blog FORUM GDAŃSK 2015

Wybierz najlepszy Twoim zdaniem blog pisany przez gdańszczan lub o Gdańsku. Gdańska blogosfera jest różnorodna w formie i treści więc oddaj głos na bloga, który najbardziej Ci się podoba. Głosowanie odbywa się w dniach od 28 sierpnia 2015 godz. 12:00 do 7 września 2015 godz. 12:00. Wybrana przez was blogerka lub bloger na uroczystej Gali Blog Forum Gdańsk 2015 otrzyma statuetkę "Blog of Gdańsk 2015 Czytelników".

 • 12 kamieni

  www.12kamieni.pl12 kamieni

  Jesteśmy z Gdańska. Piszemy o naszym życiu wewnętrznym i zewnętrznym w tym mieście. Organizujemy koncerty Pray Session - pierwsze chrześcijańskie jam session w Gdańsku. Nasi odbiorcy czytają o wydarzeniach z Gdańska. I jeszcze parę innych dobrych rzeczy.

 • 3citizens

  www.3citizens.pl3citizens

  Blog o nas, naszych zainteresowaniach, przeżyciach i o wszystkim co nas kręci

 • 3citylife

  https://www.youtube.com/c/3citylife3citylife

  3city life to miejsce, w którym okiem kamery pokazuję moje codzienne trójmiejskie życie – recenzuję restauracje, salony fryzjerskie i kosmetyczne, SPA, butiki oraz kliniki piękna. W przyszłości planuję również tworzyć treści reportażowe.

 • 3miasto okiem Mamy - czyli o tym, jak dwa małe skrzaty odkrywają Trójmiasto

  https://3miastookiemmamy.wordpress.com3miasto okiem Mamy - czyli o tym, jak dwa małe skrzaty odkrywają Trójmiasto

  Powstał z osobistej potrzeby stworzenia bazy miejsc w Trójmieście i okolicach, gdzie warto z dziećmi pójść, pojechać, popłynąć, posiedzieć, zjeść, tak aby wyprawy te były dla wszystkich przyjemne i inspirujące.

 • Architekt Na Szpilkach

  http://www.architektnaszpilkach.plArchitekt Na Szpilkach

  Blog architekta o architekturze i wnętrzach. Architektura i wnętrza pokazane są z osobistej perspektywy - fotografuję polskie miasta i miasteczka, pisząc o ich architekturze i historii, analizuję wnętrza filmowe pokazując jak możemy się nimi zainspirować.

 • B*Anita

  http://www.banita.travel.pl/brak zrzutu

  Blog podróżującej (zwykle w pojedynkę) kobiety. Kilka lat temu podróże zdominowały moje życie. Nie znajdziesz tu typowych relacji. Nie piszę o tym, co zjadłam na śniadanie, lecz niebanlanie opisuję historie z podróży i ludzi, których w niej spotkałam.

 • Blog z Miasta

  http://blogzmiasta.plbrak zrzutu

  Rower w mieście i miasto z roweru. Nawet w zwykłych miejscach kryją się niezwykłe historie, które po kolei odkrywam. Sporo też u mnie roweru w miejskim, nie-sportowym wydaniu. Zwracam uwagę na kulturalne zachowania na drodze, nie tylko wśród rowerzystów.

 • BlogoTech.eu

  www.blogotech.euBlogoTech.eu

  Na swoim blogu prezentuję informacje ze świata nauki, ciekawostki technologiczne i recenzje urządzeń: tabletów, komputeró, monitorów, klawiatur, słuchawek itp.

 • D&P blog

  dp-good-for-you.blogspot.comD&P blog

  Małżeństwo z Gdańska prowadzi bloga z recenzjami kosmetyków damskich i męskich, poradami dotyczącymi urody, zahaczamy także o lifestyle.

 • Dusiowa w kuchni

  www.dusiowakuchnia.plDusiowa w kuchni

  Kulinarne przepisy, smaczne i kolorowe zdjęcia, prosto i pysznie. Do tego przegląd trójmiejskich restauracji i nie tylko.

