Imprezy i wydarzenia

Weekend za pół ceny

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
8 - 9 kwietnia 2017
miejsce:
Trójmiasto
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

W weekend 8-9 kwietnia po raz dziewiąty gdańszczanie, mieszkańcy metropolii oraz turyści będą mogli rozsmakowywać się w ofercie Gdańska za pół ceny. W akcji biorą udział lokale gastronomiczne, obiekty noclegowe, gabinety SPA i beauty, instytucje kultury (w tym m.in. Muzeum Archeologiczne, Gdański Teatr Szekspirowski, Polska Filharmonia Bałtycka) oraz obiekty sportowo-rozrywkowe.Partnerów akcji wraz z ich ofertą będzie można odnaleźć na responsywnej mapie pod adresem www.weekendzapolceny.com, która z pewnością ułatwi turystom poruszenie się po mieście szlakiem miejsc "za pół ceny".

Warto podkreślić, że po raz czwarty akcja "Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny" ma wymiar metropolitalny i bierze w niej udział 16 miast i gmin z Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot. Lista metropolitalnych partnerów jest dostępna na www.metropoliagdansk.pl

W przedsięwzięciu uczestniczą: restauracje, hotele, gabinety SPA, obiekty sportowe, instytucje miejskie, instytucje kultury (teatry, muzea), które zadeklarują obniżenie swoich cen na czas trwania weekendu o 50%.

Partnerem głównym tegorocznej edycji są trójmiejskie sklepy spożywcze Merkus.
Więcej o gdańskim "weekendzie" na: http://www.gdansk.pl/rozsmakujsie

Lokale gastronomiczne

Muzea/ wystawy/ seanse

Noclegi za pół ceny

Spa, zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie

Gdański Teatr Szekspirowski

Teatr Wybrzeże

Sport

Polska Filharmonia Bałtycka

Przeczytaj także

  • Kolejny Weekend za pół ceny w Gdańsku wideo
    7 kwietnia 2017 (105 opinii)

    W weekend mamy okazję po raz kolejny rozsmakować się w atrakcjach turystycznych i kulinarnych Gdańska w promocyjnych cenach. W tegorocznej akcji Weekend za pół ceny oprócz lokali...

Dodaj zdjęcie

Opinie (19)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.