Redakcja

Naszą redakcję tworzy duży i prężny zespół. Materiały redakcyjne: artykuły, filmy i zdjęcia przygotowuje blisko 60 osób! Nasi pracownicy to czujni obserwatorzy Trójmiasta, którzy na co dzień łączą pracę z pasją. Szybko i rzetelnie przygotowują materiały, którymi dzielą się z mieszkańcami Gdańska, Sopotu i Gdyni. Nasi dziennikarze pracują nad autorskimi tekstami, pozostając w dialogu z czytelnikami - doceniając ich uwagi, sugestie i komentarze.

Wydanie miejskie

Raport drogowy

Oddział Gdynia

Serwisy

Kultura, Rozrywka i Kulinaria

Dziennikarze współpracujący: Borys Kossakowski, Ewa Palińska, Tomasz Zacharczuk, Szymon Jachimek, Jarosław Kowal, Marta Jaczyńska, Aleksandra Wrona

Trójmiasto Deluxe

Dziennikarze współpracujący: Michalina Domoń, Monika Sołoduszkiewicz

Sport

Dziennikarz współpracujący: Krzysztof Kochanowicz

Biznes, Praca i Nieruchomości

Dziennikarz współpracujący: Krzysztof Koprowski

Wiedza i styl życia

Dziennikarze współpracujący: Emilia Błaszczyk, Agnieszka Majewska, Anna Żukowska, Hanna Banaś

Pasje i emocje

Dziennikarze współpracujący: Marcin Tymiński, Jan Daniluk, Paweł Pizuński, Michał Lipka, Tomasz Kot

Koordynacja i wsparcie redakcji

Multimedia

Poza słowem pisanym informacje uzupełniamy materiałami wideo i galerią zdjęć. Dzięki zaangażowaniu naszych reporterów, fotoreporterów i operatorów, staramy się być obecni tam, gdzie dzieje się coś ważnego i ciekawego. Poprzez materiały foto i video interweniujemy w sprawach obywatelskich, edukujemy, promujemy ciekawe obiekty, inicjatywy i przedsięwzięcia. Realizujemy materiały lotnicze i produkujemy filmy reklamowe.

Video

Operatorzy współpracujący: Maciej Dydyński, Michał Czajka

Foto

Fotoreporterzy współpracujący: Dominik Staniszewski, Maciej Czarniak, Łukasz Głowala, Arkadiusz Buczyński, Lucyna Pęsik, Edyta Steć

Dział promocji, imprez i patronatów

Z przyjemnością patronujemy ciekawym i ważnym imprezom odbywającym się w Trójmieście! W ramach patronatu zapewniamy organizatorom wsparcie promocyjne i rozpowszechnienie informacji o wydarzeniu, korzystając z wachlarza dostępnych na stronie narzędzi. Rozwijamy współpracę z instytucjami kultury, sportu, rozrywki, włączając się w inicjatywy charytatywne i społeczne. Organizujemy konkursy, bierzemy udział w wybranych przedsięwzięciach, chętnie inicjujemy własne akcje. Promując innych, nie zapominamy o sobie - dbamy o to, aby mewa z naszego logo fruwała po całym Trójmieście i była znakiem symbolizującym szybkość i jakość.

Dział sprzedaży

Na naszych stronach reklamuje się 7000 firm i instytucji, korzystając z wpisu do naszego katalogu firm, artykułów sponsorowanych, kampanii banerowych lub wykorzystując inne formy graficzne. Ponad 20 pracowników działu sprzedaży pomaga klientom i partnerom przygotowywać skuteczne kampanie na stronach Portalu. Służymy radą w planowaniu działań promocyjnych i doborze odpowiednich formatów i narzędzi reklamowych. Doświadczenie i życzliwość naszych pracowników przekłada się na owocną współpracę.

Dział księgowości i HR

Nad sprawnym funkcjonowaniem operacji finansowych czuwa księgowość. PR manager, buduje relacje i kreuje wizerunek Portalu. HR manager, odpowiedzialny jest za rekrutację, motywację pracowników i dobrą organizację pracy.