Imprezy i wydarzenia

Sopot Summer Fashion Days 2017

data:
25 - 27 sierpnia 2017
godzina:
10:00
miejsce:

MCKA Zatoka Sztuki  mapa

adres:
Sopot, al. Franciszka Mamuszki 14
bilety:
informacje wkrótce
PATRONAT

Kontynuując zaniechaną sopocką tradycję, w dniach 25-26 sierpnia Zatoka Sztuki zmieni się w prawdziwą przestrzeń modową. Będziemy mieli okazję spotkać się nad morzem, aby wspólnie celebrować Sopot Summer Fashion Days 2017.



Przestrzeń sopockiej Zatoki Sztuki, która jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych części letniego kurortu, będzie specjalnie zaaranżowana tak, aby każdy z gości mógł się zrelaksować, spędzić miło czas, delektować się pysznym jedzeniem i drinkami w naszych barach a przede wszystkim nasycić się Modą przez duże M.

Dyrektorem artystycznym wydarzenia jest Michał Starost - projektant, krawiec, reżyser i choreograf mody, laureat europejskiej nagrody Haute Couture. W 2016 związał się z Sopocką Zatoką Sztuki, w jej klimacie powstała między innymi kolekcja doceniona na Festiwalu filmowym w Gdyni, w którą ubrane zostały gwiazdy.

Pierwszego dnia - 25 sierpnia, przygotowaliśmy różnego rodzaju aktywności związane z modą i sztuką. Przede wszystkim, odbędzie się Casting dla modelek FRESH FACES WORLD, organizowany przez Annę Czarnowską Fresh Faces World Gdańsk we współpracy z nowojorską agencją modelek Magteam Model Management. Modelki mają szansę zdobyć kontrakt i wejść w wielkim stylu do świata mody.

Jeśli chodzi o sztukę - odbędzie się wernisaż - swoje obrazy zaprezentuje Viktoria Vorotina, które zostaną przelane na suknie z kolekcji modowej MATKI I CÓRKI by Michał Starost. Ponadto odbędzie się koncert jazzowy - Mama Go z zespołem.

Tego wieczoru odbędą się również pokazy mody EVCdsgn, Anety Popławskiej oraz Gosi Jarosławskiej z Maciejem Jastrzębskim - laureatów konkursu Amber Look Project 2017 dla początkujących projektantów.

Drugiego dnia - 26 sierpnia, odbędą się pokazy mody polskich projektantów i marek.

Pokazem wieczoru będzie pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia. Dodatkowo zaprezentują się Patryk Wojciechowski, Kalska, Fabryka Sukienek, Viktoria Nosach, Michał Starost x Zatoka Sztuki.

Podczas całego weekendu, oprócz stylowej przestrzeni chill outowej na plaży, która pozwoli odpocząć w przerwach między wszystkimi zaplanowanymi wydarzeniami, znajdziemy bary serwujące koktajle, restaurację, strefę VIP, spotkania z artystami oraz wieczorne afterparty.

Do zobaczenia w Zatoce Sztuki!


Program:

Piątek - 25.08. 2017
wszystko z wyjątkiem Afterparty w The Star - wstęp wolny / after - zaproszenia

14:00 CASTING FRESH FACES WORLD

18:00 Koncert Mama Go z Zespołem
Wernisaż prac Viktoria Vorotina

19:00 Start pokazów mody
EVCdsgn
Aneta Popławska
Michał Starost - Matki i Córki
Gosia Jarosławska i Maciej Jatrzębski

22:00 Afterparty The Star, Zatoka Sztuki

Sobota - 26.08.2017

Pokazy mody (wszystkie na zaproszenia)

18:00 Fabryka Sukienek
Viktoria Nosach & Victoria Bramin

20:00 Kalska
Patryk Wojciechowski

21:00 Michał Starost x Zatoka Sztuki
Maciej Zień

Przeczytaj także

  • Zień, Starost i inni pokażą swoje kolekcje w Sopocie nowy artykuł
    23 sierpnia 2017 (7 opinii)

    Maciej Zień, Michał Starost i Patryk Wojciechowski to gwiazdy imprezy Sopot Summer Fashion Days, która w piątek i sobotę odbędzie się w Zatoce Sztuki . Co ważne, prawie wszystkie piątkowe...

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij