Wydarzenie

patronat trojmiasto.pl
  • podziel się na Facebooku
  • dodaj kanał RSS
  • prześlij artykuł
  • drukuj artykuł
  • podziel się na Facebooku

FAMA Festiwal Artystyczny Młodzieży Akademickiej

festiwal muzyczny, kabaret, warsztaty

data:
7 - 11 maja 2014
miejsce:
Trójmiasto

FAMA - Festiwal Artystyczny Młodzieży Akademickiej jest interdyscyplinarnym festiwalem mającym za zadanie wspieranie działalności artystycznej wśród społeczności akademickiej, rozwój i promocję uczestników, a także szerzenie kultury wśród młodzieżyJest to najbardziej twórcze oraz budujące więzi pokoleniowe i środowiskowe wydarzenie w województwie pomorskim. Trójmiejska FAMA pomogła w rozwoju wielu młodym i utalentowanym artystom. Festiwal odzwierciedla aktualne preferencje, potrzeby i nastroje uczestników, a także stan ducha młodego pokolenia. W 2013 roku przy współpracy z Miastem Gdańsk odbyła się już 43. edycja tego wydarzenia.

Festiwal FAMA Trójmiasto odbędzie się w dniach: 7-11 maja 2014.

Tegoroczne wydarzenia będą miały miejsce na terenie całego Trójmiasta.

Rozpoczęły się eliminacje do kolejnej edycji regionalnego przeglądu Festiwalu Artystycznego Młodzieży Akademickiej FAMA Trójmiasto 2014.

Głównym celem Festiwalu Fama jest wyłonienie i promowanie młodych twórców z kręgu kultury studenckiej, którzy na co dzień podejmują szeroko rozumianą działalność artystyczną.

Jeżeli jesteś związany z muzyką, teatrem, kabaretem, tańcem, filmem, fotografią, plastyką, multimediami, literaturą, dziennikarstwem albo inną działalnością artystyczną - ZGŁOŚ SIĘ!

FAMA Trójmiasto 2014 odbędzie się w dniach 7-11 maja, w różnych miejscach na terenie Trójmiasta. Zakończy się koncertem zespołu Strachy na Lachy! Szczegóły i dokładny program wydarzenia, oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na naszej stronie internetowej: www.fama.gdynia.pl

Przegląd ma charakter konkursu, uczestnicy oceniani są przez profesjonalne jury, a nagrodę główną stanowi między innymi zaproszenie do reprezentowania naszego regionu na finale ogólnopolskiego Festiwalu Artystycznego Młodzieży Akademickiej, który odbędzie się w Świnoujściu. Zaproszenie to obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, udział w licznych imprezach i koncertach wraz z laureatami FAMY z całej Polski i przede wszystkim uczestniczenie w dwutygodniowych warsztatach artystycznych (wokalnych, muzycznych, teatralnych, tanecznych, prasowych i wielu innych), prowadzonych przez fachowców w danej dziedzinie. Dodatkowo dla laureatów przeglądu regionalnego przewidziane są nagrody finansowe i rzeczowe. Nagrodę główną w wysokości 4,000 zł ufundował Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz.

Zgłoszenia można wysyłać do 1.05.2014 na adres impresariat@fama.gdynia.pl.
Wkrótce udostępnimy informacje o zapisach na organizowane w tym roku warsztaty.

więcej informacji www.fama.gdynia.pl/zglos-sie
www.facebook.com/fama3m


Dodaj zdjęcie
Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Tytuł:
Treść:
Autor:
E-mail (opcjonalny):
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Opinie (razem: 1)

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez