Pogoda dała się we znaki

Tomasz Napiórkowski
6 kwietnia 2003 (artykuł sprzed 21 lat)

Ogniwo Sopot

Zdecydowanym faworytem meczu był sopocki klub.Pogoda na stadionie Ogniwa nie dopisała. Cały mecz wiał silny wiatr co bardzo utrudniało zawodnikom wykonywanie kopów, w drugiej połowie do silnego wiatru dołączył jeszcze grad. 8 min. meczu i rzut karny dla Ogniwa, niestety nie wykorzystuje go Maciej Szablewski (2). Zdobywcą pierwszych punktów meczu był Tomasz Jarowicz (5-0), podwyższenia nie wykorzystał Maciej Szablewski(2). A już w 15 min. meczu pierwsze punkty mógł zdobyć dla swojego klubu Bogdan Wróbel , jednak kop z rzutu karnego był niecelny. A 5 min. później kolejne punkty dla Ogniwa zdobył Łukasz Szostek (10-0), podwyższenia znowu nie wykorzystał Maciej Szablewski(2). Karnego dla gości w 30 min. na punkty zamienił Bogdan Wróbel (10-3). Zaledwie po upływie 6 min. Sopocianie zdobywają kolejne punkty, a konkretnie Adam Pogorzelski (15-3) i tym razem nie udało się podwyższyć Maciejowi Szablewskiemu(2). W końcówce Orkan poderwał się jeszcze do gry i w 38 min. punkty zdobył Tomasz Szymański (15-8), podwyższenia nie wykorzystał Bogdan Wróbel.
Drugą połowę zdominowali Sopocianie zdobywając punkty już w 45 min.,a zdobywcą punktów był Maciej Szablewski (20-8), podwyższenia tym razem nie wykorzystał Daniel Podolski . Ostatnie punkty w tym meczu dla Orkana Sochaczew zdobył Tomasz Jabłoński (20-13). 2 min. później sędzia podyktował rzut karny dla Ogniwa, który na punkty zamienił Marcin Baraniak (23-13). W 50 min. dał o sobie znać zdobywając punkty, skrzydłowy Ogniwa Filip Cackowski (28-13), i tym razem nie udało się wykorzystać próby podwyższenia. Wynik meczu ustalił wykorzystując rzut karny w 56 min. Marcin Baraniak (31-13).
W całym meczu zawodnicy obu drużyn łącznie zdołali oddać tylko 3 celne kopy (wszystkie 3 z rzutu karnego) na słupy, jednak można to tym razem usprawiedliwić silnym wiatrem, który przeszkadzał obu drużynom.

Ogniwo Sopot: Marcin Wilczuk, Tomasz Jarowicz, Rafał Witoszyński, Milan Ignatowicz, Łukasz Mikołajczak, Daniel Podolski, Tomasz Nikielski, Adam Pogorzelski, Wojciech Czaja, Maciej Szablewski, Łukasz Jasiński, Maciej Szablewski(2), Mariusz Wilczuk, Filip Cackowski, Łukasz Szostek.
Rezerwowi: Maciej Kossakowski, Łukasz Mróz, Robert Anastaziak, Krystian Pawlicki, Marek Janulewicz, Przemysław Romanowski, Marcin Baraniak.

Orkan Sochaczew: Artur Adamiak, Marcin Stachniuk, Jarosław
Orliński, Szymon Gubar, Piotr Sieklicki, Przemysław Pruski, Marek Pietrzak, Maciej Brażuk, Tomasz Szymański, Bogdan Wróbel, Mariusz Michalak, Mariusz Smielak, Piotr Pietrzyk, Konrad Pisarek, Tomasz Jabłoński.
Rezerwowi: Paweł Żakowski, Marcin Marczewski, Kamil Dybiec, Przemysław Kotecki, Michał Kłak, Marcin Miafkos.

Opinie (35)

• :)

Jejus ludzie mowie wam w taka pogade jeszcze nigdy nie gralem,bylo tak cholernie zimno, wiatr i snieg...na prawde ciezkie warunki, ale wygralismy zasluzenie i zdecydowanie!

• 0 0

• ???????

A napiszcie cos wiecej o meczu w Lublinie, czy to prawda ze Lublin ogral ich w 13-stke? I teraz czy to Lublin jest taki mocny czy Lodz wcale nie taka silna?

• 0 0

• 13

kartka dla Jakuba po kilku minutach kartka dla Tomka ( a moze odwrotnie) w sumie 10minut w 13 ale poszło jakos. Na koniec czerwona ale to juz Łódź.

• Kto kartki

Czy można prosić o podanie, kto z Łodzi i Lublina dostał kartki. I coś więcej na temat meczu czy zagrał SterydMan :) ???

• 0 0

• lublin

Jasinsk i Jozwik (zolte)PUnkty dla Lublina Jarosz 10,Marcinkowski 7,Gromek i Piwnicki po 5,Budowlani Polozyli Punkty w 13,Lodz w pierszych 15 min nic do powiedzenia nie miala,Steryd-Man nie gral

• 0 0

• BRAVO ARKA

GRATULACJE I WIELKIE BRAWA DLA ARKI II GDYNIA ZA WYGRANY MECZ 2 LIGI Z ZESPOŁEM Z WARSZAWY!! BRAWA DLA ZAWODNIKÓW ORAZ DLA WYTRWAŁYCH KIBICÓW KTÓRZY NIE ZWAŻAJĄC NA OKROPNĄ POGODE PRZYSZLI NA MECZ DOPINGUJĄC ARKE T Y L K O A R K A G D Y N I A