- 1 Pożar na budowie osiedla "Lewego" (134 opinie)
- 2 Cmentarzysko traficarów w sopockim lesie (126 opinii)
- 3 Na lotnisku pojawił się kwiatomat (69 opinii)
- 4 Rammstein w Filharmonii Bałtyckiej (36 opinii)
- 5 "Leżący policjant" na... polnej drodze (74 opinie)
- 6 Cztery opcje do wyboru w pytaniu o płeć (388 opinii)
Linia 127 jeżdzi jak chce
Opinie (4)
NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.
TAKIE OPINIE SKASUJEMY.
Dodaj opinię
Odpowiedz
-
2017-05-27 16:35
(1)
Akurat napisane było i na trójmiasto.pl i na ztm.gda.pl...
Może jeszcze Cię drogi kolego trzyma po libacji i nie ogarnąłeś, że wcale nie stoisz na przystanku? :(- 49 8
-
2017-05-27 16:37
nikt
Się nas o zgodę nie pytal czy wyrażamy zgodę na ten bur...
- 5 4
-
2017-05-27 16:36
(1)
o linii 127 nie ma napisane nic :P
AUTOBUSY:
linii 122 od 15:30 w kierunku do Portu Lotniczego za przystankiem „Abrahama” pojadą objazdem: Abrahama – Polanki – Chrzanowskiego - Żołnierzy Wyklętych – …. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie istniejące przystanki; drugi kierunek bez zmian,
linii 315 od 15:30 w kierunku do Wałów Piastowskich za przystankiem „Abrahama” pojadą objazdem: Abrahama – Polanki – Chrzanowskiego - Żołnierzy Wyklętych – Dmowskiego – …. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie istniejące przystanki; drugi kierunek bez zmian,
linii 168 i 315 w kierunku od ul. Sobieskiego do Wrzeszcza PKP po dojściu marszu pod DH Jantar mogą zostać wstrzymane lub przekierowane ulicami: Traugutta – Zwycięstwa – Hallera – Mickiewicza – Wyspiańskiego – Miszewskiego – Przytockiego – ….
TRAMWAJE:
we Wrzeszczu na odcinku: Strzyży PKM (Zajezdnia Wrzeszcz) – Opera Bałtycka w godzinach od 15:45 do rozwiązania zgromadzenia nie będą kursować,
linii 5 w obu kierunkach będą kursować przez: …. – Hallera – Mickiewicza – Rzeczypospolitej – Zaspa,
linii 6 w obu kierunkach będą kursować przez: …. – Opera Bałtycka – Hallera – Mickiewicza – Rzeczpospolitej – Chłopska – Pomorska – Jelitkowo,
linii 11 w obu kierunkach będą kursować przez: …. – Opera Bałtycka – Hallera – Mickiewicza – Rzeczpospolitej – Zaspa – Oliwa – Strzyża PKM,
linii 12 w obu kierunkach będzie kursować przez: …. – Opera Bałtycka – Hallera – Mickiewicza – Rzeczpospolitej – Chłopska – Pomorska – Oliwa – Wita Stwosza – Strzyża PKM,
Na odcinku: Strzyża PKM (Zajezdnia Wrzeszcz) – Opera Bałtycka będzie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza „za tramwaj”.
Komunikat ZTM i trójmiasto.pl- 10 5
-
2017-05-27 17:02
Język polski.
Nie JEST napisane !! " Nie MA napisane "
ręce opadają.- 6 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.