Reklama banerowa

Cena usługi

od 100 zł netto

za 1 miesiąc emisji

Banery po słowach kluczowych

 • Wyświetlanie banerów po słowach kluczowych

Umiejętne dobranie słów i fraz kluczowych, podobnie jak reklama banerowa, decydują o skuteczności reklamy internetowej. Można sobie wyobrazić jakie korzyści przyniesie połączenie obu tych form. Oferujemy Państwu możliwość wyświetlania baneru reklamowego po wpisaniu na stronie głównej portalu słowa lub frazy kluczowej związanej z działalnością firmy, usługą lub produktem. Dobór słowa lub frazy kluczowej polega na analizie statystyk wyszukiwania informacji o firmie, produktach czy usługach przez użytkowników w katalogu firm. Połączenie reklamy wizualnej jaką jest baner wykonany w technice flash z możliwością jego wyświetlenia po wpisaniu do okna wyszukiwarki słów kluczowych, pozwoli dotrzeć do grupy odbiorców zainteresowanych konkretną usługą lub produktem.
Koszt emisji baneru reklamowego po słowach kluczowych obliczany jest na podstawie analizy statystyk wyszukiwania danego słowa i wynosi od 100 zł netto za 1 miesiąc emisji.

 

Cena usługi

5000 zł netto

za 1 dzień emisji

Expand corner

Expand Corner - interaktywna reklama graficzna w formie zagiętego rogu strony, umieszczana w prawej, górnej części strony głównej Trojmiasto.pl. Po najechaniu kursorem myszy na obszar reklamy, rozwija się ona do dużego rozmiaru zawierającego klikalny przekaz reklamowy.
Głównymi zaletami tej formy są: emisja na stronie głównej, interaktywność, która mocno angażuje uwagę użytkownika oraz duży rozmiar.

Informacje ogólne
 1. Baner Expand Corner jest interaktywną formą reklamy.
 2. Baner jest emitowany ze stałym cappingiem 2/ 1h
 3. Kreacja bazowa składa się ze statycznego obrazka w rozmiarze 520x520 px.
 4. Kreacja bazowa powinna być tak zaprojektowana, aby jej widoczny obszar wraz ze wszystkimi elementami składowymi (zdjęcie w tle, logotyp, hasło reklamowe i przycisk) znajdował się w połowie kwadratu podzielonym przekątną.
 5. Baner Expand jest sprzedawany na okres jednego dnia i emitowany tylko na Stronie Głównej portalu.
 6. Koncepcję kreacji i sposób prezentacji są indywidualnie konsultowane z Klientem.

Parametry techniczne baneru typu Expand Corner
 1. Wymiar - 520 x 520 px.
 2. Waga do 120 kB
 3. Format: JPG, PNG

Materiał należy dostarczyć w formacie .jpg, .tif, .psd, .bmp w docelowej rozdzielczości lub w formacie wektorowym ai (Adobe Ilustrator), eps (Encapsulated Postscript) lub cdr (CorelDraw).

Przykład Expand Cornera
 1. Przykład 1

 

Cena usługi

od 400 zł netto

za 1 dzień emisji

Watermark

Watermark (tapeta) - reklama wyświetlana na marginesach strony w formie graficznego tła. Watermark jest elementem graficznym o obniżonej widoczności.

Informacje ogólne
 1. Watermark na stronach trojmiasto.pl jest klikalną formą reklamy.
 2. Elementem tapety jest zazwyczaj logo reklamodawcy na białym tle. Znak graficzny prezentowany jest w sposób statyczny.
 3. Sposób prezentacji jest indywidualnie ustalany z klientem.
 4. Watermark jest sprzedawany na okres jednego bądź dwóch dni (nie dotyczy Strony Głównej portalu). Jeden produkt może być promowany poprzez dwudniową emisję raz w tygodniu na głównej stronie wybranego Serwisu lub jednodniową emisję w serwisie Fakty i Opinie raz w miesiącu.

Materiał należy dostarczyć w formacie gif, tif, psd, bmp w docelowej rozdzielczości lub w formacie wektorowym ai (Adobe Ilustrator), eps (Encapsulated Postscript) lub cdr (CorelDraw)*.
* koszt dostosowania formatu loga (oraz/lub ewentualnego rozjaśnienia) na potrzeby reklamy wynosi 50 zł netto.

Wymagania techniczne docelowej grafiki
 1. Waga do 10 kB.
 2. Grafika przygotowana na białym tle.
 3. Sugerowana szerokość grafiki: 120px.
 4. Odstęp pomiedzy powtarzającym się motywem powinien wynosić przynajmniej 20px.
 5. Jasność bazowej grafiki (np. logo) podniesiona o 50%.
Przykłady watermarków
UWAGA:

Portal trojmiasto.pl musi każdorazowo zaakceptować wygląd zamieszczanego logo. Zastrzegamy możliwość odmowy przyjęcia zamówienia na reklamę typu Watermark bez podania przyczyny.

 

Cena usługi

od 800 zł netto

za 1 dzień emisji

Tapeta

Graficzna, nasycona kolorami forma reklamy, wyświetlana w tle przeglądanej strony. Po kliknięciu w dowolne pole tapety następuje przekierowanie na stronę internetową Klienta. W czasie emisji kolorowej tapety użytkownik ma stały kontakt z reklamą firmy co skutecznie buduje jej wizerunek.

Wymagania techniczne docelowej grafiki
 1. Waga (80 kB), szerokość i wysokość grafiki dowolna.
 2. Format grafiki: JPG. Grafika powinna być przygotowana jako całość w jednym pliku.
 3. Należy przewidzieć szerokość strony pod którą umieszczona będzie grafika - 990 px (764 px w przypadku wąskich serwisów). Zalecamy, żeby główne elementy graficzne znajdowały się w obszarze 120 px od krawędzi strony.
 4. Zewnętrzne krawędzie grafiki powinny płynnie wtapiać się w tło o jednolitym kolorze. Autor grafiki powinien podesłać kod koloru tła w formacie np. #FFCC22.
Przykłady

 

Baner Wideo

Baner typu Video - pozwalający na umieszczenie w nim materiału VIDEO.

Informacje ogólne
 1. Film wyświetlany w bannerze może trwać maksymalnie 30 sekund,natomiast waga całej kreacji nie może przekroczyć 1mb (1024kb).
Przykłady Video

Korzyści z posiadania prezentacji

 • Reklama w największym regionalnym portalu
 • Dotarcie do docelowej grupy klientów
 • Słowa kluczowe (tagi) ułatwiające znalezienie prezentacji

Skontaktuj się z nami

Jak wypromować firmę oraz wzmocnić jej pozycję na trójmiejskim rynku?
Jak w skuteczny sposób pozyskać nowych klientów i utrzymać obecnych?
Z chęcią podpowiemy.

zadzwoń 58 321-95-10