Czasowo zamknięte

A.B. Rehabilitacja Dzieci i Niemowląt

Czasowo zamknięte
80-125 Gdańsk, Cietrzewia 19 Mapka
a...@poczta.onet.pl pokaż
Czasowo zamknięte

O nas

Od początku kariery zawodowej zajmuje się pracą z dziećmi. Zarówno tymi najmłodszymi- niemowlakami, jak i tymi starszymi. Pracuje metodami powszechnie znanymi i uznanymi w fizjoterapii takimi jak NDT Bobath, PNF, SI.

W 2009 r. ukończyłam kierunek fizjoterapia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym  Już na studiach wiedziałam, że największą satysfakcję daje mi praca z dziećmi i to z nimi zwiążę swoją karierę zawodową.
Obecnie pracuję w Domu im. J. Korczaka – Regionalnej Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej jako fizjoterapeutka. Codzienne zmagania moich podopiecznych, ich małe i większe sukcesy są dla mnie ogromną radością i dają mi wiele motywacji do dalszej pracy.
Aby móc pomagać jeszcze lepiej i efektywniej w 2010. roku ukończyłam kurs NDT Bobath. Obejmuje on zarówno neurologię, fizjologię i anatomię, jak i praktyczną pracę z dziećmi. Pozwoliło mi to poszerzyć umiejętności i pracować jeszcze efektywniej.
W 2013 ukończyłam kurs Integracji sensorycznej, co pozwoliło mi w szerszy sposób spojrzeć na dziecko, jego problemy,ich etiologię oraz możliwe sposoby ich rozwiązania.
 Staram się, aby ćwiczenia nie stanowiły dla dziecka przykrego obowiązku, lecz były dla niego rozwijającą zabawą. Wierzę, że współpraca pomiędzy rodzicami a terapeutą jest najlepszą formą wspierania małego pacjenta w drodze do sprawności.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »