ANSTEEL - Profesjonalne systemy mocowania

Straszyn 83-010, Młodej Polski 11

ANSTEEL

Wybierz numer

58 741-72-77 58 380-20-41
i...@ansteel.pl pokaż

O nas

Jesteśmy dystrybutorem światowej klasy producentów systemów mocowania. Posiadamy w swojej ofercie: nity zrywalne, nitonakrętki, gwintowe elementy wciskane tupu PEM, wkładki gwintowane, kołki zgrzewane, wyroby śrubowe ze stali nierdzewnych A2 i A4.
Naszą ofertę wzbogacają narzędzia ręczne i pneumatyczne takie jak nitownice do nitów i nitonakrętek oraz specjalistyczne prasy do wciskania i urządzenia do zgrzewania kołków.

Co nas wyróżnia:

Jakość
Przykładamy ogromną wagę do jakości oferowanych produktów. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami, którzy dostarczają nam wyroby najwyższej jakości. Przekłada się to na duże zaufanie i zadowolenie Klientów.

Cena
Jesteśmy w stanie przedstawić konkurencyjną ofertę cenową. Podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta, uwzględniając jego wymagania i potrzeby.

Dostępność
Posiadamy duże zapasy magazynowe oferowanych przez nas produktów. Zapewniamy naszym Klientom dostępność towaru „od ręki”.
 
Doradztwo techniczne
Nasi wykwalifikowani doradcy techniczni są do Państwa dyspozycji. Chętnie pomogą w doborze odpowiednich elementów.
 
Sięgając po produkty wyznaczające najwyższe standardy w branży, oferujemy naszym Klientom to, co najlepsze. Dobrze wiemy, że tylko tak buduje się zaufanie, a ono jest dla nas priorytetem.
Zapraszamy do kontaktu z nami.