blog FORUM GDAŃSK 2014

Wybierz najlepszy Twoim zdaniem blog pisany przez gdańszczan lub o Gdańsku. Gdańska blogosfera jest różnorodna w formie i treści więc oddaj głos na bloga, który najbardziej Ci się podoba. Głosowanie odbywa się w dniach od 25 września 2014 godz. 12:00 do 5 października 2014 godz. 12:00. Wybrana przez was blogerka lub bloger na uroczystej Gali Blog Forum Gdańsk 2014 otrzyma statuetkę "Blog of Gdańsk 2014 Czytelników".

 • 3citizens

  www.3citizens.pl3citizens

  Blog o nas, naszych zainteresowaniach, przeżyciach i wszystkim co nas kręci.

 • Architekt Na Szpilkach

  www.architektnaszpilkach.plArchitekt Na Szpilkach

  Blog architekta, mieszkanki Gdańska, o architekturze, przestrzeni miasta, wnętrzach. Najważniejsze działy bloga to "W moim obiektywie" - architektura i wnętrza fotografowane przez autorkę, i "Wnętrza filmowe" - autorskie analizy filmowych scenografii.

 • B*Anita - Podążam swoją drogą

  www.banita.travel.plB*Anita - Podążam swoją drogą

  Blog opowiada o drodze do spełnienia marzeń.O tym jak pewnego dnia zrezygnowałam z pracy, kupiłam bilet, zostawiłam męża w domu i wyjechałam na pięć miesięcy sama do Ameryki Środkowej. Od tej pory wciąż jestem w drodze i o tym właśnie piszę.

 • Biegowy Świat

  http://biegowyswiat.pl/Biegowy Świat

  Biegowy Świat, to miejsce pełne marzeń i sportu utworzone przez Gdańszczankę dążącą do realizacji swych celów . To miejsce sportowych porad, przepisów oraz zdjęć ze sportowych wydarzeń.

 • Blog Trzech Miast

  http://trzymiasta.wordpress.com/Blog Trzech Miast

  blog opisujący życie mieszkańców trzech miast, przenikanie się poszczególnych - lokalnych - światów. to co łączy i to co dzieli. terytoria wspólne i odrębne małe ojczyzny, tożsamość i świadomość miejsc. codzienność, współczesność, historia. antropologia.

 • blog.gdansk4u.pl

  http://blog.gdansk4u.pl/blog.gdansk4u.pl

  Dowiedz się co w morzu szumi. Relacje z imprez, zapowiedzi wydarzeń, atrakcje Gdańska i wiele innych ciekawych tematów do znalezienia na blog.gdansk4u.pl.

 • BlogoTech

  http://www.blogotech.euBlogoTech

  BlogoTech - strona poświęcona nowinkom technicznym, testom, recenzjom i ogólnym przemyśleniom itp

 • Ciornaofca

  http://ciornaofca.blogspot.com/Ciornaofca

  Mój blog jest blogiem lifestyle'owym. Piszę o modzie, kosmetykach, codzienności, życiu w pięknym Gdańsku :) Moje zdjęcia są zawsze z Gdańskiem w tle :)

 • Co warto czytać?

  http://cowartoczytac.blog.pl/Co warto czytać?

  Blog o wartościowych książkach. Recenzje nowości i klasyki, tomików wierszy, kryminałów i fantastyki, powieści polskich i obcych. Relacje ze spotkań autorskich. Informacje o akcjach blogerów, nagrodach literackich itp.

 • D&P blog

  www.dp-good-for-you.blogspot.comD&P blog

  Recenzje kosmetyków, porady dotyczące urody, walka z przeciwnościami losu dnia codziennego.

 • Dusiowa Kuchnia

  www.dusiowakuchnia.plDusiowa Kuchnia

  Kolorowo, pysznie i prosto - blog kulinarny gdańszczanki ze smakowitymi przepisami oraz recenzjami restauracji z Trójmiasta.

 • Dziennik Bożeny Wąs

  sytuacja.blox.plDziennik Bożeny Wąs

  Dziennik Bożeny. Bożeny Wąs. Eksplozje rzeczywistości, które dopadają Bożenę nieustannie, wiernie relacjonuje jej Sekretarka.

 • Edukator Medialny

  http://edukatormedialny.plEdukator Medialny

  „Edukator Medialny” został założony, żeby promować wyjście poza wąskie ramy myślenia o mediach i edukacji. Dlatego od początku na blogu pojawiają się teksty, które przedstawiają niestandardowe podejście do edukacyjnego zastosowania mediów.

 • Elected stories

  www.electedstories.comElected stories

  Urywki rzeczywistości przeplatane okruchami historii w spojrzeniu Ślązaka mieszkajacego w Gdańsku. Opisane angielszczyzną, dla niemówiacych po polsku przybyszów oraz ciekawych z drugiego końca świata by odkryli to miejsce.

 • eskaem.pl - szybka kultura miejska

  http://eskaem.pleskaem.pl - szybka kultura miejska

  eskaem.pl - szubka kultura miejska - to najprostszy, najszybszy, choć nie najłatwiejszy sposób o informowaniu o trójmiejskiej kulturze. Codzienny kwadrat z ręcznie przygotowana zawartością, mówiący o tym co dziś wydarzy się w Gdańsku, ale nie tylko.

 • Frajda nad morzem

  http://www.frajdanadmorzem.pl/Frajda nad morzem

  Blog o podróżowaniu z dziećmi autobusem po Trójmieście.

 • Gdanskpoludnie.pl

  Gdanskpoludnie.plGdanskpoludnie.pl

  Gdanskpoludnie.pl to blog opisujący codziennie problemy mieszkańców południowej części Gdańska, opisuje m.in.: zagadnienia komunikacyjne oraz rozwój otaczającej infrastruktury. Poprzez swoją działalność wpływa na poprawę otaczającej nas rzeczywistości.

 • IgersGdansk

  igersgdansk.tumblr.comIgersGdansk

  @IgersGdansk to fotoblog trójmiejskiej społeczności fanów Instagrama i fotografii mobilnej założony w 2011 r. przez Jarosława Marciuka. IgersGdansk organizuje także spoktania, plenery forograficzne w nieznanych miejscach Trójmiasta. Dołącz do #IgersGdansk

 • Ja Lubię Media a Ty? - Reklama, YouTube, VFX i Postprodukcja

  http://lubiemedia.pl/Ja Lubię Media a Ty? - Reklama, YouTube, VFX i Postprodukcja

  YouTube, Marketing, Cycki i Koty - tu jest wszystko! Skupiam się na tym co widać na ekranie - video, reklamy i efekty specjalne to moje przekleństwo słuzbowo i prywanie. Zastanawiasz się czemu "jak to jest zrobione" ogladając film? U mnie znajdziesz odp

 • JackGraal.com

  http://jackgraal.comJackGraal.com

  JackGraal.com powstał z myślą o video recenzjach i recenzjach gier, filmów, książek, nowych technologii i życia. Oprócz tego od czasu do czasu pojawiają się również relacje i wrażenia z wydarzeń, pokazów i konferencji oraz inne formy komentowania kultury.

 • Just a simple couple

  http://justasimplecouple.blogspot.com/Just a simple couple

  Ten blog jest o nas. Jesteśmy parą od dwóch lat i postanowiliśmy podzielić się naszym światem z innymi. Ola to bardziej moda, książki i gotowanie, a Bartek to chłopak, którego fascynuje blogowanie, elektronika i rower.

 • Klosinski.net

  www.klosinski.netKlosinski.net

  Blog dla nacji kreacji, czyli społeczności ludzi twórczych i otwartych. Miejsce dla estetów ceniących dobry design. Odnajdzie się tu nie tylko szeroko rozumiana branża kreatywna, ale też każdy, kto na co dzień kreuje, wymyśla.

 • Kochamy Żuławy

  http://kochamyzulawy.wordpress.com/Kochamy Żuławy

  Żuławy to region wypełniony zabytkami, krajobraz ciągnący się aż po odległy horyzont, cisza i spokój jakiego próżno szukać w innych miejscach. Tutaj można zatracić się i zapomnieć o reszcie świata! P.S. Już działa Stowarzyszenie "Kochamy Żuławy":)

 • Konsumentalista.pl

  http://www.konsumentalista.plKonsumentalista.pl

  Przewodnik dla świadomych klientów. O manipulacjach stosowanych w sprzedaży. O prawach konsumentów i obowiązkach sprzedawców. Oceny promocji. Porównania i analizy produktów.

 • Kotów Trojga Przypadki

  http://www.kotowtrojgaprzypadki.pl/Kotów Trojga Przypadki

  Kot Teofil o sobie, swoim kumplu Stefanie, Podwładnej i innych kotach. Wszyscy z Gdańska - mieszkamy we Wrzeszczu. Blogujemy nieprzerwanie od 2009. Czynnie wspieramy działania Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego, również na łamach bloga.

 • Książkozaur

  www.ksiazkozaur.plKsiążkozaur

  Książki warte pożarcia dla dużych i małych. Rzadko wszechobecne hity, za to często przykurzone i zapomniane lektury. Wiele różnych gatunków, które można zamknąć w słowach "dobra literatura".

 • Latamy z Gdańska

  http://latamyzgdanska.pl/Latamy z Gdańska

  Planowanie podróży to nasza specjalność! Najlepsze promocje lotnicze, inspiracje podróżne - wszystkie informacje w jednym miejscu.

 • Lisia Mama

  http://lisiamama.blogspot.com/Lisia Mama

  Lisia Mama sprawdza sama! I recenzuje, by ułatwić innym rodzicom podjęcie decyzji o zakupach dla siebie i maluchów. Często nie jesteśmy świadomi tego, co jest wokół nas, tak blisko naszego nosa. Ja staram się to przybliżać moim czytelnikom :)

 • Love 2 Work

  http://love2work.pl/Love 2 Work

  Love 2 Work to wspólny projekt dwóch bliźniaczek, o byciu freelancerem, samorozwoju, stawianiu sobie wysoko poprzeczki, energii. ,,buy one get one free’’ – taką oto promocję na starcie otrzymują nasi Czytelnicy :)

 • Lucy eS

  http://www.bylucy.es/Lucy eS

  Piszę, bo lubię. Z urodzenia prowincjuszka, z zamieszkania wielkomieszczanka, socjolożka i prawniczka, empatyczna introwertyczka, z silnie zaznaczoną perspektywą macierzyńską.

 • Made by Gigi

  http://madebygigi.blogspot.com/Made by Gigi

  Made by Gigi to blog kreatywny, o pasjach i moim życiu codziennym w Gdańsku. Jest tam moja biżuteria, pomysły, zdjęcia i życie. To co mnie napędza do działania i ludzie z którymi lubię spędzać czas. Moja perspektywa, moja twórczość, spory kawałek mnie.

 • Mama mniej zapracowana

  www.mamamniejzapracowana.plMama mniej zapracowana

  Blog parentingowo-lifestylowy. O byciu Mamą, właścicielką firmy, projektantką we własnej firmie. Blog o kobiecie i jej rozterkach. Blog o byciu twórcą, rękodzielnikiem. Blog o życiu i problemach z nim związanych.

 • Mamo, kocham Cię

  http://mamokochamcie.pl/Mamo, kocham Cię

  Mamo, kocham Cię to blog parentingowy. Opisuje życie młodej, która będąc na studiach urodziła synka. Blog pachnie miłścią. Jest swoistą mieszaniną opisu życia codziennego, a także wywiadów z innymi mamami. Strona ma być inspiracją dla początkujących matek

 • Matka Polka

  www.matka-polka.comMatka Polka

  Luźne, pełne humoru spojrzenie na macierzyństwo, dzieci i małżeństwo. Blog o życiu, pracy, wychowaniu, modzie, kulinariach i podróżach, podany w przyjemny i lekkostrawny sposób.