 • Dzikie Myśli

  http://www.dzikiemysli.pl/Dzikie Myśli

  Blog Piotra Maziarza. Mój (wszech)światopogląd. O kulturze, o poglądach, o wszystkim. Blog powstał by pisać o rzeczach ważnych. By dawać czytelnikowi wartościową treść. By zarażać dzikimi myślami.

 • elected stories

  http://electedstories.com/elected stories

  Blog inspirowany wyzwaniami współczesności, poruszajacy intrygujące problemy cywilizacji, z zachwytem opisujący niełatwą rzeczywistość widzianą oczami przybysza ze Śląska, który porwany przez wiry zawodowych i osobistych zmian osiadł nad Zatoką.

 • eskaem.pl - szybka kultura miejska

  http://eskaem.plbrak zrzutu

  eskaem.pl, czyli szybka kultura miejska, to codzienny, ręcznie przygotowany kwadrat z wyselekcjonowanymi wydarzeniami kulturalnymi na dany dzień. Jeśli w Trójmieście dzieje się jakaś fajna kultura, to kwadraty pomogą Tobie jej nie przegapić.

 • Excel, Access, VBA..

  http://mojezmaganiainformatyczne.blox.plExcel, Access, VBA..

  Blog poświęcony aplikacjom Excel i Access, także z wykorzystaniem programowania VBA. Opis funkcji, pożyteczne rady i praktyczne przykładowe rozwiązania do zastosowania.

 • Feather - Blog o Modzie

  http://feather92.blogspot.com/Feather - Blog o Modzie

  Blog związany z modą prowadzony przez młodą Gdańszczankę. Stylizacje, relacje z trójmiejskim pokazów mody, targów, spotkań i wiele innych. Fanatyczka obcasów i długich włosów!

 • Happystones

  http://www.happystones.plHappystones

  Blog parentingowy, z nutą poradnika i stylu życia. Treści dopełniają zdjęcia w 95 % wykonane w Gdańsku, w różnych jego częściach, głównie Dolne miasto, okolice Filharmonii Bałtyckiej. Ja, jako autorka, całe życie spędziłam w Gdańsku.

 • Hulajdusza!

  www.hulajdusza.euHulajdusza!

  Piszę z pasji do hula-hoop: o różnych obliczach zwykłej obręczy, dlaczego warto kręcić i jak kręcić pięknie. O tym, gdzie hulać w Trójmieście. Bo hula-hoop współcześnie to nie tylko fitness - to taniec, kuglarstwo, technologia, sposób na wyrażenie siebie.

 • Jacek Kłosiński

  http://klosinski.netJacek Kłosiński

  Blog dla ludzi kreatywnych, ambitnych i otwartych. Odnajdzie się tu każda osoba twórcza, która chce skutecznie realizować swoje pomysły.

 • JackGraal.com - esencjalizm popkulturowy

  http://jackgraal.com/JackGraal.com - esencjalizm popkulturowy

  JackGraal.com to blog o esencjaliźmie popkulturowym. Powstał z chęci dzielenia się przemyśleniami na tematy popkulturowe oraz w celu promowania i kultywowania stylu życia opartego o świadome dokonywanie wyborów z otaczających nas przyjemności.

 • Kosmeologia

  http://kosmeo-logy.blogspot.comKosmeologia

  Kosmeologia ma nieco ponad rok i o ile wiem, jest jedynym blogiem o urodzie i zdrowiu pisanym z perspektywy przyszłego lekarza. Jestem szczególnie dumna z serii Pięknie(j) w Gdańsku, w której oprowadzam po ciekawych trójmiejskich miejscach na zakupy.

 • Kotów Trojga Przypadki

  www.kotowtrojgaprzypadki.plKotów Trojga Przypadki

  Czy można w zaskakujący sposób pokazać świat oczami kota? Można! Kotów Trojga Przypadki istnieje od 2009 roku. Współautorem bloga jest kot Teofil - ironiczny i dowcipny obserwator rzeczywistości. On, Stefan, Dzidka i ich Podwładna mieszkają w Gdańsku.

