Aktualne oferty pracy

Szukamy pasjonatów Trójmiasta i Internetu, osób które pragną zdobywać doświadczenie zawodowe w największym portalu regionalnym w Polsce. Nasz zespół to ludzie pełni entuzjazmu, pasji i różnorodnych zainteresowań. Nie boisz się wyzwań i potrafisz wykazać się inicjatywą? Jesteś gotowy na pracę w dynamicznym środowisku? Zgłoś się do nas i dołącz do redakcji Trojmiasto.pl!

 • Kierownik działu Kultura i Rozrywka

  Jeśli prowadziłeś już serwis internetowy, lubisz i potrafisz zarządzać pracą innych ludzi, a świat trójmiejskich instytucji kulturalnych i miejsc rozrywki jest Ci dobrze znany, Aplikuj na stanowisko Kierownika działu Kultura i Rozrywka!

  więcej
 • Zdalny dziennikarz do działu Moda i uroda

  Potrafisz pisać z pasją, masz głowę pełną kreatywnych pomysłów? Jesteś na bieżąco z wchodzącymi trendami i kolekcjami, znasz lokalnych projektantów, a może dobrze odnajdujesz się w tematach urody, gabinetów kosmetycznych i nowoczesnych zabiegów? Szukamy dziennikarzy z lekkim piórem, wiedzą i doświadczeniem, którzy potrafią pisać poprawnie, nie zapominając o zaciekawieniu tematem czytelnika :) Wyślij do nas próbkę swoich możliwości i zostań zdalnym dziennikarzem Trojmiasto.pl

  więcej
 • Manager/Specjalista ds. kampanii banerowych na stronach WWW

  Śledzisz nowinki pojawiające się na rynku reklam internetowych, jesteś kreatywny i potrafisz stworzyć dobrą analizę, a do tego masz doświadczenie w zarządzaniu systemami, które dostarczają reklamy na strony www? Wyślij do nas swoją aplikację i rozpocznij pracę w portalu Trojmiasto.pl

  więcej
 • Programista PHP

  Interesujesz się rozwojem aplikacji internetowych? Z entuzjazmem podchodzisz do swoich zadań? Chcesz współpracować z doświadczonym zespołem? Dołącz do naszego grona programistów PHP!

  więcej
Nie znalazłeś interesującej oferty? Mimo to prześlij nam swoje CV. Twoje zgłoszenie będzie brane pod uwagę w momencie
pojawienia się wakatu w dziale, w którym
pracą jesteś zainteresowany/a.

Sprawdź jak wygląda proces rekrutacji

Przedstawiamy proces, w którym wybieramy idealnego
kandydata na wybrane stanowisko.