Aktualne oferty pracy

Szukamy pasjonatów Trójmiasta i Internetu, osób które pragną zdobywać doświadczenie zawodowe w największym portalu regionalnym w Polsce. Nasz zespół to ludzie pełni entuzjazmu, pasji i różnorodnych zainteresowań. Nie boisz się wyzwań i potrafisz wykazać się inicjatywą? Jesteś gotowy na pracę w dynamicznym środowisku? Zgłoś się do nas i dołącz do redakcji Trojmiasto.pl!

 • Front-End Developer

  Jeżeli jesteś osobą otwartą, komunikatywną i chciałbyś tworzyć rozwiązania, z których codziennie korzysta kilkaset tysięcy ludzi, oraz spełniasz poniższe wymagania, napisz do nas! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

  więcej
 • Programista iOS

  Chcesz pracować przy tworzeniu aplikacji Trojmiasto.pl na iPhone? Zależy Ci na stabilnej firmie, w której możesz rozwijać swoje mozliwości? U nas masz szansę pracować z najlepszymi programistami. Potrafimy docenić pasję i zaangażowanie naszych pracowników.

  więcej
 • Programista Android

  Tworzyłeś aplikacje na systemy Android? Nie oczekujemy kilku lat udokumentowanego doświadczenia, wystarczy prezentacja przynajmniej jednego projektu, pasja, samodzielność i zaangażowanie. Chcesz dołączyć do zespołu najlepszych programistów i mieć realny wpływ na realizowane projekty? Wyślij swoje CV.

  więcej
 • Konsultant ds. wsparcia sprzedaży

  Masz dobry kontakt z ludźmi i pracujesz z uśmiechem? Lubisz pracę w dziale sprzedaży i masz cierpliwość do rozmów z klientami? Dobrze znasz Trójmiasto i chcesz pracować w największym, regionalnym portalu w Polsce? Wyślij do nas swoje CV!

  więcej
 • Fotoreporter

  Masz własny sprzęt i doświadczenie w fotografowaniu koncertów, imprez masowych, przedstawień teatralnych? Jesteś dyspozycyjny i wiesz jak zobrazować zdjęciem dziennikarski tekst? Wyślij do nas CV i dołącz do naszego zdalnego działu Foto.

  więcej
 • Manager/Specjalista ds. kampanii banerowych na stronach WWW

  Śledzisz nowinki pojawiające się na rynku reklam internetowych, jesteś kreatywny i potrafisz stworzyć dobrą analizę, a do tego masz doświadczenie w zarządzaniu systemami, które dostarczają reklamy na strony www? Wyślij do nas swoją aplikację i rozpocznij pracę w portalu Trojmiasto.pl

  więcej
 • Programista PHP

  Interesujesz się rozwojem aplikacji internetowych? Z entuzjazmem podchodzisz do swoich zadań? Chcesz współpracować z doświadczonym zespołem? Dołącz do naszego grona programistów PHP!

  więcej
Nie znalazłeś interesującej oferty? Mimo to prześlij nam swoje CV. Twoje zgłoszenie będzie brane pod uwagę w momencie
pojawienia się wakatu w dziale, w którym
pracą jesteś zainteresowany/a.

Sprawdź jak wygląda proces rekrutacji

Przedstawiamy proces, w którym wybieramy idealnego
kandydata na wybrane stanowisko.