4Kids

4Kids

Wybierz numer

727-673-767
j...@4kids.edu.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:30 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - 4Kids Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - 4Kids Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - 4Kids Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - 4Kids Gdynia 1
 

O nas

Welcome, Witaj, ¡Hola!

Zapraszamy dzieci od 10 miesiąca życia do grupy żłobkowej, zaś do przedszkola zapraszamy 2, 3, 4 i 5 latki.

W naszej placówce w Gdyni Orłowie dzieci są otoczone opieką i rozwijają swoje talenty.

Stawiamy na rodzinną atmosferę, w której dzieci czują się bezpiecznie i pewnie.

Preferujemy kameralne grupy, aby Twoje dziecko miało poczucie uwagi. 

Prowadzimy zajęcia z angielskiego i hiszpańskiego.
Oferujemy również bogatą ofertę zajęć dodatkowych w ramach czesnego
Zumba, zajęcia z j. hiszpańskiego, gimnastyka korekcyjna, warsztaty z psychologiem, logopedia, plastyka, jolly phonics, zajęcia edukacyjne zgodne z programem MEN

Współpraca napędzana bogactwem indywidualności
Mamy świadomość, że każde dziecko jest wyjątkowe. Budując współpracę między dziećmi dbamy by twórczo rozwijały swoje talenty.

Wychowujemy w duchu kreatywności a nie odtwórczości
Wzmacniamy ciekawość życia, uczymy że nie ma jednej drogi, a my sami wszystkich nie znamy. Zachęcamy do samodzielności.

Jesteśmy otwarci na różne kultury i doświadczenia
Za sprawą łatwości podróżowania, internetu i międzynarodowej współpracy zacierają się granice w świecie. Oswajając dzieci z różnymi kulturami ułatwiamy im start w globalnej wiosce. 
Dbamy jednocześnie by miały świadomość skąd pochodzą.

Zdrowe życie, w zgodzie z naturą 
Nasza placówka znajduje się w spokojnej dzielnicy przy ul. Wrocławskiej, w orłowskiej willi, otoczonej drzewami i krzewami, obok przecudnego zespołu pałacowo-parkowego, z dala od zgiełku ulic i spalin. 

Posiadamy ogród z własnym placem zabaw, aby dzieci mogły się swobodnie i bezpiecznie bawić się na powietrzu.

Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania :)

 

Oceny (17)

Ewa
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: lipiec 2024

Synek jest pod opieką przecudownych pań. Codziennie wychodzą do ogrodu i nawet jedzą w nim posiłki co dobrze wpływa na odporność :)

Żłobki

6.0
Mama
Termin usługi: lipiec 2024

Nasza córeczka uwielbia chodzić do tego żłobka.Panie są empatyczne i bardzo serdeczne. Dzieci spędzają bardzo dużo czasu na placu zabaw co bardzo nas cieszy. W żłobku jest dużo zajęć sensoycznych, po których dostajemy urocze pamiątki zrobione przez nasze maluchy :-). Jako mama na początku bardzo przeżywałam.jak mala się odnajdzie i naprawdę dzięki bardzo ciepłemu.i empatycznemu podejściu do niej i właściwie do każdego dziecka czuje się spokojna. Naprawdę polecam .

Żłobki

6.0
HW
Termin usługi: lipiec 2024

Nasza córka jest zachwycona przedszkolem, i my również. Jest kilka powodów. Po pierwsze bezpieczeństwo, które dla nas jest najważniejsze. Po drugie zajęcia na których zawsze dużo się dzieje. Nasza córka w wieku 3 lat potrafi formułować zdania po angielsku i zna hiszpański alfabet, śpiewa piosenki w dwóch językach :) Czujemy, że jest to inwestycja w dobry start w edukację każdego dziecka. Gorąco polecamy!!!

Przedszkola

6.0
Ania
Termin usługi: lipiec 2024

Moja córka uczęszczała najpierw do żłobka a teraz do przedszkola. Placówka edukacyjna a nie przechowalnia dzieci. Panie są zaangażowane i pełne empatii. Serdecznie polecam

Przedszkola

6.0
Mama
Termin usługi: lipiec 2024

Jesteśmy bardzo zadowoleni, posyłam już drugie dziecko. Polecam

Żłobki

6.0
Tata
Termin usługi: lipiec 2024

Miejsce przyjazne dzieciom. Polecam

Żłobki

6.0
Joanna
Termin usługi: lipiec 2024

Jesteśmy bardzo zadowoleni z placówki 4 Kids. Nasze dziecko uczęszcza do tego przedszkola. Codziennie ma nam coś ciekawego do powiedzenia. Widzimy, że program jest bogaty, a panie życzliwe. Syn nie chce stamtąd wychodzić :)

Przedszkola

6.0
Tom
Termin usługi: maj 2024

Dzieci super zaopiekowane !

Żłobki

6.0
Anita
Termin usługi: kwiecień 2024

Rewelacyjne miejsce dla maluszków!!! Polecam każdemu. Moja córcia chodzi od wiosny i nie chce wracać do domu :)

Żłobki

6.0
Iza
Termin usługi: lipiec 2024

Przecudowne miejsce. Placówka jest czysta i bezpieczna, a opieka na najwyższym poziomie. Pełne zaangażowanie opiekunek

Przedszkola

6.0
Zosia
Termin usługi: czerwiec 2024

Córeczka chodzi od jakiegoś czasu - miejsce jest bardzo przyjazne dla Maluszków :) Szczerze polecam !!!

Żłobki

6.0
Gosia
Termin usługi: grudzień 2023

Polecam! Co jak co, ale miejsce jest godne zaufania. Dbają o dzieci, sprawiają, że czują się tu komfortowo i dobrze. Wysoki poziom języków obcych.

Przedszkola

6.0
Monika
Termin usługi: listopad 2023 

Nie spodziewałam się, że będę tak zadowolona. Wybór trafiony. Moje dziecko czuje sie tu jak ryba w wodzie. Fajnie, że jest nauka języka obcego. Dzięki temu dzieci naprawdę pięknie się rozwijają.

Opieka nad dziećmi

6.0
Monika
Termin usługi: czerwiec 2023

Nie spodziewałam się że będę tak zadowolona. Moje dziecko chodzi z uśmiechem na twarzy. Proces adaptacyjny bezbłędny. Widać, że mają doświadczenie w pracy z dziećmi.

Przedszkola

6.0
Anna
Termin usługi: styczeń 2023

Bardzo polecam. Panie zawsze uśmiechnięte, sympatyczne. Duża placówka z własnym ogródkiem . Córka zawsze chętnie idzie do żłobka .

Żłobki

5.8
kuba
Termin usługi: luty 2023

Bardzo polecam to miejsce :) Pomocna i sympatyczna kadra, zawsze dyspozycyjna Pani Dyrektor. Synek codziennie z radością wyciąga rączki do Pani Igi (jeszcze nie chodzi ). Z opowiadań Pan i zdjec na fb widze jak mój maluch miło i radośnie spędza tam czas :) Polecam z całego serca!

Żłobki

6.0
Mama
Termin usługi: październik 2022

Absolutnie odradzam to miejsce. Metody wychowawcze prosto z prlu. Adaptacja dzieci żłobkowych bez rodzica - wyrywanie płaczacego dziecka z rak rodzica przez furtkę tłumaczac, że to najlepsza praktyka. Niestety jako młoda mama popełniłam ten bład godzac się na taka formę. Dziecko zostawiałam na 20-30 min przez kilka dni. Zawsze odbierane zapłakane, zanoszace się płaczem stojace samotnie przy furtce do wyjścia. Bardzo często zmieniajaca się kadra. Rodzice oddajacy dzieci odradzaja to miejsce, niestety niektórzy nie maja wyjścia. Kompletny brak empatii ze strony Pani Dyrektor, która nie zauważała żadnego problemu w adaptacji. Dziecko było trudne do uspokojenia przez kilka godzin a jest otwartym radosnym maluchem, ktore w nowym miejscu po 6 miesiacach przerwy świetnie odnalazło się w nowym miejscu. Znam kilkoro rodziców, którzy swoje dzieci bardzo szybko z tego miejsca zabrali ze względu na duże zaniedbania pielęgnacyjne ( niezmieniane pieluszki, odpażenia, zaszuonone łzy pod oczam). Dużo by pisać o tym miejscu, wielu niezadowolonych jest rodziców, narzekali głównie na metody wychowawcze, brak kompetencji pań.

Żłobki

1.4