3City Estate Sp. z o.o.

3City Estate

Wybierz numer

536-034-510
b...@3cityestate.com pokaż
Otwarte do 16:00 więcej
  • Zdjęcie 1/18 - 3City Estate Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/18 - 3City Estate Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/18 - 3City Estate Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/18 - 3City Estate Gdańsk +15 1
 

Inwestycje

O nas

Firma 3City Estate powstała z potrzeby wykorzystania w pełni miejskiego potencjału. Realizowane przez nas inwestycje są budowane na miarę najbardziej wymagających mieszkańców. Budujemy tak, by idealnie wyważyć kombinację intensywnego życia w mieście z komfortowym odpoczynkiem we własnych czterech ścianach. Udowadniamy, że jest to możliwe. Wysoki komfort, atrakcyjna cena i budownictwo przyjazne środowisku – łączymy to w unikatowy, choć charakterystyczny dla nas sposób. Wszystkie projekty realizujemy z pasją i z dbałością o najmniejsze szczegóły, wykorzystując naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi inwestycjami w Gdańsku.

Oceny (29)

Dawid i Anna Jaskulscy
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: kwiecień 2024

nie opublikowano Solidny deweloper. Wzorowy stosunek jakość do ceny. Pierwszy dom kupiliśmy w 2017r na ulicy Osiedlowej, teraz zakupiliśmy dom dla córki z inwestycji Jasieńskie Domy. Inwestycje świetnie zlokalizowane. Bezproblemowy kontakt i inżynierami w firmie, szczególnie z Panem Tomkiem.

Deweloperzy

6.0
Karolina
Termin usługi: czerwiec 2024

Pseudo deweloper z lekceważącym podejściem do klienta. Jestem właścicielem lokalu na inwestycji Jasieńskie Domy I. Inwestycja miała być oddana do końca września 2023r - do dnia dzisiejszego borykamy się z firmą 3CityEstate, a końca nie widać. Kontakt po zakupie minimalny, nie odpisują i nie odbierają telefonów. Wisienką na torcie jest unikanie odpowiedzialności za popełniane błędy. przestrzegam przed zakupem nieruchomości u tego dewelopera. Ku przestrodze będziemy intensywnie promować fakty na temat dewelopera w mediach społecznościowych, wśród znajomych jak i na naszej własności.

Deweloperzy

1.0
Mariusz Stoltmann
Termin usługi: marzec 2024

Jako partner biznesowy polecam współpracę z 3City Estate. Doceniam otwartość i szybkość komunikacji z fajnymi ludźmi. Gratuluję sprawnej koordynacji realizowanych inwestycji i odważnych decyzji biznesowych.

Deweloperzy

6.0
Katarzyna
Termin usługi: marzec 2024

Bardzo nierzetelny, a nawet nieuczciwy deweloper. Już pół roku opóźnienia i końca nie widać. Na kilka dni przed odbiorem okazuje się że przesuwają o kolejny miesiąc, i tak co miesiąc od października ubiegłego roku. Czy można aż tak nie ogarniać co się na budowie dzieje? Prace często odwoływane bez powodu, zatrzymywane bez powodu.

Deweloperzy

1.0
Joanna Zamojska
Termin usługi: marzec 2024

Deweloper nieuczciwy, wygląda na to, że od początku nastawiony na przeciąganie terminów. Budynek z inwestycji Jasieńskie Domy I miał być wydany do końca września 2023r. Nadal to nie nastąpiło i nie wiadomo kiedy to nastąpi, ponieważ wszyscy klienci są oszukiwani co do aktualnego statusu postępu prac. Wciąż nie jest podłączona woda, kanalizacja, od ponad mca twierdzą, że robią podjazdy do domów, a postępu prac zupełnie nie widać. Nie odpowiadają na maile, unikają kontaktu, a jeśli w ogóle to następuje, podawane są kolejne kłamstwa. Kolejny raz jesteśmy zmuszeni do przekładania umówionych wykonawców, do magazynowania zamówionych materiałów, co zupełnie dewelopera nie interesuje. Kontynuuje przekładanie kolejnych prac z tygodnia na tydzień, zupełnie nie dotrzymując zadeklarowanych przez siebie terminów. To nieprawda, że wiele czynników jest niezależnych od dewelopera - najwięcej zależy od samego dewelopera właśnie, a jego problemy wynikają z jego niekompetencji, nierzetelności, oszukiwania i klientów i i podwykonawców (owszem, zdarza im się nie płacić). Pracownicy tego dewelopera bezczelnie kłamią, nie mają honoru ani poczucia wstydu za swój sposób pracy i traktowania ludzi.

Deweloperzy

1.0
Jakub
Termin usługi: marzec 2024

Brak profesjonalizmu, kontaktu kompetencji. Niedotrzymywanie terminów wykorzystywanie pozycji siły. Nie warto

Deweloperzy

1.0
Wkurzony Klient
Termin usługi: marzec 2024

Firma 3 City Estate nie oddała Klientom 1 etapu inwestycji Jasieńskie Domy I i nie wiadomo kiedy to nastąpi. Na odbiory domów czekamy od września 2023, a deweloper nie wykazuje chęci zakończenia budowy...

Deweloperzy

1.0
curly5
Termin usługi: marzec 2024

Ostrzegam wszystkich potencjalnych nabywców przed tym deweloperem!!! Terminowość żadna. Deweloper nie wywiązuje sie z umowy i z dawanych obietnic. Z miesiąca na miesiąc przekłada terminy odbiorów wymyślając co rusz to nowe problemy. Wszyscy są winni tylko nie on. Nie pomagają prośby ani groźby. Ludzie zapłacili za domy, a deweloper ma to gdzieś!! Od miesięcy walczymy o nasze domy i jest to droga przez męke !!!!!! Wystarczy przejechać sie na inwestycje Jasieńskie Domy i zobaczyć co tam sie dzieje... Nie ma wody. Nie ma drogi. A ludzie płacą i czekają... odradzam!!

Deweloperzy

1.0
Klientka
Termin usługi: sierpień 2022

Dewelopera trzeba unikać jak ognia. Bardzo nieprofesjonalni, są mili do czasu sprzedaży, poźniej to tylko droga przez mękę. Nie dotrzymują terminów nie wypłacają odsetek za opóźnienia. Bardzo odradzam tego dewelopera

Deweloperzy

1.0
Patryk
Termin usługi: styczeń 2022

Profesjonalna i elastyczna obsługa , Widać ze zależy firmie na udanej współpracy.

Deweloperzy

6.0
Maniek
Termin usługi: styczeń 2022

Jesteśmy po odbiorze domu na Kalinowej, wszystko w jak najlepszym porządku, stosunek jakość do cena 10/10. Deweloper elastyczny, terminowy, domy nowoczesne wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zdecydowanie polecam

Deweloperzy

6.0
Maria Kamińska
Termin usługi: styczeń 2022

Indywidualne podejście do każdego Klienta, nowoczesne rozwiązania budowlane, oparte na solidnej wiedzy jest dużym atutem tego dewelopera. Zadowolenie pod każdym względem, fakt, że uważam nasze osiedla za wymarzone miejsce na ziemi to najlepszy dowód na to , że warto było zainwestować w zakup nieruchomości od 3city estate ;-) Rozważam również zakup domu z nowej inwestycji przystań śródmieście - to będzie kolejne piękne miejsce do zamieszkania w otoczeniu zieleni i blisko centrum Szczerze polecam ! Jakoś usług bardzo dobra , ceny również uważam za przystępne

Deweloperzy

6.0
Aldona
Termin usługi: styczeń 2022

Deweloper godny polecenia! Od chwili podjęcia decyzji o zakupie domu i wyborze właśnie ich, czuje, że nie mogłam podjąć lepszej decyzji! Od samego początku każdy pracownik, z którym miałam styczność o wszystkim mnie informował, odpowiadał na każde nawet najgłupsze pytania (brak wiedzy technicznej mi w tym nie pomagał), bardzo dziękuję za cierpliwość, którą mi okazaliście! :) Jakość usług uważam jest bardzo dobra, dom jest taki jaki sobie wymarzyłam! Jeśli chcesz kupić dom, to tylko u tego dewelopera :) Szczerze polecam! :))