 • Ktoś na przyczepkę

  http://www.ktosnaprzyczepke.pl/Ktoś na przyczepkę

  Jesteśmy parą fotografów z Gdańska. Na blogu promujemy rodzinny slow life z Trójmiastem w tle. W jednym z cykli "family style" staramy się promować młodych polskich projektantów a w cyklu "alternatywne trójmiasto" pokazujemy jak zmienia się nasze miasto.

 • KULTURĄ W PŁOT

  http://kulturawplot.pl/KULTURĄ W PŁOT

  KULTURĄ W PŁOT łączy kulturę z jej brakiem, pisze o wszelkich jej przejawach w sposób prześmiewczy, często grubiański i podszyty mniej lub bardziej naostrzoną ironią.

 • Latamy z Gdańska

  http://latamyzgdanska.pl/Latamy z Gdańska

  Jak tanio podróżować z Gdańska - o promocjach, nie tylko lotniczych, które sprawią, że możesz zaplanować swoją wymarzoną podróż za grosze.

 • Małe Piwko

  http://malepiwko.plMałe Piwko

  Blog o dobrym piwie, adresowany do ludzi, który poszukują w nim czegoś więcej, niż tylko procentów. Głównym celem jest propagowanie kultury picia piwa i szerzenie wiedzy na jego temat. Ponadto blog pełni funkcję opiniotwórczo - rozrywkowo - informacyjną.

 • MOJA SZUFLADA

  www.mojaszuflada.blog.plMOJA SZUFLADA

  To moje podróżnicze archiwum, a ponieważ życie jest jedną wielką podróżą, z obrazami lotnisk, portów i dworców przeplatają się wątki niekoniecznie globtroterskie. I tak już od ponad dziesięciu lat.

 • Moje Dzieci Kreatywnie

  http://mojedziecikreatywnie.pl/Moje Dzieci Kreatywnie

  Mama pedagog, plastyk i ceramik, która wychowuje i edukuje dzieci przez zabawę. Codziennie inspiruję tysiące innych rodziców pomysłami na zabawy i wspólne rodzinne spędzanie czasu. Dzielę się przemyśleniami o rozwoju dziecka, pasjami i naszymi chwilami...

 • MrCichy | Blog do czytania

  http://mrcichy.plbrak zrzutu

  To jest blog do czytania. Serio. Dla osób ciekawych świata, znajdujących rozrywkę w czytaniu, gotowych dyskutować na najróżniejsze tematy. Warto.

 • naruciakk.com

  http://naruciakk.com/blognaruciakk.com

  Thoughts about computer science and computer engineering, other science, world and video games. Written in Free Hanseatic City of Gdańsk.

 • nazwazaczynasienaka

  www.nazwazaczynasienaka.plnazwazaczynasienaka

  nie lifestyle, a thinkstyle: emocje, relacje i seks czyli wszystko, przez co nie możesz zasnąć

 • Nerdy Cookin'

  http://nerdycook.in/Nerdy Cookin'

  Blog kulinarny dla nerdów i miłośników tradycyjnej gdańskiej kuchni.

 • niePEŁNOSPRAWNYturysta.pl

  http://niepelnosprawnyturysta.pl/brak zrzutu

  Blog podróżniczy oczopinkę nietypowy, bo opisujący podróże osoby na wózku inwalidzkim.

 • Nolife Style

  http://nolifestyle.com/Nolife Style

  Miejski blog typowego nolajfa z Trójmiasta.

 • o Matko WaRiatko!

  http://omatkowariatko.plo Matko WaRiatko!

  Macierzyństwo o krok od szaleństwa. Z płaczem, śmiechem, krzykiem, radością i bezgraniczną miłością. Lekko zabarwione ironią, z dodatkiem (często czarnego) humoru.

 • Oh My Deer

  http://ohmydeer.plOh My Deer

  To blog, na którym każdy znajdzie coś dla siebie, serio! Od Gdańska, przez recenzje knajp i wydarzeń, po opinie i kontrowersyjne tematy, o których nie boję się pisać. Nie brakuje także muzyki i pomysłów na podróże.

