4.8
1 ocena

Radiologica Net oddział Rumia

adres
84-230 Rumia, Kombatantów 7
 
inne oddziały
telefon
58 672-77-77  fax:  58 572-47-28
e-mail
biuro@radiologica.net.pl
www
godziny otwarcia
pn-pt7:30 - 21:30
sob8:00 - 15:00

O nas

Radiologica Net Rumia to nowoczesna Pracownia Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej oraz Poradnie Specjalistyczne

Zespół naszej przychodni stanowią doświadczeni i rzetelni lekarze oraz technicy, którzy specjalizują się w badaniach rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Wieloletnia praktyka podparta gruntowną wiedzą sprawia, że od wielu lat zajmujemy czołową pozycję na medycznym rynku w rejonie. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi możemy zagwarantować szybkie postawienie właściwej diagnozy, nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach chorobowych.

Specjaliści w ramach refundacji NFZ:

W ostatnich latach poszerzyliśmy ofertę, wprowadzając usługi specjalistów z dziedziny chirurgii, neurologii, otolaryngologii i alergologii dziecięcej. Teraz nasi Pacjenci mają dostęp do wielu specjalistów w jednym miejscu, a to wszystko w ramach refundacji z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Pacjentom korzystającym z naszych usług mamy do zaoferowania pełen zakres usług medycznych, fachowe porady specjalistów z wielu dziedzin oraz najwyższą jakość opieki medycznej. Badania wykonujemy posługując się wysokopolowym systemem rezonansu magnetycznego - Magnetom firmy Siemens. Dzięki temu mamy możliwość wykonywania najdokładniejszych z możliwych badań: mózgu i kręgosłupa, badań naczyniowych - angiografii kontrastowej oraz naczyń obwodowych kończyn dolnych, narządów jamy brzusznej i miednicy małej oraz układu kostno-stawowego.

W naszej medycznej praktyce posługujemy się również spiralnym wielorzędowym tomografem komputerowym Somatom Scope Power firmy Siemens. Jest to jedno z najnowszych urządzeń na rynku, pozwalające na wykonywanie zaawansowanych badań z zakresu neuroradiologii, m.in. perfuzji TK, kontrastowych badań naczyniowych - angio TK, badań klatki piersiowej, jamy brzusznej i miednicy małej oraz badań układu kostno-stawowego. Ponadto mamy możliwość tworzenia rekonstrukcji trójwymiarowych uzyskanych obrazów.

W zakresie naszych specjalistycznych usług można znaleźć m.in. wykonywanie:

Biopsji aspiracyjnej cienkoigłowej
Zabieg ten polega na pobraniu materiału cytologicznego poprzez wprowadzenie cienkiej igły. W ten sposób nakłuwa się guzy umiejscowione na prawie wszystkich narządach ciała. Jeśli zmiany są duże, wyczuwalne podczas badania palpacyjnego, wtedy zabieg można wykonać bez kontroli USG czy tomografii komputerowej. W innych przypadkach zabiegi wykonuje się wspólnie z lekarzem radiologiem, który wykorzystując USG lub tomograf komputerowy, umiejscawia dokładnie zmiany.

Skleroterapii, czyli usuwania żylaków
Jest to leczenie bezinwazyjne, bez użycia lasera, a także bez operacji i znieczuleń. W trakcie zabiegu następuje wstrzyknięcie za pomocą cienkiej igły do wnętrza żyły specjalnego środka, w wyniku czego dochodzi do zamknięcia uszkodzonego naczynia, a krew zaczyna płynąć przez zdrowe naczynia. Jest to zabieg bezpieczny, niewymagający hospitalizacji i krótkotrwały, trwa zaledwie około 10-15 minut. Czasami leczenie przeprowadzone jest w kilku sesjach.

Terapii ozonowej w dykopatii lędźwiowej
Jest to nowa metoda leczenia dyskopatii lędźwiowej, przy wykorzystaniu leczniczych właściwości ozonu i pomocy tomografii komputerowej. Ozon znany jest ze swoich właściwości antyseptycznych i przeciwzapalnych. Wykonując dyskolizę ozonową krążka międzykręgowego nakłuwamy krążek i wstrzykujemy terapeutyczną mieszaninę gazów. Zabieg dyskolizy ozonowej wykonany jest w trybie ambulatoryjnym, pod kontrolą tomografii komputerowej. Efekty po zabiegu są niezwykle optymistyczne dla pacjentów - następuje natychmiastowe, całkowite (w około 80% przypadków) lub częściowe ustanie bólu, ustąpienie mrowienia i drętwienia oraz objawów zmniejszenia siły mięśniowej (w około 50-60% przypadków).

Szerokim działem naszej działalności jest medycyna estetyczna. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez doświadczonego specjalistę. W tym zakresie oferujemy m.in.:

-wypełnianie bruzd i zmarszczek kwasem hialuronowym, czyli wszelkich bruzd nosowo-wargowych, kącików ust czy zmarszczek między brwiami

-mezoterapię igłową, czyli rewitalizację, nawilżanie i odżywianie skóry itp.

-likwidację zmarszczek mimicznych na czole, wokół oczu, ust, na nosie itp. toksyną botulinową

-leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

-usuwanie tkanki tłuszczowej, poprzez wstrzyknięcia do tkanki tłuszczowej produktów rozpuszczających komórki tłuszczowe

Zachęcamy do kontaktu w celu dokładnego zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!
Gwarantujemy miłą i fachową obsługę. Zapraszamy serdecznie!

Opinie + dodaj ocenę


4.8

w kategorii

Przychodnie, poradnie

 • obsługa:
  5
   
 • oferta:
  5
   
 • jakość usług:
  5
   
 • wyposażenie:
  5
   
 • czas oczekiwania:
  4
   
 • ocena ogólna:
  5
   
średnia ocena (max 6.0)
4.8

Polecam bardzo miła obsługa, krótki czas oczekiwania

W dzisiejszych czasach , gdzie większość ludzi woli wystawiać negatywne opinie, z ogromną przyjemnością chciałam podziękować za bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta ( klienta ). Pan pracujący na rejestracji ma podejście fachowe i konkretne, moje sprawy zostały załatwione bezproblemowo i szybko. Wykazuje się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem w kontakcie z klientem. Az miło było popatrzyć jak pomaga starszym osobą wypełniać ankiety. Placówka godna polecenia, szybkie terminy , będę dalej korzystać z ich usług i na pewno polecę znajomym.

 • Anna (kobieta, 31-40 lat)
 • Termin skorzystania z usługi: 10.2015
 • Polecam innym: tak
 • Status: korzystałem kilkakrotnie
  • obsługa:
   5.0
    
  • oferta:
   5.0
    
  • jakość usług:
   5.0
    
  • wyposażenie:
   5.0
    
  • czas oczekiwania:
   4.0
    
  • ocena ogólna:
   5.0
    
  średnia ocena (max 6.0)
  4.8