Agnieszka Dżaman psycholog

Agnieszka Dżaman psycholog

Wybierz numer

600-437-003
a...@icloud.com pokaż
 

Artykuły o nas

O nas

Jestem psychologiem w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Katedrze Psychoterapii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, terapeutą TSR, trenerem i wykładowcą akademickim. Konsultuję, pracuję terapeutycznie oraz prowadzę szkolenia w Stowarzyszeniu Pelikan w Gdańsku i w Centrum Porozumień Prawnych w Gdyni. 
Specjalizuję się w kryzysach. 

ZAJMUJĘ SIĘ

- pomocą psychologiczną w kryzysach, szczególnie okołorozwodowych 
- terapią dorosłych indywidualną i par 
- rozwojem osobistym
- prowadzę wykłady, warsztaty i szkolenia

CENNIK

- konsultacja 250 zł
czas trwania 60 minut 

- sesja indywidualna 200 zł 
czas trwania 50 minut

- sesja pary 250 zł 
czas trwania 60 minut 

 

Oceny (32)

Kamila
Termin usługi: kwiecień 2024

Panią Agnieszkę poznałam przechodząc kryzys okołorozwodowy, i szczerze powiem że to właśnie ona pomogła mi przetrwać ten bardzo trudny czas. Czasem wydawało mi się, że nic już nie ma sensu i życie po prostu się zatrzymała. Pani Agnieszka dzięki swojej niesamowitej empatii pomogła mi uporać się z tymi trudnymi emocjami i nakierować mnie na działanie pomimo ogromnych trudności. Dzięki temu zamiast wpaść w depresję podjęłam wyzwanie zmiany zawodu i przejęłam stery nad swoim życiem. Jestem jej niezmiernie wdzięczna szczerze polecam jej wsparcie.

Psycholodzy

6.0
Marek
Termin usługi: październik 2023

Życie czasami toczy się tak, iż mimo, że jesteśmy przekonani, że damy sobie radę to potrzebujemy pomocy. Jednym z rozwiązań jest spotkanie z psychologiem. Niestety czasami ma się wrażenie, że psycholog potrzebuje dużo czasu aby się upewnić gdzie leży problem. Ze swojej strony spotkałem się z kilkoma psychologami ale bez wewnętrznych sprzeczności mogę napisać, iż kompetencje Pani Agnieszki są na bardzo, bardzo wysokim poziomie. Jeśli dodamy do tego wysoką kulturę osobistą to mamy komplet. Pani Agnieszka szybko diagnozuje problem i bada go dogłębnie podczas kolejnych spotkań nie tracąc przy tym czasu tylko na diagnostykę. Daje pomysły, radzi. Musimy sobie zdawać sprawę, że nie wszystko od razu chwyci ale w przypadku Pani Agnieszki ani jeden pomysł nie był chybiony. Jako ojciec i mężczyzna cieszę się z tego, że zaufałem Pani Agnieszce i liczę, że będzie ona pozostawała długo w zawodzie aby pomóc jak największej rzeszy ludzi, którzy dzisiaj jeszcze nie wiedzą ale mogą się niedługo dowiedzieć, że z pomocy Pani Agnieszki warto skorzystać, szczerze polecam

Psycholodzy

6.0
Kasia
Termin usługi: grudzień 2022

Trafiłam do Pani Agnieszki właśnie przez Trójmiasto, wcześniej miałam doświadczenie z innymi specjalistami, ale tylko P. Agnieszka potrafiła nauczyć mnie radzenia sobie ze swoimi życiem. Chodziłam na terapię dwa lata i naprawdę uważam tą decyzję za najlepszą w życiu. Jako terapeuta P. Agnieszka jest bardzo profesjonalna, umie zadać odpowiednie pytania ale też pomaga zrozumieć odpowiedzi, nie jest to terapeuta który tylko pyta, cały czas jest zaangażowana w proces.Czasami jest tak, że naprawdę nie rozumiemy niektórych sytuacji lub stajemy w bezradności lub nie wiemy co dalej robić, w przypadku tej terapii nigdy nie zostałam pozostawiona w takim stanie, wszystko było wytłumaczone i omówione jeżeli trzeba nawet kilka razy, jestem też pod wrażeniem cierpliwości P. Agnieszki. Przez dwa lata miałam poczucie, że ktoś za mną stoi i wspiera mnie w moim rozwoju. P. Agnieszka jest terapeutą elastycznym potrafi się dopasować do potrzeb i osoby, nie naruszając przy tym swoich zasad. Ważne jest też to, że P. Agnieszka potrafi pomóc w wielu aspektach życia od problemów w małżeństwie, dzieci, samoocenę czy nawet problemy żywieniowe, takie wieloaspektowe zaopiekowanie było dla mnie bardzo istotne!

Psycholodzy

6.0
Dominika
Termin usługi: wrzesień 2022

Pani Agnieszka opiekowala sie mna przez ponad rok... Jestem Jej bardzo wdzieczna za zaangazowanie, wielka pomoc dla mnie i mojego malzenstwa, sugestie dotyczace uporzadkowania wielu sfer mojego zycia... Wspaniala kobieta, rewelacyjny specjalista ... Na pewno polecę kazdemu, kto bedzie potrzebowal pomocy psychologicznej lub porady malzenskiej... Pozdrawiam serdecznie Pani Agnieszko :-)

Psycholodzy

6.0
Agata
Termin usługi: maj 2022

Pani Agnieszka jest bardzo profesjonalna, a jednocześnie nie stwarza zbędnego dystansu. Czas i fundusze przeznaczone na spotkania z P. Agnieszką to najlepsza inwestycja.

Psycholodzy

6.0
Magda
Termin usługi: październik 2020

Agnieszka to człowiek z pasją. Potrafi "wejść" w drugiego człowieka, tak, że nie wiesz kiedy i.. Jej ufasz. Trafnie znaleźć źródło problemu. Wskazać drogę, bez narzucania swego zdania. Należę do ludzi, którzy nie wierzyli w pomoc psychologa. Pierwszy raz trafiłam na kogoś, kto mi naprawdę pomaga.

Psycholodzy

6.0
Magda
Termin usługi: październik 2020

Praca z Agnieszką to przyjemność sama w sobie. To skuteczna droga do siebie i wartościowa ścieżka rozwijania siebie. Rozmowa o tym, co się zdarzyło, co czujesz w związku z tym, co Ci to robi, z czym to wiążesz... Refleksje z którymi nie musisz być sam/a. Pytania i nazywanie tego co czujesz... i nagle olśnienie: myśli i emocje rozsypane niczym puzzle układają się w klarowny obrazek i wiesz, co chcesz, i rozumiesz, jak działasz, jakie mechanizmy Tobą kierują. A jak rozumiesz, to już możesz zacząć pracować nad zmianą. Agnieszka nie ma w zanadrzu cudów, magicznych metod. Agnieszka, uważna, wspierająca, gdy trzeba stawiająca lustra, poda pomocną dłoń, ale główna robotę w swoim życiu musisz wykonać we własnym zakresie.

Psycholodzy

6.0
Ania
Termin usługi: maj 2020

Agnieszka. Jest nie tylko Terapeutą, jest również Towarzyszem. Nie tylko uświadamia mi moje schematy i przekonania, które utrudniają funkcjonowanie w relacjach, ale również aktywnie towarzyszy w drodze ku zmianie. W moim przypadku zmiana jest wyjście ze związku, który już dawno przestał być życiodajną siłą, a stał się niszczącym żywiołem. Trafiłam do Agnieszki w stanie "tuż przed". Tuż przed depresją, która już pukała do moich drzwi, a właściwie nawet były one już otwarte. Gdyby nie Agnieszka, jestem pewna, że depresja nie tylko by weszła, ale i rozgościła się na dłużej. Oczywiście nadal nie jest łatwo. Nadal bywa różnie. Ale wiem, że oprócz przyjaciół, mam taką osobę, do której też mogę i napisać i się spotkać, a która oprócz ciepłych słów, jeszcze fachowo objaśni mi, co się ze mną dzieje i jak tym zarządzić. A i czasem da po głowie, jednak zawsze konstruktywnie. Z pełną odpowiedzialnością polecam Agnieszkę jako terapeutę, zarówno doraźnie, jak i na dłuższy proces.

