Dyrektor KreatywnyDział Kreacji

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze
Nr ref. DK/06/17

Jeśli masz doświadczenie w pracy w dziale marketingu…
Jeśli media internetowe są Twoim naturalnym środowiskiem…
Masz pomysł jak pokierować dalszym rozwojem naszego portalu pod kątem promowania treści
i poszczególnych serwisów tematycznych...
zostań Dyrektorem Kreatywnym

Kiedy myślimy o Dyrektorze Kreatywnym, widzimy go tak:

  • posiada doświadczenie w pracy w portalu internetowym
  • zarządza zespołem kreatywnym
  • doskonale współpracuje z innymi
  • ma dużą siłę perswazji

Kiedy myślimy o jego zadaniach, wiemy, że będzie to:

  • kierowanie zespołem odpowiedzialnym za kreację i innowacje w portalu
  • odpowiedzialność za wizualną stronę www.trojmiasto.pl
  • promowanie określonych serwisów w sposób przyciągający czytelnika
  • dbałość o stały rozwój poszczególnych serwisów
  • ścisła współpraca z Zarządem, działem IT, UX Managerem, redakcją
  • współtworzenie wizerunku marki Trojmiasto.pl

Trojmiasto.pl to:

  • największy i najbardziej popularny serwis regionalny w Polsce (badanie Gemius/PBI opracowane przez Wirtualnemedia.pl, luty 2017)
  • zespół prawie 100 osób, które każdego dnia dbają o to, aby na czas dostarczać trójmiejskie informacje
  • elastyczny czas pracy – na większości stanowisk mamy możliwość dopasowania godzin pracy do swoich preferencji
  • możliwość pracy zdalnej – każdy z nas, raz w miesiącu, może pracować z dowolnego miejsca
  • dobre warunki pracy – atrakcyjne wynagrodzenie, premiowanie sukcesów, elastyczność przy doborze formy zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)
  • samodzielność i niezależność działań – doceniamy inicjatywę i chęć wychodzenia poza ramy swoich obowiązków
  • możliwość rozwoju - nauka dowolnie wybranych języków obcych, szkolenia, zespoły projektowe
  • nietuzinkowe dodatki – bilety do kina, teatru i na koncerty, wejściówki na wydarzenia kulturalne i sportowe, karnety na siłownię, owocowe środy, fotel do masażu
  • nie tylko praca, także zabawa – gramy w piłkarzyki, spotykamy się poza pracą, organizujemy wyjścia integracyjne, pływamy jachtem po Zatoce, chodzimy na kręgle
  • raj dla kawoszy i królestwo smakoszy herbat

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, napisz do nas na adres praca@trojmiasto.pl w tytule maila podając numer referenycjny.

Pamiętaj, że szukamy kogoś nietuzinkowego do naszego działu Kreacji - przekonaj nas, że warto spotkać się właśnie z Tobą!

W nadsyłanym mailu zamieść klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).