Makeup House - makijaż i stylizacja brwi

adres
81-450 Gdynia, Redłowska 52/2
(parter budynku Baltic House, naprzeciw stacji paliw LOTOS) pokaż na mapie
telefon
783-737-887
e-mail
k...@makeuphouse.pl pokaż
www
www.makeuphouse.pl
godziny otwarcia
pn-pt10:00 - 18:00
sob10:00 - 15:00
Otwarte również na życzenie klienta po wcześniejszym uzgodnieniu.

Napisali o nas

O nas

Makeup House świadczy profesjonalne usługi makijażu przy użyciu luksusowych kosmetyków, dostosowane do potrzeb i urody klienta, a także oferuje fachową stylizację brwi, obejmującą nadawanie im indywidualnego kształtu oraz koloru.

Makeup House wyznaje zasadę, że profesjonalny makijaż to prawdziwa sztuka, wymagająca pasji i oddania. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i umiejętności są gwarancją pełnego zadowolenia i zaspokojenia oczekiwań klientów. W Makeup House naturalnym jest bezustanne szlifowanie warsztatu poprzez wprowadzanie nowych technik i trików zgodnych z aktualnymi trendami, a także udział w licznych szkoleniach i kursach prowadzonych przez makijażystów uznanych w kraju i na świecie (m.in. Erika Soto, Ewę Gil, Sergiusza Osmańskiego). Z Makeup House zyskujesz pewność, że w tym najważniejszym, a także w tych mniej ważnych dniach będziesz wyglądać doskonale.

Dlaczego Makeup House? Makijaż i stylizacja brwi są przeważnie jednymi z wielu zabiegów świadczonych przez studia urody, a w rezultacie wykonywane są pobieżnie, często bez wymaganej dokładności i staranności. Ścisła, wąsko ukierunkowana specjalizacja Makeup House pozwala na wyznaczanie nowych standardów jakości w tej dziedzinie sztuki.

Galeria zdjęć

przejdź do pełnej mapy »