Przebierz się, weź udział w naszym konkursie i wygraj APARAT CYFROWY!

W ramach Parady Niepodległości w Gdańsku Portal Trojmiasto.pl już po raz czwarty organizuje konkurs na najlepsze przebranie. Dla wszystkich ucharakteryzowanych uczestników parady mamy bilety do kina! W głosowaniu czytelników zostanie wyłoniony zwycięzca za najlepszą stylizację. Nagrodą za najciekawsze przebranie jest w tym roku aparat cyfrowy FujiFilm FinePix S3200.

Regulamin

Regulamin określający zasady i warunki Konkursu na najlepsze przebranie na Paradzie Niepodległości w 2011 roku

  1. W Konkursie na najlepsze przebranie na Paradzie Niepodległości może wziąć udział każda osoba, która podczas Parady będzie przebrana za postać związaną z historią Polski lub w inny ciekawy strój z epoki oraz zarejestruje się poprzez formularz rejestracyjny. Zapisy zostaną zamknięte 11 listopada 2011 o godzinie 9:30.
  2. Dla wszystkich osób przebranych w Pardzie i zarejestrowanych na stronie, Trojmiasto.pl ufundowało bilety do kina HELIOS. Bilety będą rozdawane na stoisku Portalu po Paradzie, 11 listopada 2011 roku między Restauracją Kreska a budynkiem Banku Millenium zobacz na mapie Gdańska. Bilety ważne są od 11 listopada 2011r do 12 maja 2012r. Kupony nie obowiązują na filmy 3D. Wykorzystać je można w każdym dniu tygodnia o dowolnej porze, na dowolny seans.
  3. Niezbędnym warunkiem udziału w Konkursie jest zgoda na zrobienie przez fotoreportera Trojmiasto.pl zdjęcia w przebraniu. Zdjęcia będą wykonywane po zakończeniu Parady między Restauracją Kreska a budynkiem Banku Millenium zobacz na mapie Gdańska

  4. Warunkiem udziału w Konkursie jest zgoda uczestnika Parady na publikację fotografii z jego wizerunkiem na łamach FujiFilm FinePix S3200, otrzyma osoba, na którą zostanie oddana największa liczba głosów.
  5. Portal Trojmiasto.pl zastrzega sobie możliwość zablokowania użytkownika lub całej podsieci, jeżeli z jego komputera będą rejestrowane cykliczne próby złamania mechanizmów zabezpieczających.
  6. Każdy oddany głos jest weryfikowany i w przypadku złamania zasad regulaminu nie będzie brany pod uwagę.