oceń »

Mechaniczna Pomarańcza - wcześniej Mechanik

adres
80-227 Gdańsk, Do Studzienki 61 pokaż na mapie
e-mail
mechaniczna.menago@gmail.com

Aktualne imprezy

zobacz wszystkie (5) »

Napisali o nas

zobacz wszystkie (8) »

O nas

Klub powstał w 1962 roku i początkowo nosił nazwę Mechanik. Jest najstarszym klubem studenckim Politechniki Gdańskiej. Jego układ, oraz wystrój zmieniał się wiele razy, a w tym momencie posiada dwie sale: barowo-pubową, oraz taneczno-koncertową.

Teraz wszystko się zmienia! Klub w styczniu 2017 dostanie nowe życie i pod świeżą nazwą Mechaniczna Pomarańcza zamierza bawić Was codziennie do ostatniego gościa. Oprócz nazwy, także wystrój lokalu w dużym stopniu nawiązuje do legendarnego filmu Stanley'a Kubrick'a  "Mechaniczna Pomarańcza", ale zawiera także wiele elementów  "mechanicznych", co w znacznym stopniu tworzy wyjątkowy klimat tego miejsca.
Przestrzeń klubu jest otwarta na ludzi pragnących promować ambitne projekty artystyczno-muzyczne. Wspieramy innowacyjne, niezależne formy wyrazu, muzykę na wysokim poziomie bez względu na gatunek, a także ludzi mających coś ciekawego do przekazania.
Częstą formą przekazu muzycznego są koncerty na żywo młodych, ambitnych zespołów prezentujących różne gatunki, od jazzu po rock.
Menu prezentowane w klubie to kuchnia autorska, odkrywająca wyjątkowe połączenia smakowe, współgrająca jednocześnie z ofertą napojów dostępnych w naszym barze.
W Mechanicznej Pomarańczy czekamy na Was codziennie od godziny 10 do późnych godzin wieczornych.
Aby  urozmaicić naszym gościom czas spędzony w klubie oferujemy bilard, piłkarzyki  oraz lotki.

Galeria zdjęć

przejdź do pełnej mapy »