Imprezy i wydarzenia

Targi Mieszkaniowe Nowy Dom Nowe Mieszkanie

data:
2 - 3 września 2017
miejsce:

Gdynia Arena  mapa

adres:
Gdynia, Kazimierza Górskiego 8
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

Szukasz swojego pierwszego mieszkania, domu, chciałbyś posiadane lokum zamienić na większe, a może czas na zakup działki? Potrzebujesz fachowej porady kredytowej? Brakuje ci inspiracji i pomysłu jak wykończyć wnętrze, nie wiesz, z jakich materiałów skorzystać? Chcesz się dowiedzieć jak szybko i bezpiecznie sfinansować zakup nieruchomości? Przyjdź na Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie, które odbędą się 2 i 3 września w Gdynia Arenie.WSTĘP WOLNY

Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie to kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Każdy z odwiedzających znajdzie lokum dostosowane do swoich potrzeb. Na zainteresowanych zakupem nieruchomości czekać będą deweloperzy, pośrednicy nieruchomości, doradcy kredytowi, architekci wnętrz. Można będzie przeprowadzić symulację wysokości i warunków kredytu czy ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, jak uniknąć rejestrów kredytowych.

Wszyscy zainteresowani własnym mieszkaniem kupią je na targach - bezpiecznie i w korzystnej cenie - dzięki bogatemu programowi otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Goście targów poznają od podszewki program Mieszkanie+, dowiedzą się jak i co zrobić, aby dostać dofinansowanie z obecnie funkcjonującego jeszcze programu MdM. Nie do przecenienia są także techniczne wskazówki - jak uniknąć błędów przy odbiorze mieszkania od dewelopera - porady i sugestie na co zwrócić uwagę, czy warsztaty poświęcone aranżacji wnętrz: na co zwracać uwagę przy wyborze mieszkania, jak obliczyć koszty wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim. Dla ciekawych przygotowano także cykl wykładów omawiających wynajem mieszkań.

Dzień wcześniej, w Gdyńskiej Szkole Filmowej, odbędzie się konferencja urbanistyczna. Targowa scena będzie miejscem, gdzie kontynuowane będą dyskusje.

Odwiedzający targi otrzymują też czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe.
targi, konferencje
Wstęp wolny

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij