KKT Studio, Szkoła Stylu i Wdzięku WYSOKA SZPILKA

adres
81-319 Gdynia, Śląska 17 (Biurowiec Chipolbrok / 3 piętro, pokój 315) pokaż na mapie
telefon
600-056-796
e-mail
k...@kktstudio.pl pokaż

Napisali o nas

zobacz wszystkie (7) »

O nas

KKT STUDIO oferuje firmom i instytucjom doradztwo oraz tworzenie spójnej i nowoczesnej komunikacji graficznej, podkreślającej unikatowe cechy przedsiębiorstwa. Szkoła Stylu i Wdzięku WYSOKA SZPILKA sesje zdjęciowe dla kobiet, doradztwo stylizacyjne.

KKT STUDIO
W ramach KKT STUDIO oferujemy firmom i instytucjom doradztwo oraz tworzenie spójnej i nowoczesnej komunikacji graficznej, podkreślającej unikatowe cechy przedsiębiorstwa, a samym przedsiębiorcom, menadżerom i właścicielom firm pomagamy w kreowaniu i dokumentowaniu oczekiwanego wizerunku osobistego.

www.KKTstudio.pl
www.facebook.com/KKTstudio

Biuro: Chipolbrok, ul. Śląska 17, p.315, Gdynia

WYSOKA SZPILKA
Wysoka Szpilka inspiruje kobiety! Tu znajdziesz wszystko to, czego Ci potrzeba, by stworzyć oraz pokazać światu prawdziwą i nowoczesną Ty. Zbudujesz swój wizerunek- zgodny z Tobą, z wykonywaną profesją oraz z Twoimi oczekiwaniami. Złap głębszy oddech, otwórz się na nowe. Konsultacje personal branding, sesje zdjęciowe, spotkania ze stylistką - doradztwo ekspertów Wysokiej Szpilki spowoduje, że spojrzysz na siebie świeżym okiem. I spodoba Ci się to, co zobaczysz!

www.WysokaSzpilka.pl
www.facebook.com/WysokaSzpilka

Biuro: Chipolbrok, ul. Śląska 17, p.315, Gdynia
Studio foto: ul. Obrońców Westerplatte 16a, Sopot 

Galeria zdjęć

przejdź do pełnej mapy »