 • Róbmy dobrze

  robmydobrze.plRóbmy dobrze

  Blog o kreatywności. Aktualizowany codziennie. Założony przez Michała Nowakowskiego, kapkę szurniętego gdańszczanina.

 • Run Around The Lake

  http://runaroundthelake.blogspot.com/Run Around The Lake

  Content is king! Tą wartością kieruję się pisząc swojego bloga. Nie chodzi w nim o biegowy lifestyle, ani o zdjęcia zegarków z przebiegniętymi kilometrami. Szukam za to odpowiedzi na jedno pytanie: dlaczego biegamy?

 • Ruszaj w Drogę! - Pozytywny przewodnik po Polsce

  http://www.ruszajwdroge.plRuszaj w Drogę! - Pozytywny przewodnik po Polsce

  Pozytywny przewodnik Kasi i Macieja po ciekawych miejscach w Polsce. Przewodniki, porady i opinie, wywiady z pasjonatami i nasze rozmowy w drodze. Łamiemy stereotypy, zachęcamy do podróży po Polsce i pokazujemy gdańszczanom gdzie wyskoczyć na weekend.

 • SIX LETTER CITY

  https://sixlettercity.wordpress.com/SIX LETTER CITY

  Nie zawsze poważnie, ale o ważnych sprawach. Blog dr Moniki Arczyńskiej o architekturze i miastach (nie tylko na sześć liter).

 • Stare mapy i zdjęcia Gdańska

  http://danzig-gdansk.com/blog/Stare mapy i zdjęcia Gdańska

  Storna danzig-gdansk.com poświęcona jest historii miasta Gdańska a szczególni starym zdjęciom i mapą. Strona ta składa się z dwóch części: - z interaktywnej mapy: http://danzig-gdansk.com/ - i z bloga: http://danzig-gdansk.com/blog/

 • Śliwkowska w kuchni

  https://sliwkowskawkuchni.wordpress.com/Śliwkowska w kuchni

  Blog kulinarny mieszkanki Gdańska, zakochanej w swoim mieście. Sezonowa, prosta i pyszna - taka jest kuchnia Śliwkowskiej. Gotowanie dla bliskich, wspólne chwile przy stole, dzielenie się z innymi słodkimi wypiekami - to jest to, co uwielbiam :)

 • Trójmiejskie opowieści przeróżnej treści

  http://gdansksopotgdynia.blox.pl/htmlTrójmiejskie opowieści przeróżnej treści

  Jako czynna przewodniczka trójmiejska, ciągle poszukująca informacji, umieszczam je na blogu. W ten sposób je systematyzuję, zapisuję, by mi nie umknęły. A jeżeli oprócz mnie, ktoś czyta to co piszę, to pozostaje mi się tylko cieszyć z tego faktu.

 • Złap trop

  http://zlaptrop.com/Złap trop

  Blog Ani i Rafała - dzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami z podróży nie tylko po Polsce i Europie ale także po Azji, Australii i Nowej Zelandii. Chcesz wiedzieć jak to jest rzucić "wszystko" i wyjechać w podróż dookoła świata? Zapraszamy!

 • Znajkraj. Na rowerze i na nartach biegowych

  http://www.znajkraj.pl/Znajkraj. Na rowerze i na nartach biegowych

  Na stronach Znajkraj promujemy aktywny, turystyczny tryb życia. Na rowerach i nartach biegowych podróżujemy po Polsce i po Europie, od Gdańska po Reykjavik. Chcemy pokazać, że niedużym nakładem sił, a także środków, można wspaniale i zdrowo spędzić czas.

 • Żona Marynarza

  www.zonamarynarza.plŻona Marynarza

  O kobietach i dla kobiet marynarzy ale nie tylko. O związkach, małżeństwie . Emocjonalnie, merytorycznie i z przymrużeniem oka. Świetna społeczność. Wspólne doświadczenia, radości i łzy łączą - tym właśnie jest ŻM. Uwielbiam tego bloga- Zapraszam!