AKO Architekci

AKO Architekci

Wybierz numer

58 301-09-22
b...@akoarchitekci.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/10 - AKO Architekci Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/10 - AKO Architekci Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/10 - AKO Architekci Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/10 - AKO Architekci Gdańsk +7 1
 

Artykuły o nas

O nas

Ako Architekci to pracownia architektoniczna z ponad 25-letnią tradycją, która łączy bogate doświadczenie z dużą dawką świeżych pomysłów, dzięki czemu tworzy projekty zapadające w pamięć.

Pracownia Ako Architekci prowadzona jest przez niezwykle utalentowanych architektów na czele z Rogerem Kostarczykiem. Założona w 1992 roku przez Krystynę Stawiarską-Kostarczyk, z roku na rok dumnie rozwija się tworząc unikatowe projekty głównie w Polsce, ale także w innych krajach europejskich. Biuro posiada w swoim dorobku projekty w każdej skali, od niewielkich, nietuzinkowych obiektów w historycznej tkance miasta po rozległe nowoczesne kompleksy aparthotelowe z aquaparkiem czy mariną jachtową.

Portfolio pracowni to głównie obiekty zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, hotelowej, aparthotelowej oraz centra biurowe. Wybitną specjalizacją pracowni AKO Architekci jest projektowanie w strefach ochrony konserwatorskiej, czego jednym z przykładów jest projekt przebudowy dawnej zabytkowej przychodni kolejowej na Hotel Central**** w Gdańsku, za który otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Gdańska dla najlepszej gdańskiej realizacji architektonicznej 2016-2017.
Nie ustajemy w staraniach, by kreować piękną architekturę dobrze służącą ludziom.
 
Jesteśmy grupą zgranych, błyskotliwych i pomysłowych ludzi, dla których tworzenie przestrzeni architektonicznej jest czymś więcej niż tylko pracą. Wykorzystujemy synergię naszej kreatywności i uzdolnień dzięki czemu każdy projekt jest wizytówką naszego entuzjazmu, profesjonalizmu oraz dociekliwości. Naszym celem jest, aby stworzone przez nas obiekty inspirowały ich odbiorców, były funkcjonalne i zsynchronizowane z otoczeniem. Gustujemy w wysmakowanej formie i innowacyjnych rozwiązaniach.
Tworzymy dobre relacje z inwestorami.
 
Dbamy o to, aby oczekiwania inwestorów zostały w jak największym stopniu zaspokojone. Słuchamy, doradzamy, wspólnie kreujemy najlepsze rozwiązania. Stosujemy niekonwencjonalne rozwiązania w celu osiągnięcia jak najlepszego efektu końcowego. Przykładamy ogromną wagę do jak najwyższego poziomu dokumentacji technicznej, co możemy zagwarantować dzięki naszym wysokim kwalifikacjom w zakresie nowoczesnych systemów budowlanych oraz dużemu doświadczeniu w opracowywaniu wielobranżowych dokumentacji projektowych i zarządzaniu projektami.
 
Zapraszamy do współpracy !