Z życia redakcji

 • Dzień Dziecka - 1 czerwca 2017

  W tym roku po raz pierwszy zaprosiliśmy nasze dzieci do odwiedzenia redakcji. Poza możliwością poznania pracy w każdym z naszych działów, na dzieci czekało wiele atrakcji. Popołudnie rozpoczęło się przywitaniem przez iluzjonistę, od którego każde dziecko otrzymało dziecięcą legitymację prasową. Wśród atrakcji nie zabrakło fotobudki, pokoju zabaw, personalizowanych kubków i pysznych słodkości.
 • Trójmiejski wieszak – 1 kwietnia 2017

  Po raz czwarty organizowaliśmy wiosenne wietrzenie szaf w Trójmieście. Akcja odbyła się w hali widowiskowo-sportowej AWFiS i przyciągnęła tłumy kobiet. Jedne odchudziły szafę, drugie uzupełniły garderobę o brakujące elementy, czerpiąc z radość ze spotkania w koleżeńskim gronie. Wspólnymi siłami zebraliśmy również mnóstwo ubrań na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie.
 • Wiosenne porządki – 21 marca 2017

  Co roku, w pierwszy dzień wiosny, porządkujemy po zimie naszą redakcję. Kończymy szybciej swoje obowiązki i wspólnie odświeżamy nasze firmowe przestrzenie. Jest to dla nas czas nie tylko na sprzątanie, ale na wspólne spędzanie czasu. Poza tym wzbogacamy nasze biurka o kwiaty doniczkowe, a dzień kończymy mini kiermaszem gadżetów, płyt i książek.
 • Dzień Kobiet – 8 marca 2017

  Co roku na Dzień Kobiet dzieje się u nas coś wyjątkowego. Tym razem redakcyjni koledzy, poza kwiatami, przygotowali personalizowane kubki z imionami dziewczyn i dedykacjami. Poza tym zastąpili koleżanki w ich obowiązkach, aby te mogły skończyć pracę dwie godziny wcześniej i świętować swój dzień w wybrany przez siebie sposób.
 • Tłusty czwartek – 23 lutego 2017

  Raz w roku nie liczymy kalorii i organizujemy pączkową ucztę. W tym roku tematem przewodnim był motyw piłkarzyków, w które na co dzień gramy w trakcie przerw w pracy. Różne smaki pączków zasiadły na trybunach i na boisku, a teksty, które wymieniamy między sobą podczas gry, widniały na pączkowych transparentach.
 • Walentynki na lodowisku – 14 lutego 2017

  Po raz pierwszy zorganizowaliśmy imprezę walentynkową dla naszych czytelników pod hasłem Kocham Trójmiasto. Zaprosiliśmy miłośników Trójmiasta do wspólnej zabawy na gdańskim lodowisku przy Placu Zebrań Ludowych.Finałem imprezy było pamiątkowe zdjęcie wszystkich łyżwiarzy, którzy uformowali na lodzie wielkie serce.
 • Podsumowanie roku - 9 lutego 2017

  Raz w roku spotykamy się w pełnym składzie i podsumowujemy kolejny rok wspólnej pracy. Tegoroczne spotkanie odbyło się w Olivia Business Centre w Sky Club z pięknym widokiem na Trójmiasto. Nasze podsumowania, mimo oficjalnej oprawy, nie skupiają się tylko na statystykach i planach na kolejny rok. Są także okazją do spędzenia wspólnego czasu podczas nieformalnej części przy winie.
 • Kartka świąteczna – grudzień 2016

  Tegoroczna filmowa kartka ponownie była dla nas najważniejszą produkcją wideo w ciągu roku. Projekt tworzony od A do Z przez nas, w tym roku polegał na wypełnieniu misji przekazanej od Świętego Mikołaja. Udekorowaliśmy wybrane trójmiejskie miejsca przygotowując je do Świąt.Uwielbiamy ten przedświąteczny czas i jak zwykle najbardziej czekaliśmy na making-of.
 • Nietypowa choinka - grudzień 2016

  W grudniu okazaliśmy wsparcie finansowe Fundacji Hospicyjnej, dzięki czemu mogliśmy zaprezentować własną choinkę w pasażu handlowym Galerii Matarnia w Gdańsku. Nasza Pani Choinka, której sami uszyliśmy strój, odbiegała od tradycyjnego zielonego drzewka. Była symbolem jedności nawiązującym do idei Trójmiasta jako jednego organizmu, dlatego też miała prezenty dla Sopotu, Gdyni i Gdańska.
 • Skrzydła Trójmiasta 2016 – 6 października 2016

  Po raz piąty, pofrunęły nasze Skrzydła Trójmiasta. Jest to prestiżowa nagroda przyznawana co dwa lata przez czytelników Trojmiasto.pl w sześciu kategoriach. Dla nas, pracowników portalu, jest to duże wydarzenie nie tylko medialne, ale także organizacyjne, w które zaangażowana jest większość naszego zespołu.

Nasze wcześniejsze inicjatywy