Fakty i opinie

stat

Młoda kobieta wypadła z falowca na Przymorzu

Falowiec przy ul. Jagiellońskiej to jeden z najdłuższych w Trójmieście budynków.
Falowiec przy ul. Jagiellońskiej to jeden z najdłuższych w Trójmieście budynków. fot. Maciej Naskręt/Trojmiasto.pl

W nocy z niedzieli na poniedziałek z okna falowca na Przymorzu wypadła młoda kobieta. Nie przeżyła. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają prokuratorzy.Aktualizacja godz. 10:02 Sprawą nocnego zdarzenia zajmuje się prokuratura.

- W jego wyniku śmierć poniosła 22-letnia kobieta. Na miejscu zdarzenia zostały przeprowadzone przez prokuratora i biegłego oględziny. We wtorek zostanie przeprowadzona sekcja zwłok młodej kobiety - wyjaśnia rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, prok. Tatiana Paszkiewicz.
Obecnie w tej sprawie prowadzone jest przez prokuraturę dochodzenie pod kątem namowy lub udzielenia pomocy w doprowadzeniu człowieka do targnięcia się na własne życie. Jeśli ktoś usłyszy wspomniane zarzuty, grozi mu za ten czyn od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.Tuż przed godz. 2:30 z siódmego piętra falowca przy ul. Jagiellońskiej zobacz na mapie Gdańska wypadła kobieta.

Z relacji naszych czytelników wynika, że kobieta miała wcześniej wzywać pomocy. Część sąsiadów miała widzieć też, jak była przewieszona przez balkon.

Policja i prokuratura badają okoliczności zdarzenia.

Dodaj zdjęcie do artykułu
Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Tytuł:
Treść:
Autor (opcjonalny):
E-mail (opcjonalny):
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Opinie (razem: 428)

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.