blog FORUM GDAŃSK 2014

BLOG FORUM GDAŃSK to pierwsza w Polsce interdyscyplinarna konferencja blogerów. To forum wymiany opinii dla twórców najciekawszych blogów, naukowców, dziennikarzy oraz przedstawicieli środowiska biznesu. Podczas pierwszej edycji Blog Forum Gdańsk rozmawialiśmy o szansach, barierach i kierunkach rozwoju polskiej blogosfery. Dyskutowaliśmy o kluczowych zagadnieniach związanych z tą formą komunikacji. Blog Forum odbywa się w Gdańsku - mieście, które tworzy przestrzeń do swobodnej wymiany myśli.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

Blog of Gdańsk 2014 to konkurs dla osób fizycznych prowadzących w Internecie bloga na dowolnej platformie. Warunkiem zakwalifikowania bloga do konkursu jest jego związek z Miastem Gdańsk, w zakresie poruszanej tematyki lub osoby go prowadzącej. Organizatorem Konkursu jest Miasto Gdańsk - organizator Blog Forum Gdańsk, przy współpracy patrona medialnego portalu Trojmiasto.pl oraz Agencji Projekt PR, zajmującej się obsługą konkursu. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie oraz na www.blogforumgdansk.pl.
Kontakt: konkurs@blogforumgdansk.pl

Przyjmowanie zgłoszeń zakończone.

Zgłoszenia są weryfikowane przez Komisję Konkursową pod względem merytorycznym. W dniu 25 września 2014 o 12:00 rozpocznie się w tym miejscu głosowanie internautów na wybrane przez komisję Blogi.