Aktualne oferty pracy

Szukamy pasjonatów Trójmiasta i Internetu, osób które pragną zdobywać doświadczenie zawodowe w największym portalu regionalnym w Polsce. Nasz zespół to ludzie pełni entuzjazmu, pasji i różnorodnych zainteresowań. Nie boisz się wyzwań i potrafisz wykazać się inicjatywą? Jesteś gotowy na pracę w dynamicznym środowisku? Zgłoś się do nas i dołącz do redakcji Trojmiasto.pl!

 • Grafik do współpracy z redakcją

  Jesteś estetą, Twoją pasją jest tworzenie grafiki, a w swoją pracę wkładasz dużo zaangażowania? Świetnie! Dołącz do zespołu Trojmiasto.pl i pomóż nam jak najlepiej prezentować nasze teksty w Internecie.

  więcej
 • Młodszy programista PHP

  Szukamy początkujących programistów z zapałem do nauki. Koleżeńskich i komunikatywnych, którzy będą chcieli razem z nami przygotowywać rozwiązania dla 180 tys. osób odwiedzających nas każdego dnia.

  więcej
 • Programista PHP + rozwój w aplikacjach mobilnych

  Preferujemy szybkie wdrożenia ze wsparciem doświadczonych programistów, a ponieważ pracujemy dla tzw. "klienta wewnętrznego" , który zna realia pracy w IT, wyznajemy rozsądne podejście do jakości kodu i terminów zadań. Jeśli taka perspektywa Ci się podoba dołącz do naszego zespołu.

  więcej
Nie znalazłeś interesującej oferty? Mimo to prześlij nam swoje CV. Twoje zgłoszenie będzie brane pod uwagę w momencie
pojawienia się wakatu w dziale, w którym
pracą jesteś zainteresowany/a.

Sprawdź jak wygląda proces rekrutacji

Przedstawiamy proces, w którym wybieramy idealnego
kandydata na wybrane stanowisko.