Sztuka Wyboru

adres
80-257 Gdańsk, Juliusza Słowackiego 19 pokaż na mapie

znajduje się w Garnizon Kultury

telefon
531-243-685
e-mail
p...@sztukawyboru.eu pokaż
www
www.sztukawyboru.eu
godziny otwarcia
codziennie9:00 - 22:00

Aktualne imprezy

O nas

kawiarnia, księgarnia, galeria sztuki, sklep z wzornictwem, modą i sztuką użytkową, targi, festiwale, wystawy, spotkania autorskie, warsztaty, przestrzenie na wynajem

SZTUKA WYBORU to nowy wielowymiarowy koncept w Gdańsku na terenie Garnizonu Kultury. To połączenie kawiarni z księgarnią, sklepem z wzornictwem i galerią sztuki. To 800 m2 na 2 piętrach zabytkowego budynku wypełnione najlepszym designem, niezależną modą, młodą sztuką, książkami i albumami. Chcemy, aby Sztuka Wyboru stała się również miejscem kulturotwórczym i inspirującym. Planujemy spotkania z ludźmi świata książki, warsztaty, dyskusje, wystawy, pokazy slajdów i filmów. -na parterze w przeszklonej sali znajduje się KSIĘGARNIA ( książki i albumy poświęcone architekturze, sztuce, fotografii, dizajnowi, kulinariom itp. oraz literatura faktu, wyselekcjonowana literatura dla dzieci ) i KAWIARNIA( kawa, wino, piwo, kanapki, tarty, proste lunche, ciasta, sałaty ) - w korytarzach na parterze i piętrze znajduje się POWIERZCHNIA WYSTAWIENNICZA- GALERIA SZTUKI prezentująca dizajn, ilustracje, grafiki, obrazy, fotografie - na piętrze w sali dużej znajduje się sklep z polskim wzornictwem i sztuką - w pozostałych salach mniejszych na piętrze swoje miejce ma POP UP SHOP - wynajmowany długoterminowo na prezentację jednej marki/ różnych produktów/ dzieł/ projektantów itp. oraz SALA WARSZTATOWA i KONFERENCYJNA ( promocje książek, wykłady, warsztaty, spotkania, konferencje, targi) To miejsce, które ma na celu - promować dobrą książkę oraz dizajn i sztukę - aktywizować lokalną społeczność poprzez spotkania, wystawy i warsztaty.

Galeria zdjęć

Opinie + dodaj ocenę


5.2

w kategorii

Kawiarnie literackie

 • obsługa:
  6
   
 • menu:
  5
   
 • klimat i wystrój:
  5
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  5
   
średnia ocena (max 6)
5.2
 

Bardzo fajne miejsce, trzymam kciuki.

Całkiem przyjemny design, muzyka dopasowana do miejsca (można spokojnie porozmawiać), obsługa bardzo miła (parka okularników za barem dawała z siebie 100% żeby szybko zrealizować zamówienia). Duży wybór przekąsek, napojów (chociaż piwa mógłby być większy wbór no i przede wszystkim brak pokali-do poprawienia!) Generalnie cieszę się,że powstało takie miejsce na pewno wrócę za dnia żeby poszperać na spokojnie w regałach z książkami. Trzymam kciuki za właścicieli i oczywiście polecam.

 • M.M. (mężczyzna, 19-30 lat)
przejdź do pełnej mapy »
  • obsługa:
   6.0
    
  • menu:
   5.0
    
  • klimat i wystrój:
   5.0
    
  • przystępność cen:
   5.0
    
  • ocena ogólna:
   5.0
    
  średnia ocena (max 6)
  5.2