APIS Sp. z o.o.- wentylacja, rekuperacja

adres
81-068 Gdynia, Wiejska 3/7
telefon
501-178-569
e-mail
a...@rekuperatory.gd.pl pokaż
www
www.rekuperatory.gd.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 18:00

O nas

Rekuperacja - wentylacja z odzyskiem ciepła, wentylacja, odkurzacze centralne.
Rekuperatory - centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła.
Doradztwo, projekt, wycena, montaż, uruchomienie, regulacja, serwis.
Profesjonalna obsługa i realizacja.

Serwisujemy i monitorujemy działanie wykonanych przez nas instalacji, na podstawie doświadczeń tak zdobytych oferujemy rozwiązania niespotykane u konkurencji.

Przed podpisaniem umowy zapraszamy klienta do odwiedzenia naszej aktualnie wykonywanej instalacji rekuperacji aby pokazać trzy rzeczy: materiały, techniki montażu i gotową instalację.

Opinie + Oceń


5.2

w kategorii

Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo

 • obsługa:
  4
   
 • oferta:
  6
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.2
 

Prawdopodobnie jedyna naprawdę profesjonalna firma

Jest to chyba pierwsza opinia o czymkolwiek i kimkolwiek, jaką piszę. A piszę dlatego, że gdy 5 lat temu zaczynałem ten projekt, to zwróciłem się do najbardziej rozreklamowanej, ogólnokrajowej firmy. Ich oferta jednak nie przekonywała mnie, dlatego zacząłem się kolejno zgłaszać po oferty do innych firm, gdzie sytuacja się powtarzała, aż skończyłem z 4 ofertami. Dzięki tym ofertom i pytaniom jakie zadawałem zdołałem się sporo dowiedzieć o rekuperacji, ale niestety pozostałych trzech oferentów stopniowo się wykruszyło. Z grubsza rzecz ujmując, nie potrafili obronić swojego projektu rekuperacji jaki dla mnie wykonali, albo poprawiali błędy, jakie ja im wskazywałem. Tylko p. Marek (właściciel) zrobił projekt od początku bez błędów i potrafił odpowiedzieć na każde pytanie tego projektu dotyczące. Dlatego nie pamietam już "przystępności cen", bo chciałem mieć instalację zrobioną przez kogoś, kto się naprawdę na tym zna, i to lepiej niż ja. Obsługę oceniłem "tylko" na 4, ale to jest dobra ocena. p. marek ma dużo zleceń i dlatego czasem na kontakt trzeba trochę poczekać, a nie jest też łatwo "ściągnąć" ich do siebie w drobnej sprawie. Uruchomione wczoraj, dopiszę więcej za jakiś czas.

 • Bartek, duży dom jednorodzinny (mężczyzna, pow. 40 lat)
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2018

5.8

w kategorii

Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo

 • obsługa:
  5
   
 • oferta:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Zadowolony klient

W firmie Apis zamówiłem rekuperację i w końcowej ocenie jestem z dostawy oraz usługi zadowolony. Jak zawsze w trakcie inwestycji - był to zamieszkały dom - było trochę problemów (stąd 5 za obsługę - chodzi o wykonawstwo), były one rozwiązywane, ale wymagały zwrócenia uwagi. Generalnie firma jest elastyczna - mimo dosyć skomplikowanej umowy nie ma problemu z realizacją. W sumie, mogę z czystym sumieniem (co zresztą już zrobiłem) zarekomendować firmę Apis jako dostawcę i instalatora systemu rekuperacji.

 • Piotr (mężczyzna, pow. 40 lat)
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »