3dotsmore - agencja brandingowa

3dotsmore

Wybierz numer

500-892-633
i...@3dotsmore.com pokaż
Otwarte do 16:00 więcej
  • Zdjęcie 1/6 - 3dotsmore Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/6 - 3dotsmore Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/6 - 3dotsmore Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/6 - 3dotsmore Gdańsk +3 1
 

O nas

Sprawiamy, że Twoja marka staje się widoczna...
Jesteśmy agencją brandingową o dużej świadomości rynku. Naszym głównym zadaniem jest skuteczne pokazanie Twojej marki w świecie online i offline. Oferujemy pełną gamę usług kreatywnych, zaczynając od opracowania planu i strategii marketingowej, po zaprojektowanie, wprowadzenie oraz utrzymanie marki na rynku. Działamy wielokanałowo. Nasze podejście nie jest standardowe. Podczas realizacji uczestniczymy z Klientem w jego biznesie, traktując go jak nasz własny, dzięki czemu bardzo szybko obieramy skuteczną metodę pracy z marką. 

Podstawowy zakres usług:

Branding
Każda marka jest inna. Nie posiadamy jednego wzoru i rozwiązania dla każdego. Nasze podejście jest bardzo indywidualne. Analizujemy, przyglądamy się, aby później połączyć cele biznesowe ze strategią marketingową. Tworzymy i rozwijamy historię marki, jej tożsamość, żeby produkt finalny spełniał oczekiwania, które stawia rynek.

Głównym założeniem tej usługi jest wypracowanie spójnego kształtu, przekazu oraz charakteru marki.

BrandManagement
Pozycjonujemy markę poprzez strategiczne planowanie oparte o biznesplan oraz sprecyzowane cele biznesowe marki. Opowiadamy i promujemy jej historię. Prowadzimy ją przez ciągle zmieniający się rynek, dzięki stałej analizie jesteśmy zawsze krok do przodu, zarządzamy wszystkimi procesami. 

Głównym założeniem tej usługi jest rozwijanie, dopracowywanie oraz realizowanie celów biznesowych marki.

Konsulting
Tworzymy wewnętrzny dział marketingu, którego zadaniem jest wspieranie marki oraz kształtowanie jej każdego dnia. Realizujemy wszystkie standardowe aspekty, za które odpowiada marketing: Social Media, PR, Content Marketing, Design, Event Manager, Buzz Marketing, Copywriting, itp.

Głównym założeniem tej usługi jest realizacja celów miesięcznych oraz bieżące wsparcie marki na wszystkich jej poziomach.