Deweloperzy

5.8
Tomek obiektywny mieszkaniec
Termin usługi: czerwiec 2021

Widać konkurencja ładnie działa :) My z żoną podobnie jak sąsiedzi jesteśmy bardzo zadowoleni z domku, deweloper podołał w ciężkich czasach pandemii, dostaliśmy możliwość odbioru domu tuż po umówionym terminie, deweloper udostępnił nam media na czas wykończenia domku, poszerzył drogę ponad standard żeby zapewnić większy komfort przejazdu.. Zresztą co tu dużo pisać, wystarczy podjechać i zobaczyć. Pozdrawiamy ekipę 3City i dziękujemy

Deweloperzy

5.8
Marcin
Termin usługi: marzec 2021

Porównując doświadczenia z inną firmą deweloperską największy plus za indywidualne podejście, przez cały etap budowy mieliśmy możliwość wprowadzania zmian i konsultacji. Od początku czuliśmy, że buduje się NASZ dom, a nie gotowy produkt. Opóźnienia wynikające z trudnego czasu covidowego są wszędzie, dlatego nie rozumiem negatywnych opinii, zwłaszcza że widać że zespół staje na uszach żeby wszystko szło sprawnie. Mamy taki dom, jaki w 100% chcieliśmy. Dziękujemy !

Deweloperzy

6.0
Andrzej
Termin usługi: maj 2020

Jesteśmy zadowoleni z obsługi oraz z jakości domu. Można było wprowadzać zmiany w projekcie, dobry kontakt, dogodna lokalizacja a co najważniejsze bardzo konkurencyjna cena. Będę polecał znajomym.

Deweloperzy

5.8
Dariusz
Termin usługi: luty 2020

Dom bardzo solidnie wykonany, wszystkie moje uwagi zostały uwzględnione w projekcie oraz na etapie realizacji. Dobry kontakt, wszystko na bieżąco ustalane. Pomimo braku odbioru otrzymaliśmy możliwość wejścia na budowę dzieki czemu moglismy swobodnie ściągnąć wymiary pod zabudowę kuchni i łazienki - za to też duży plus. Dodatkowo udało nam się kupić dom w dobrej lokalizacji w korzystnej cenie. Transakcja udana

Deweloperzy

5.8
Dom Osiedlowa
Termin usługi: kwiecień 2020

Bardzo dobry zakup, jesteśmy zadowoleni z jakości domu. Bezproblemowo ustaliliśmy interesujące nas modyfikacje projektu. Ceny bardzo konkurencyjne jak za dom o takim metrażu ,dobra lokalizacja.

Deweloperzy

5.8
Dariusz
Termin usługi: kwiecień 2020

Bardzo ładne bliźniaki, wyróżniające się na tle innych w okolicy. Firma z którą idzie się dogadać w wielu kwestiach, rzetelny i pomocny kierownik budowy oraz Pan z biura. Jakość domu bardzo dobra, cena adekwatna do jakości, wykończyliśmy domek w swoim stylu i jest idealny. Odbiór ciut opóźniony, ale firma jest bardzo kompetentna, informująca na bieżąco o wielkości opóźnienia. Mogliśmy wcześniej dokonywać pomiarów mebli czy ogrodu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy dom na Osiedlowej od tego dewelopera, konkurencja nie oferowała niczego więcej a cenowo wypadała dużo gorzej.

Deweloperzy

5.8
Kasia
Termin usługi: kwiecień 2020

Domy w rewelacyjnych cenach, ciekawy projekt, można było wprowadzać zmiany za rozsądną cenę. Nie zgodzę się z opinią poniżej, Pan z pewnością oczekiwał domu z luksusami pałacu, ale zapewne za jak najniższa cenę? Co do terminowości, jak w każdej inwestycji mogą zdażyć się opóźnienia, o wszystkich byliśmy informowani na bieżąco. Ogólnie polecam, z wszystkim da się dogadać a konkurencja w podobnej lokalizacji życzyła sobie dużo większe pieniądze za dom w takim metrażu. Elewacja wykonana bardzo ładnie, materiały dobrej jakości.

Deweloperzy

5.8