Szkoła Podologii Praktycznej - Agnieszka Zdrojewska

Szkoła Podologii Praktycznej

Wybierz numer

692-451-569
s...@interia.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej

Artykuły o nas

O nas

Szkoła Podologii Praktycznej ~ Agnieszka Zdrojewska w Gdyni, to jedyna placówka szkoleń Indywidualnych z zakresu Podologii Stosowanej na wybrzeżu. Ciesząca się uznaniem kursantów na całym globie. Od 2002 roku prowadzi działalność szkoleniową z zakresu Stylizacji Paznokci pod szyldem Europejskiej Szkoły Kosmetycznej SUNNAILS SPA, a od 2012 roku  tworzeniem innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych w dziedzinie Podologii , wdrażając  systemy metodyczne według autorskiego programu szkoleń, oparacowanego na 18 -letniej już praktyce zawodwej.
Szkolenia Indywidualne, są dedykowane dla osób początkującyh, które chcą zapoczątkować swoją drogę w zawodzie Specjalisty ds Podologii pod bacznym nadzorem trenera, oraz Specjalistów pracujących już w branży Podologicznej chcących podwyższyć swoje dotychczasowe kwalifikacje zawodowe.
Oferujemy autorski program kursów i warsztatów indywidualnych stacjonarnych oraz warsztatów w małych grupach wyjazdowych. Każde szkolenie ukończone jest wydaniem certyfikatów międzynarodowych oraz zaświadczeń w j polskim i angielskim, zgodnym z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej, ważnym w każdym Państwie UE.
Szkoła Podologii Praktycznej widnieje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.22/00022/2016 przeprowadzając szkolenia z ramienia Urzędu Pracy i pomaga w aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych oraz pracujących na podstawie projektów Unijnych.
Zapraszamy również na zabiegi z zakresu Podologii oraz na staże Podologiczne !
Zachęcam do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Opinie (1)

Agnieszka
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2021

Pani Agnieszka ma bardzo dużą wiedzę,dzięki czemu doskonale umie podołać problemom pacjentów. Najlepsza podolog na jaką trafiłam,która przede wszystkim leczy dyskomfort jak i radzi jak zapobiegać problemom stóp. Przesympatyczna osoba. Polecam bardzo!!!

w kategorii

Podolodzy

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6