Psycholodzy

6.0
Justyna
Termin usługi: kwiecień 2020

Rok spędzony z Agnieszką to najlepiej zainwestowany czas i pieniądze w samą siebie. Agnieszka jest niesamowitą osobą, czuje się to od pierwszego spotkania. W sytuacji kryzysowej zawsze znajdzie czas na rozmowę. Bardzo polecam terapię u niej każdej osobie która chce zrobić porządek ze swoim wnętrzem (przy okazji porządkuje się cała reszta).

Psycholodzy

6.0
Emilia
Termin usługi: kwiecień 2020

Polecam Panią Agnieszkę z pełną odpowiedzialnością. Pomoże Ci, lub Wam, zrobić krok w dobrą stronę. Świadoma kobieta, wiarygodna i pełna zrozumienia.

Psycholodzy

5.6
Michał
Termin usługi: sierpień 2019

Jeśli szukasz porad jak w "pseudo poradnikach " - nie przychodź Jeśli zaś szukasz zrozumienia siebie, nastawiasz się na ciężką pracę z samym sobą, na konfrontacje z przekonaniami i lękami i na trudne pytania, na które sam musisz odpowiedzieć. Wszystko po to by być świadomym z poczuciem własnej wartości człowiekiem, który wstąpi w życie z podniesioną głową - to już powinieneś dzwonić i się umawiać. Osoby o takim profesjonalizmie, połączonym z olbrzymią wiedzą i sposobami dotarcia do ludzi w parze z niewyczerpanymi pokładami empatii i zrozumienia - nawet ze świecą się nie znajdzie :-) Agnieszko - dziękuję za świadomość.

Psycholodzy

6.0
Marta
Termin usługi: kwiecień 2019

Pani psycholog pomogła uratować nasz związek. Bardzo konkretna i stanowcza, a przy tym ciepła i pełna wyrozumiałości. Potrafi dotrzeć nawet do „najtwardszych”. Zdecydowanie polecam!

Psycholodzy

6.0
Aneta
Termin usługi: wrzesień 2018

Pani Agnieszka jest wspanialym pschylogiem, pelnym empatii, zrozumienia, nadziei na lepsze jutro. Poprzez swoja wiedze oraz doswiadczenia potrafi pokazac najlepsze strony zycia czlowieka, nawet wtedy, gdy wydaje sie nam, ze juz zatracilismy sens wszystkiego. Dziekuje za kazda godzine, za wiare, nadzieje I radosc oraz instrukcje do czytania znakow, ktore stoja na drodze mojego zycia. Dziekuje za pomoc w polataniu mojej duszy, bo dzieki Pani nawet na zewnatrz jestem piekniejsza, na nowo kocham siebie.

Psycholodzy

6.0
Agata
Termin usługi: sierpień 2016

Korzystam z usług Pani Agnieszki drugi rok i zamierzam kontynuować terapię. Przepracowałam już bardzo dużo tematów, dzięki Pani Agnieszce mam odwagę kopać głębiej w sobie i swojej przeszłości a co za tym idzie - znajduje kolejne tematy, które warto posprzątać aby najzwyczajniej w Świecie cieszyć się życiem i swoją osobą. Poprzednio współpracowałam z dwiema innymi Paniami psycholog ale nie byłam usatysfakcjonowana gdyż byłam wyłącznie wysłuchiwana (to oczywiście też ważne ale mam to ze strony przyjaciół za darmo), dopiero Pani Agnieszka wchodzi w interakcję: zadaje pytania, dyskusją pomaga spojrzeć na tematy z innej perspektywy, zadaje od czasu do czasu zadania domowe - to wszystko sprawia, że praca nad sobą idzie do przodu owocniej. Ciężko powiedzieć, że poleciłam tę psycholog swoim koleżankom - opowiedziałam im jakie zmiany zaszły we mnie i w moim życiu i same poprosiły mnie o namiary, poszły i chodzą na terapię. Dobra specjalistka i fajna osoba jednocześnie.

