Fakty i opinie

stat

Pobito Egipcjanina. W ciężkim stanie trafił do szpitala

Policja nikogo jeszcze nie zatrzymała w związku z pobiciem.
Policja nikogo jeszcze nie zatrzymała w związku z pobiciem. fot. Łukasz Unterschuetz/Trojmiasto.pl

W niedzielę rano w centrum Gdańska pobito obywatela Egiptu. Mężczyzna trafił w bardzo poważnym stanie do szpitala. Policja o sprawie dowiedziała się od pracowników placówki, gdzie przewieziono rannego.O sprawie poinformował nas jeden z czytelników. Wedle jego słów do pobicia doszło niedaleko budynku LOT-u zobacz na mapie Gdańska około godz. 6 rano w niedzielę. Policja nie zdradza szczegółów sprawy.

- W niedzielę przed południem pracownicy szpitala poinformowali nas o tym, że rano przywieziono do nich nieprzytomnego mężczyznę. Wszczęte zostało już postępowanie w kierunku uszkodzenia ciała. Zabezpieczamy monitoring i prowadzimy czynności mające ustalić przebieg zdarzeń - mówi Lucyna Rekowska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, mężczyzna - obywatel Egiptu - trafił na OIOM jednego z gdańskich szpitali. Wedle słów naszego czytelnika, który poinformował nas o sprawie, został on uderzony przez napastnika, po czym upadł i uderzył głową o chodnik. Jego stan jest poważny.
Dodaj zdjęcie do artykułu
Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Tytuł:
Treść:
Autor (opcjonalny):
E-mail (opcjonalny):
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Opinie (razem: 549)

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.