4Developments sp. z o.o.

80-866 Gdańsk, Gdyńskich Kosynierów 3/1 Mapka
58 710-92-30  fax:  58 710-92-30
b...@4developments.pl pokaż
www.4developments.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

Napisali o nas

  • Sprawdzamy, jak przebiega zabudowa Wyspy Spichrzów
    Sprawdzamy, jak przebiega zabudowa Wyspy Spichrzów wideo 23 stycznia 2017 (119 opinii) Przez lata na północnym cyplu Wyspy Spichrzów nie działo się nic, a teraz budują wszyscy. Weszliśmy do zabytkowego Spichlerza Deo oraz na teren budowy przy ulicy Chmielnej, by...

O nas

4developments sp. z o. o. jest zespołem zaangażowanym w dostarczanie usług z zakresu kierowania, koordynacji oraz nadzorowania projektami inwestycyjnymi branży budowlanej.

Naszą działalność koncentrujemy na kompleksowej obsłudze podmiotów planujących lub realizujących przedsięwzięcia inwestycyjne w branży budowlanej. W ramach współpracy podejmujemy działania mające na celu obsługę procesu budowlanego na każdym etapie inwestycji. Szeroki wachlarz oferty pozwala naszym klientom skomponować elastyczny portfel pożądanych usług.

Głównym celem naszej działalności jest dążenie do doskonałości poprzez maksymalizowanie potencjału inwestycyjnego przy jednoczesnej optymalizacji nakładów finansowych. Wdrażanie nowoczesnych standardów zarządzania oraz ciągła dbałość o interesy naszych klientów wspomagają sprawne i efektywne zarządzanie powierzonymi projektami.

Współpracujemy z inwestorami krajowymi i zagranicznymi oraz instytucjami finansowymi.

Zachęcamy do kontaktu, zapoznania się ze świadczonymi przez nas usługami oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej www.4developments.pl

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »