APIS Sp. z o.o.- wentylacja, rekuperacja

81-068 Gdynia, Wiejska 3/7 Mapka
501-178-569
a...@rekuperatory.gd.pl pokaż
www.rekuperatory.gd.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 18:00
Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym

O nas

Rekuperacja - wentylacja z odzyskiem ciepła.
Wentylacja.
Pompy Ciepła.
Fotowoltaika.
Doradztwo, projekt, wycena, montaż, uruchomienie, regulacja, serwis. Profesjonalna obsługa i realizacja

Serwisujemy i monitorujemy działanie wykonanych przez nas instalacji, na podstawie doświadczeń tak zdobytych oferujemy rozwiązania niespotykane u konkurencji.

Przed podpisaniem umowy zapraszamy klienta do odwiedzenia naszej aktualnie wykonywanej instalacji rekuperacji aby pokazać trzy rzeczy: materiały, techniki montażu i gotową instalację.

Opinie + Oceń

opinia

5.8

w kategorii

Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Inwestor - Gdańsk - opinia

Usługi zlecone - rekuperacja i odkurzacz centralny. Rekuperacja - zaprojektowana od nowa instalacja, położone rury PE-flex, filtr antysmogowy, uruchomiona centrala Renovent. Zdarzały się drobne uwagi "kosmetyczne" co do położonej instalacji, ale były wykonywane bez dyskusji i na miejscu. Rekuperator działa u mnie od 2 miesięcy i nie mam żadnych uwag. Ustawienia zrobione przez serwisantów APIS są odpowiednie - niczego nie zmieniałem. Jakość powietrza w środku super. Odkurzacz centralny - z racji braku środków na razie zleciliśmy położenie rur. Centrala przyjdzie w kolejnym etapie. Tak więc na tą chwilę jestem w stanie ocenić jedynie użyteczność projektu (na każdej kondygnacji jedno gniazdo w centralnym miejscu, brak konieczności przepinania w kilku miejscach, więc użyteczność wysoka) i jakość wykonania (tak jak w przypadku wentylacji, rury położone niekolizyjnie i schludnie, więc jakość oceniam również na wysoką). Ogólna ocena - dałem najwyższą, bo wszystko czego oczekiwałem od firmy od rekuperacji i odkurzacza, dostałem. Jedynie w cenie dałem niżej, bo nie jest to najtańsza firma. Ale akurat na wentylacji nie chciałem oszczędzać. Podsumowując, polecam usługi firmy APIS.

 • Inwestor - Gdańsk
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2019
opinia

5.2

w kategorii

Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo

 • obsługa:
  4
   
 • oferta:
  6
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.2
 

Prawdopodobnie jedyna naprawdę profesjonalna firma

Jest to chyba pierwsza opinia o czymkolwiek i kimkolwiek, jaką piszę. A piszę dlatego, że gdy 5 lat temu zaczynałem ten projekt, to zwróciłem się do najbardziej rozreklamowanej, ogólnokrajowej firmy. Ich oferta jednak nie przekonywała mnie, dlatego zacząłem się kolejno zgłaszać po oferty do innych firm, gdzie sytuacja się powtarzała, aż skończyłem z 4 ofertami. Dzięki tym ofertom i pytaniom jakie zadawałem zdołałem się sporo dowiedzieć o rekuperacji, ale niestety pozostałych trzech oferentów stopniowo się wykruszyło. Z grubsza rzecz ujmując, nie potrafili obronić swojego projektu rekuperacji jaki dla mnie wykonali, albo poprawiali błędy, jakie ja im wskazywałem. Tylko p. Marek (właściciel) zrobił projekt od początku bez błędów i potrafił odpowiedzieć na każde pytanie tego projektu dotyczące. Dlatego nie pamietam już "przystępności cen", bo chciałem mieć instalację zrobioną przez kogoś, kto się naprawdę na tym zna, i to lepiej niż ja. Obsługę oceniłem "tylko" na 4, ale to jest dobra ocena. p. marek ma dużo zleceń i dlatego czasem na kontakt trzeba trochę poczekać, a nie jest też łatwo "ściągnąć" ich do siebie w drobnej sprawie. Uruchomione wczoraj, dopiszę więcej za jakiś czas.

 • Bartek, duży dom jednorodzinny
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »