A STUDIO Agencja Kreatywna

A STUDIO

Wybierz numer

58 341-79-95
o...@astudio.com.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/14 - A STUDIO Sopot 4
  • Zdjęcie 2/14 - A STUDIO Sopot 3
  • Zdjęcie 3/14 - A STUDIO Sopot 2
  • Zdjęcie 4/14 - A STUDIO Sopot +11 1
 

Artykuły o nas

O nas

Jesteśmy grupą utalentowanych specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem realizują dla swoich Klientów zwykłe i niezwykłe projekty. Naszą najmocniejszą stroną jest kreacja graficzna, jednak zakres działalności to reklama full service (360º). Wspieramy Klientów kompleksowo – od koncepcji, przez projekt, produkcję, po dostawę i końcowy raport. Mówiąc specjalistycznie - zarządzamy odpowiednio dobranymi elementami promocji, nakreślając dialog firmy z jej otoczeniem rynkowym. Polecamy się jeśli szukasz partnera, który zapewni Ci wyjątkowe kreacje graficzne, profesjonalne działania PR, wysokiej jakości wydruki, unikalne eventy, przykuwające uwagę sesje foto i materiały video, estetyczną reklamę zewnętrzną, ciekawe i niebanalne upominki dla kontrahentów, czy pomysłową i skuteczną kampanię. Nasi Klienci chwalą solidność, rzetelność, miłą atmosferę współpracy :) 
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a postaramy się pomóc!

Oceny (8)

Blue Mandarin Apartments
Termin usługi: czerwiec 2024

Nasza współpraca z agencją kreatywną A Studio trwa już kilka lat i przez ten czas zawsze mogliśmy liczyć na rzetelne podejście do pracy i klienta, pełen profesjonalizm, niestandardowe spojrzenie na dany temat i ciekawe, innowacyjne rozwiązania, a wszystko to ubrane w miłą i kulturalną komunikację. Dać 6 gwiazdek oceny to dać zdecydowanie za mało!:)

Agencje marketingowo-reklamowe

6.0
ATA Sp. z o.o.
Termin usługi: kwiecień 2024

Jako firma ATA Sp. z o.o. skorzystaliśmy z usług. Wszystko było zrealizowane na czas i w bardzo szybkich terminach. Jakość wykonywanych usług oceniamy bardzo dobrze. Dziękujemy za współpracę.

Agencje marketingowo-reklamowe

5.9
Karolina Boruczkowska
Termin usługi: grudzień 2023

Od początku super kontakt!!! Szybkie przedstawienie oferty i przemiła współpraca! :) Polecam serdecznie :)

Projekty graficzne

6.0
Kasia
Termin usługi: październik 2023

Bardzo sprawna realizacja projektów i płynny kontakt mailowy. Będę korzystać!

Projekty graficzne

6.0
Adrianna
Termin usługi: wrzesień 2023

Kontakt z Panią Marią to przyjemność. :) Rzetelność, indywidualne podejście do klienta i sprawność w wykonywaniu projektu. Po przesłaniu materiałów bardzo sprawna realizacja. Serdecznie polecam :)

Projekty graficzne

6.0
Marcysia
Termin usługi: wrzesień 2023

Współpracujemy z A Studio od wielu, wielu lat ceniąc sobie ich profesjonalizm, zaangażowanie i odpowiedzialność. Pani Maria dwoi się i troi, żeby było na czas, żeby było zgodnie z oczekiwaniami.

Agencje marketingowo-reklamowe

6.0
Rafał M.
Termin usługi: czerwiec 2023

Polecam serdecznie tę Agencję Reklamową. Świetny kontakt mailowy i telefoniczny. Usługa wykonana w krótkim terminie i zrobiona w sposób na jaki mi zależało. Na pewno jeszcze skorzystam w przyszłości.

Projekty graficzne

6.0
Zuzanna
Termin usługi: kwiecień 2023

Przede wszystkim wciąż zachowane indywidualne podejście do klienta, co już mało kiedy się zdarza. Mozna liczyć na rzetelną wycenę, poradę, a także dostawę w terminie - stają na głowie, żeby nie zawieść.

Agencje marketingowo-reklamowe

6.0