Psycholodzy

6.0
K.
Termin usługi: kwiecień 2018

Bardzo , bardzo polecam ! Pani Agnieszka jest swietnym specjalista, czlowiekiem pelnym empatii , ktory doskonale prowadzi do odpowiedzi jakich szukamy podczas terapii. Juz po pierwszym spotkaniu czulam sie bez porownania o wiele lepiej i lzej. Przerobilysmy wiele tematow i smialo moge powiedziec , ze wsparcie Pani Agnieszki , jej zaangazowanie pomogly mi zbudowac siebie na nowo w trudnym okresie zycia. Chcialam rowniez podziekowac za postawe i umozliwienie spotkan przez skypa , co bylo rowniez dla mnie wazne :-)

Psycholodzy

6.0
Karolina
Termin usługi: czerwiec 2017

Wiedziałam ze psycholodzy pomagaja ludziom, ale myslalam ze u mnie jest to niemozliwe, zbyt zawile i nie dam rady. Pani Agnieszka swoim spokojem i profesjonalizmem nie tylko pokazala mi ze moge zmienic swoje zycie i myslenie ale spokojnie i konsekwentnie poprowadziła mnie krok po kroku do tej zmiany. Dzieki Pani Agnieszce uwierzylam w niemozliwe :) Dziekuje!!!

Psycholodzy

6.0
marta
Termin usługi: wrzesień 2017

Pani Agnieszka to profesjonalny psycholog, a także empatyczna, życzliwa, wyrozumiała i bardzo cierpliwa osoba ( do mnie wyjątkowo cierpliwa :) . Pierwsza wizyta była tak naprawdę przełomem w moim życiu, Pani Agnieszka pomogła mi nie tylko w bardzo trudnej sytuacji z którą się do niej trafiłam, ale teraz pomaga mi pokładać całą resztę i życie staje się prostsze i szczęśliwsze. Bardzo polecam! Dziękuję za dotychczasową pomoc i do zobaczenia.

Psycholodzy

6.0
Andrzej
Termin usługi: styczeń/luty 2017

Każda wizyta u Pani Agnieszki była cennym doświadczeniem. Bardzo szybko doszliśmy do sedna problemu. Zdecydowanie polecam.

Psycholodzy

6.0
Beata
Termin usługi: listopad 2016

Pani Agnieszka to bardzo dobra, doświadczona psycholog, ciepła, empatyczna ale przede wszystkim sprawiająca że pewne rzeczy układają się w pełną zrozumienia całość , rozumiejąc siebie, dzięki pomocy Pani Agnieszki , łatwiej uporać się z trudnościami , które wydawały się nie do pokonania ..dziękuję

Psycholodzy

6.0
Monika
Termin usługi: ostatni rok

Agnieszka, to przede wszystkim wspaniały i doświadczony człowiek, a potem dopiero psycholog. Ma dużą pogodę ducha i potrafi rozładować, każdą sytuację. Jest wytrwała w terapii "wagarowiczów", jak ja. I co najważniejsze, jej terapia działa :). Nie tylko świetnie słucha, ale też umie dosadnie powiedzieć, czego mi bardzo brakowało u psychologów, z którymi miałam kontakt. Po każdym spotkaniu, nawet ciężkim, czuje jakbym miała skrzydła. Szczerze polecam :)

Psycholodzy

6.0