ABC Serwis Sergiusz Sledz zamki,drzwi awaryjne otwieranie

ABC Serwis Sergiusz Sledz zamki,drzwi

Wybierz numer

58 629-19-03 501-926-304
a...@o2.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
 

O nas

ZADZWOŃ:514900634 licencja narzędzia specjalistyczne.
Awaryjne otwieranie;
mieszkań drzwi zamków skrzynek garaży rolet,
Naprawa serwis drzwi zamki wkładki do drzwi gerda kmt witex dierre juwent porta mulilock ptz  delta aspan multidor mottura securemme montaż wkładek w systemie jednego klucza 
 certyfikat autoryzacji multilock dla ABC Serwis Sergiusz Sledz.

Oceny (24)

Marcin Dubiel
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: styczeń 2024

Nie mogę wystawić wystarczająco pozytywnej opinii na temat usług Pana Sergiusza. Profesjonalista, który przybył, zaskoczył mnie swoją punktualnością - pojawił się nawet wcześniej niż uzgodniona godzina. Naprawa drzwi oraz wymiana zamka zajęła dosłownie chwilę, a efekty były rewelacyjne.

Ślusarze

6.0
Michał
Termin usługi: marzec 2024

Polecam od serca

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

6.0
Dawid Peta
Termin usługi: luty 2024

Bardzo profesjonalny serwis, polecam

Ślusarze

6.0
Kacper S.
Termin usługi: luty 2024

Efekt końcowy przekroczył moje oczekiwania - nowy zamek działa bez zarzutu. Dzięki profesjonalnemu podejściu firmy ABCserwis do montażu zamka mogę teraz spać spokojnie, mając pewność, że moje mieszkanie jest dobrze zabezpieczone. Gorąco polecam usługi firmy wszystkim poszukującym solidnego montażu zamka oraz profesjonalnego podejścia do klienta.

Ślusarze

5.9
Julia
Termin usługi: styczeń 2024

Nie mogłam być bardziej zadowolona z usług świadczonych w sytuacji kryzysowej, gdy nie mogłam wejść do mieszkania. Profesjonalista, który przybył, zasłużył na moje pełne zaufanie już od pierwszych chwil. Pan Sergiusz wykazał się niezwykłą szybkością i precyzją w awaryjnym otwarciu mieszkania.

Ślusarze

6.0
Rafał
Termin usługi: luty 2024

Nie mogłem być bardziej zadowolony z usług świadczonych przez firmę ABCserwis, gdy potrzebowałem awaryjnego otwarcia drzwi. Ich profesjonalizm i szybka reakcja sprawiły, że sytuacja, która mogła być bardzo stresująca, została rozwiązana bezproblemowo i bez opóźnień.

Ślusarze

6.0
AL
Termin usługi: kwiecień 2023

Pan Sergiusz jest mistrzem, w tym co robi. Poradził sobie dzisiaj z moim specyficznym, zepsutym zamkiem i wkładką, zajęło to trochę czasu, ale wszystko zostało już naprawione. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Ślusarze

6.0
jakub
Termin usługi: listopad 2019

swietny fachowiec, w 100% moge polecic

Ślusarze

6.0
Iza
Termin usługi: grudzień 2018

Polecam gorąco, serwis drzwi z blokujacym się zamkiem. Błyskawiczna usługa. Zamki i drzwi chodzą lepiej jak za nowości. Dziękuję jeszcze raz i polecam firmę z czystym sumieniem

Ślusarze

6.0
Anna
Termin usługi: październik 2018

Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm, uprzejmość i uczciwość! Dziękujemy za pomoc!

Ślusarze

6.0
Cezar
Termin usługi: maj 2018

Świetny fachowiec, błyskawiczna realizacja od telefonu do przyjazdu tylko 3 godziny. Wie co robi, fachowo i szybko, cena przystępna. POLECAM tego Pana.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

6.0
Michał
Termin usługi: kwiecień 2017

Wszystko przebiegło sprawnie, szybko i fachowo. Polecam

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

6.0
klient
Termin usługi: wrzesień 2017

Zamek w drzwiach wejściowych do mieszkania naprawiony bardzo szybko i sprawnie. Pełna kultura oraz profesjonalizm Pana fachowca, schludny warsztat pracy i przystępna cena. Polecam.

Ślusarze

6.0
AO
Termin usługi: wrzesień 2017

Bardzo sprawna usługa - przyjazd już na następny dzień, sama wymiana zamka trwała chwilę - pełen profesjonalizm, uprzejmość i uczciwość, w przystępnej cenie. Gorąco polecam wszystkim poszukującym sprawnego serwisu dot. zamków i zabezpieczeń.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

6.0
Katarzyna
Termin usługi: 2017-02-18

Serdecznie polecam usługi tej firmy. Szybko, profesjonalnie,niedrogo. Dobry i miły fachowiec. Drzwi naprawione, są jak nowe . POLECAM

Ślusarze

6.0
Paulina
Termin usługi: 10.11.2016

Bardzo serdecznie polecam usługi tej firmy!!! 1. Panowie przyjechali idealnie o czasie. 2. Usługa trwała kilka minut, 3. Drzwi działają tak jak powinny(a nawet lepiej niż wcześniej!) 4. Tanio(nawet na moją studencką kieszeń!!) i bardzo profesjonalnie. PS Ponadto- niesamowicie uprzejmi fachowcy. Zdarza się to nieczęsto, a w przypadku tak stresującej sytuacji jak problem z wejściem do własnego mieszkania- jest jednak bardzo ważne. :))) Dzięki raz jeszcze!

Ślusarze

6.0
wojtek
Termin usługi: Lipiec 2017

Zadzwoniłem koło 10.00 z zapytaniem czy dniu dzisiejszym jest możliwośc naprawienia zamka. Pan potwierdził godzinę 14.00, był naprawił i pojechał - super takich usług w tym kraju więcej

Ślusarze

6.0
Andrzej
Termin usługi: 04.12.2015

Polecam serdecznie, bardzo dobry i rzetelny fachowiec.

Ślusarze

6.0
Beata K.
Termin usługi: 29.10.15

Zacznę od tego, że wcześniejsi fachowcy po 3 godzinach wiercenia drzwi pojechali na niby "kolejne bardzo ważne wezwanie". Pan Sergiusz przyjechał po 20 min, otwarcie zajęło mu kolejne 10, bez wiercenia i niszczenia i tak już zniszczonych drzwi. Mam nauczkę, następnym razem nie będę brała pierwszy lepszych fachowców.

Ślusarze

6.0
Agnieszka
Termin usługi: tydzień temu

Wspaniała, fachowa obsługa za niewielkie pieniądze. Jestem pod wrażeniem i polecam absolutnie każdemu.

Ślusarze

6.0