 • Mech na słomianym dachu

  www.babazewsi.plMech na słomianym dachu

  ZOBACZYĆ ZANIM ZNIKNĄ - to motto tej weekendowej turystyki po płotach i krzakach. Przypomnieć piękno popadających w ruinę domów, dworów, wiatraków. Usłyszeć historię ludzi z pasją. Może po raz ostatni. Zanim odejdą.

 • MOJA SZUFLADA

  www.mojaszuflada.blog.plMOJA SZUFLADA

  Z biur do chmur... Gdyby była taka akcja, to mój blog właśnie w nią by się wpisywał. Niejednokrotnie prosto z pracy jechałem na lotnisko, by także prosto z pociągu albo samolotu wracać do pracy. Zapiski z podróży (i nie tylko) prowadzę już blisko 10 lat.

 • Moje Dzieci Kreatywnie

  http://mojedziecikreatywnie.blogspot.com/Moje Dzieci Kreatywnie

  Mój blog to moja pasja, robię to co kocham, dzięki blogowaniu znalazłam pracę, inspiruję ludzi, tworzę, piszę i marzę. Dzielę się swoimi pomysłami, zabawami i przemyśleniami, a wiele z nich realizuję z dziećmi podczas kreatywnych warsztatów w Gdańsku.

 • Moje miasto Gdańsk

  http://mojemiastogdansk.blox.plMoje miasto Gdańsk

  Gdańsk i jego życie moimi oczami. Sprawy mniej i bardziej ważne, co dzieje się w Gdańsku i na co warto zwrócić uwagę. Ciekawe miejsca i ludzie.Trochę miejsca poświęcam polityce lokalnej - głownie przed wyborami, abyśmy wiedzieli, na kogo oddajemy głos.

 • MrCichy

  http://mrcichy.plMrCichy

  Po prostu - blog do czytania. Lifestyle, thinkstyle, podróże, recenzje, ciekawostki. No i humor.

 • Najlepszy Blog na Świecie

  http://kubrynska.com/Najlepszy Blog na Świecie

  Jak zostać blogerem i nie zarobić na tym ani grosza.

 • Nerdy Cookin'

  http://nerdycook.in/Nerdy Cookin'

  Nerdzica w kuchni - przepisy inspirowane popkulturą.

 • Netka z Gdańska

  http://netka.gda.plNetka z Gdańska

  Aktualności, spostrzeżenia na temat biznesu, ekologii, turystyki, a także historii i kultury regionu gdańskiego.

 • Neurolution - wiemy więcej o Tobie niż twoja żona

  neurolution.plNeurolution - wiemy więcej o Tobie niż twoja żona

  Blog dotyczy komunikacji niewerbalnej, psychologii oraz zawiera sporo analiz zachowań osób z pierwszych stron gazet. Jest elegancko fajnie i tak dalej.... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 • Nolifestyle

  http://nolifestyle.com/Nolifestyle

  Blog miejsko-fotograficzny. Nolifestylowy, bo są ciekawsze rzeczy do przekazania niż styl życia.

 • o Matko WaRiatko

  http://omatkowariatko.pl/o Matko WaRiatko

  Blog parentingowy. Opisuje jak macierzyństwo wygląda naprawdę - bez lukru, cukru pudru i kolorów tęczy. Z płaczem, krzykiem, bezradnością. I z bezgraniczną miłością. Perypetie Matki WaRiatki i jej pierworodnego syna Wojtusia - Żabka.

 • Opinie, pochwały, krytyki, banały.

  http://zawada.radiogdansk.pl/index.php/blogerzy/robert-zawadaOpinie, pochwały, krytyki, banały.

  Zostałem zaproszony do pisania bloga na platformie Radia Gdańsk.Jestem.pilotem, autorem książki "Związane skrzydła", komentatorem wydarzeń lotniczych, społecznych, politycznych.Piszę o wszystkim czym chcę się podzielić z innymi w sposób trochę nowatorski.

 • Polish & Cookies

  http://www.polishcookies.plPolish & Cookies

  Moje miejsce w sieci, gdzie łączę dwie nietypowe, pozornie niezwiązane ze sobą pasje - artystyczne zdobienie paznokci i dekorację ciasteczek. Tematyczne pary cukrowo-lakierowe to mój znak rozpoznawczy :)

 • Politechnika Fashion

  http://politechnikafashion.blogspot.com/Politechnika Fashion

  Politechnika Fashion to pierwszy w Polsce blog i projekt o modzie studenckiej, na dodatek modzie na polibudzie... Nie brakuje zatem wrażeń:) Sukcesywnie łamiemy stereotypy o uczelniach technicznych i inspirujemy innych studentów do działania.

 • Rock'N'Karol

  http://rocknkarol.plRock'N'Karol

  Recenzje, przemyślenia, opinie - wszystko o muzyce. Blog w Gdańsku narodzony, muzykę pochodząca z Gdańska wychwalający, innych części świata nie pomijający. I nie trzymający się konkretnej szufladki muzycznej.

 • Run Around The Lake

  http://runaroundthelake.blogspot.com/Run Around The Lake

  Blog o bieganiu dookoła jeziora, które rozrosło się do obszaru całego Trójmiasta. Blog o tym jak bieganie dla zdrowia przerodziło się w biegi ultra - dla każdego. I o tym jak grupą czterech przyjaciół pokonalismy biegiem Trójmiasto dookoła.

 • Ruszaj w Drogę! - podróże i ciekawe miejsca w Polsce

  http://www.ruszajwdroge.plRuszaj w Drogę! - podróże i ciekawe miejsca w Polsce

  Pozytywny przewodnik Kasi i Macieja po Trójmieście, Kaszubach, Żuławach i całej Polsce. Ciekawe #miejscaKtore inspirują, porady i opinie, wydarzenia, sylwetki #ludziezPasja, zdjęcia i filmy pokazujące, że Polska jest piękna i że warto poznać Ją bliżej.

 • SIX LETTER CITY

  http://sixlettercity.wordpress.com/SIX LETTER CITY

  Blog o architekturze i miastach - nie tylko na sześć liter. Nie do końca serio, ale o ważnych i poważnych sprawach związanych z tym, czym architekt żyje na co dzień: przestrzenią, projektowaniem oraz odkrywaniem miast (także Trojmiasta).

 • Slow life, czyli w swoim własnym tempie

  http://slowlife-by-marzena.blogspot.comSlow life, czyli w swoim własnym tempie

  Między wieloma pasjami, sukcesami i porażkami spełniam marzenia i motywuję innych do szukania własnego tempa oraz równowagi w życiu. Nie walczę z czasem, a on nie walczy ze mną. Zachęcam do filozofii slow life, która uczy najzwyczajniej celebrować życie.

 • Śliwkowska w kuchni

  http://sliwkowskawkuchni.wordpress.com/Śliwkowska w kuchni

  Blog kulinarny, który powstał z miłości do jedzenia i dzielenia się przepisami z innymi. Stawiam na proste, domowe dania, w sam raz na długie posiłki z najbliższymi. Gotowanie to dla mnie sposób na relaks i okazja do celebrowania małych przyjemności.

 • Tatowy

  http://tatowy.pl/Tatowy

  Hej, to ja – Tata Marek. Możesz mi mówić Ojcze, ale lepiej po imieniu :) Nic mi tak w życiu nie wyszło, jak zęby i Córka, o której jest ten blog.

 • Tekstualna

  http://www.tekstualna.pl/Tekstualna

  Tekstualna jest blogiem parentingowym. Rodzinnym – tak. O stylu życia – tak. Mamuśkowym – nie. Jest parentingowy, bo to słowo, prócz tego, że bardzo mi się podoba, jest dynamiczne, aktywne, nowoczesne, świadome. Takie, jak ja.

 • The Blush Spot

  http://theblushspot.blogspot.com/The Blush Spot

  The Blush Spot to blog, który powstał, abym mogła dzielić się z Czytelnikiem tym, co w najprostszy sposób ubarwia nam codzienność - modą, książkami, muzyką, jedzeniem. To blog modowy, lifestylowy, kulturalny kierowany do szerokiego spektrum odbiorców.

 • Trening Kariery

  www.treningkariery.plTrening Kariery

  Blog, który z założenia ma pomagać innym w osiąganiu swoich celów. Poruszam tematykę kariery i rozwoju osobistego, pokazując sprawdzone rozwiązania i ciekawe case study.

 • Trójmiasto Okiem Dziecka

  http://trojmiasto-okiem-dziecka.blogspot.com/Trójmiasto Okiem Dziecka

  Na swoim blogu chcę pokazać jak ciekawie można spędzać czas w Gdańsku i okolicy z dziećmi. Opisuję różne ciekawe miejsca, muzea parki itp mojego ulubionego miasta, chcą pokazać jak spędzić aktywnie czas i zaszczepić dzieciom miłość do poznawania świata.

 • Vadim Pacajev blog

  www.vadimpacajev.comVadim Pacajev blog

  Vadim Pacajev - mieszkaniec Gdańska, nosi go strasznie gdziekolwiek byle dalej od domu. Wiecznie zdziwiony otaczającą go rzeczywistością. Z natury czepialski i szukający dziury w całym. Na blogu niestety pozostaje sobą.

 • W domu Antoludka

  http://antoludkowo.blogspot.comW domu Antoludka

  ANTOLUDKOWO to ciekawe, kreatywne, jedyne w swoim rodzaju miejsce na kuli ziemskiej. To właśnie tutaj powstają wyjątkowe, rozpływające się w ustach słodkości, oraz niesamowite ręcznie wykonywane bibeloty :)

 • Wielki apetyt

  http://www.wielkiapetyt.com/Wielki apetyt

  Na blogu zachęcam sowich czytelników do przygotowywania pysznych dań i/lub deserów w zaciszu własnej kuchni. Pokazuję, że smacznie gotować może każdy, wystarczą dobre chęci i odrobina wiedzy, którą możecie znaleźć właśnie u mnie.

 • Z Gdańska Do

  zgdanskado.blogspot.comZ Gdańska Do

  Na blogu dzielimy się swoją pasją, którą bez wątpienia są podróże. Wrzucamy relacje z naszych wypraw małych i dużych oraz informacje praktyczne, a wszystko to okraszamy zdjęciami, aby zachęcić do samodzielnego wypadu za miasto albo... jeszcze dalej.

 • z2strony

  www.z2strony.plz2strony

  W Gdańsku byliśmy Panią hr-owiec i Panem architektem, ale przez ostatnie 4 lata po prostu Magda i Tomek w podróży dookoła świata. Na blogu opisujemy niezwykłe miejsca,inspirujących ludzi, fotografujemy krajobrazy, zagłębiamy się w inne kultury.

 • Znajkraj. Turystyka i krajoznawstwo

  http://www.znajkraj.pl/Znajkraj. Turystyka i krajoznawstwo

  Nasze podróże na rowerach i nartach biegowych, po Polsce i Europie. Wśród ulubionych Beskid Niski, Polska Egzotyczna, Góry Izerskie, ale także fiordy Norwegii, Alpy, Morawy, czy wyjątkowo atrakcyjna, tegoroczna Rumunia.

 • Żona Marynarza

  www.zonamarynarza.plŻona Marynarza

  Blog o żonach marynarzy i dla żon i ich marynarzy. Miejsce spotkań podobnych doświadczeń i wspólnego stylu życia. Czyli trochę przestrzeni dla ludzi morza. Dużo o relacjach w związkach i o obalaniu stereotypów. Trochę luzu oraz porad życiowych i prawnych.