Reklama wideo

Cena usługi

od 900 zł netto

Pre-roll z banerem A6

Pre-roll z banerem A6 to połączenie najpopularniejszej obecnie formy reklamy video i reklamy display - banera A6. Pre-roll - pięciosekundowy spot reklamowy poprzedzający redakcyjny materiał filmowy (relacje z wydarzeń i imprez, zapowiedzi, newsy, relacje sportowe) - publikowany jest w oknie odtwarzacza treści video (playerze). Ostatni kadr spotu reklamowego to zarazem początek emisji banera A6, który emitowany jest przez cały czas wyświetlania filmu pod oknem odtwarzacza (playera). Taki sposób wyświetlania pozwala użytkownikowi na swobodny odbiór treści video oraz odbiór i utrwalenie przekazu reklamowego.

Pre-roll z banerem A6 publikowany jest:
 1. w ramach artykułów na stronach Portalu www.trojmiasto.pl
 2. w telewizji internetowej dostępnej pod adresem www.trojmiasto.tv

Liczba wyświetleń baneru jest limitowana. Istnieje możliwość cappingu - dopłata wynosi 10%. Koszt 1000 odsłon to 100 zł netto. Minimalna liczba zamówienia to 5000 odsłon za cenę 450 zł netto, w przypadku zamówienia większej liczby odsłon proponujemy następujące rabaty:

 1. 200 000 odsłon - 9500 zł netto
 2. 100 000 odsłon - 5900 zł netto
 3. 50 000 odsłon - 3600 zł netto
 4. 30 000 odsłon - 2400 zł netto
 5. 20 000 odsłon - 1800 zł netto
 6. 10 000 odsłon - 900 zł netto
Przykład

Ze szczegółami technicznymi tej formy, możecie zapoznać się Państwo na stronie: http://www.trojmiasto.pl/reklama/rodzaje_banerow.php#typ_PR

 

Cena usługi

od 350 zł netto

za 10 000 odsłon

Baner typu A6

Jedna z najbardziej widocznych form reklamowych umożliwiających dotarcie do jak największej grupy odbiorców. Emisja baneru uruchamia się po 10 sekundach od włączenia przez internautę filmu. Kreacja jest widoczna przez cały okres wyświetlania się danego materiału filmowego. Liczba wyświetleń baneru jest limitowana do ustalonej wspólnie liczby odsłon.

Emisja baneru odbywa się na filmach prezentowanych zarówno

Minimalna liczba zamówienia to 10 000 odsłon za cenę 350 zł netto, w przypadku zamówienia większej ilości odsłon, proponujemy następujące rabaty:

 • 200 000 odsłon - 5000 zł netto
 • 100 000 odsłon - 3000 zł netto
 • 75 000 odsłon - 2320 zł netto
 • 50 000 odsłon - 1600 zł netto
 • 30 000 odsłon - 990 zł netto
 • 20 000 odsłon - 700 zł netto
 • 10 000 odsłon - 350 zł netto

Ze szczegółami technicznymi tej formy, możecie zapoznać się Państwo na stronie: http://www.trojmiasto.pl/reklama/rodzaje_banerow.php#typ_A6

 

Cena usługi

od 2000 zł netto

Filmy reklamowe

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie przygotować film prezentujący Państwa firmę, jej działalność oraz Pracowników. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i produkcję materiału według scenariusza Klienta. Istnieje też możliwość przygotowania scenariusza filmu przez naszą Redakcję.

Gotowy materiał może być wykorzystany przez Państwo zarówno na stronach trojmiasto.pl zarówno jako wzmocnienie przekazu artykułu sponsorowanego jak i prezentacja firmy.

Koszt przygotowania materiału ustalany jest indywidualnie i zależy m.in. od scenariusza, użytego sprzętu, ilości dni zdjęciowych, sposobu montażu, czasu trwania filmu oraz wykupienia praw autorskich.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami:

 

Cena usługi

od 1800 zł netto

za 1 dzień emisji

Film partnera

Materiał video oznaczony jako "film partnera" zamieszczany jest w najatrakcyjniejszych miejscach portalu:

 • na głównej stronie portalu www.trojmiasto.pl w sekcji wideo "Trojmiasto.tv" (obok motto, jako drugi materiał na liście)
 • na wersji mobilnej strony głównej portalu m.trojmiasto.pl w sekcji wideo "Trojmiasto.tv" (jako drugi materiał na liście)
 • na głównej stronie serwisu www.trojmiasto.tv (jako drugi materiał na liście).

Zapraszamy do kontaktu: reklama@trojmiasto.pl bądź bezpośrednio z opiekunem Państwa firmy.

 

Cena usługi

od 800 zł netto

Wideoprezentacja

Filmowe prezentacje realizowane przez naszych specjalistów to narzędzie reklamowe, które może być wykorzystywane na targach, prezentacjach, spotkaniach z kontrahentem. To najlepszy sposób na zaprezentowanie firmy użytkownikom portalu. Videoprezentacja wzbogaca przekaz prezentacji firmy w katalogu firm jak i artykułu sponsorowanego.

 • standardowy scenariusz obejmuje pokazanie lokalizacji i siedziby firmy od zewnątrz i wewnątrz
 • czas trwania videoprezentacji wynosi od 30 do 120 sekund.
 • videoprezentacja to materiał video wraz z podkładem muzycznym.

Koszt zawiera kompleksową realizację prezentacji filmowej od koncepcji i scenariusza przez rejestrację obrazu, montaż i zamieszczenie filmu zarówno przy prezentacji firmy jak i na stronach www.trojmiasto.tv. Istnieje możliwość pobrania kodu z naszej strony umożliwiającego zamieszczenie videoprezentacji na stronie www Klienta jak i na profilach na portalach społecznościowych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami:

Korzyści z posiadania prezentacji

 • Reklama w największym regionalnym portalu
 • Dotarcie do docelowej grupy klientów
 • Słowa kluczowe (tagi) ułatwiające znalezienie prezentacji

Skontaktuj się z nami

Jak wypromować firmę oraz wzmocnić jej pozycję na trójmiejskim rynku?
Jak w skuteczny sposób pozyskać nowych klientów i utrzymać obecnych?
Z chęcią podpowiemy.

zadzwoń 58 321-95-10