowego, zaś użytkownikom pomagamy w łatwy sposób zlokalizować poszukiwane produkty i usługi, niezależnie od miejsca w którym się znajdują i sposobu wyszukiwania - za pośrednictwem smartfonów, tabletów czy komputerów. Od ponad 25 lat wspieramy rozwój polskich firm, oferując profesjonalne wsparcie działań marketingowych.

Najważniejszą marką Eniro w Polsce jest Panorama Firm, zawierająca szczegółowe informacje o 3 milionach firm i instytucji. Produkt jest dostępny jako:
• wyszukiwarka lokalna panoramafirm.pl oferująca także precyzyjne mapy całej Polski
• samochodowa nawigacja GPS Panorama Firm, bezpłatna i działająca offline

Panorama Firm - Odkrywaj blisko. Szukaj lokalnie.

W portfolio produktów i usług Eniro Polska znajdują się również:
• responsywne strony www
• pozycjonowanie stron SEO
• skuteczny remarketing
• e-sklepy dla małych i średnich firm
• profesjonalne wideo dla firm
• budownictwo.pl - serwis, który dostarcza informacji  o cenach i dostępności produktów budowlanych w sklepach internetowych, a także o firmach i usługach z tej branży. To także źródło ciekawych inspiracji i praktycznych porad, jak urządzić wnętrze
• usługa profesjonalnego udostępniania bazy danych

NASI PRACOWNICY
Zatrudniamy kilkuset pracowników, a większość z nich to konsultanci działu sprzedaży. Ich zadaniem jest profesjonalne doradztwo w zakresie marketingu cyfrowego. Rocznie kontaktujemy się z tysiącami polskich przedsiębiorstw, oferując im optymalne rozwiązania reklamowe z zakresu marketingu internetowego.

Pracujemy stacjonarnie jako Konsultanci Telesprzedaży lub mobilnie jako Specjaliści ds. Sprzedaży. Wszyscy mają jasno wyznaczone cele. Ich realizacja jest najważniejszym kryterium oceny, wpływającym na wyższe zarobki oraz na rozwój w dziale sprzedaży - pozyskiwanie i obsługa Klientów o wyższym potencjale, stanowiska kierownicze. Pracownicy Eniro mają dostęp do nowoczesnych narzędzi i systemów wspierających efektywność codziennej pracy.

NAGRODY
Certyfikat Google Premier Partner dla Eniro Polska, który potwierdza ponadprzeciętne wyniki prowadzonych kampanii i wykorzystanie pełnego wachlarza możliwości reklamowych.

Galeria zdjęć

przejdź do pełnej mapy »