Door-to-door Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym

ACfotografia - fotografia ślubna

80-130 Gdańsk, Ujeścisko 7 Mapka
724-073-224
k...@acfotografia.pl pokaż
www.acfotografia.pl
/ACfotografia.Andrzej.Chrapek
/acfotografia.pl
acfotografia.pl
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę
serdecznie zapraszam do rezerwacji terminów sesji w plenerze!

O nas

Ekskluzywna fotografia ślubna. Plenery ślubne nad morzem, sesje plenerowe o zachodzie słońca.

Fotografią ślubną zajmuję się od około 10 lat. W fotografii staram się nie utracić swojego dziecięcego zachwytu światem i staram się to pokazać w moich kadrach. Zdjęcia ślubne są dla mnie preludium, początkiem do zapisania Waszych historii. Zazwyczaj po ślubie fotografuję kolejne etapy Waszego życia – ciąża, chrzest i Was już w powiększonym składzie na sesjach rodzinnych.
Jestem fotografem, który nieustannie ćwiczy swoje oko, patrzy i dostrzega to czego inni nie zauważają. Widzi jak padające promienie światła rysują obraz, który można uchwycić w ułamku sekundy po naciśnięciu spustu migawki. Dla siebie – a co za tym idzie – dla Was, nieustannie szkolę się, doskonaląc swój warsztat fotograficzny, żeby jak najlepiej oddać wszystkie detale Waszego Ślubu i życia.
Z wykształcenia jestem pedagogiem, co również ma ogromny wpływ na moją fotografię. Greckie słowo pedagog oznacza mistrza, nauczyciela oraz przewodnika. Te cechy pozwalają mi pomóc poprowadzić Was przez kolejne etapy dnia Waszego ślubu tak, żeby towarzyszył Nam uśmiech – ewentualnie łzy szczęścia. Jestem z Wami i dla Was, łapiemy wspólny język byście czuli się przy mnie swobodnie. Dopiero wtedy, bez skrępowania mogę oddać piękno emocji i atmosfery, która nas otacza. Chcę byście czuli, że jestem częścią Waszego ślubu, jednym z Gości – przyjacielem – a nie „Panem Fotografem”, naturalność i swoboda w zdjęciach, które będą pamiątką na kolejne lata. Zero sztuczności, pod potrzeby dobrego zdjęcia. Tylko Wy i ta chwila.
Chwila, którą warto pamiętać!

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »