AR-KON INVEST to firma z Gdyni specjalizująca się w podłogach i posadzkach. Oferujemy szeroki wybór paneli podłogowych, desek drewnianych, winyli i desek kompozytowych. Wykonujemy cyklinowanie, układanie jodełki francuskiej i klasycznej, montaż listew przypodłogowych i sztukaterii. Zapewniamy profesjonalny montaż podłóg i listew. Skorzystaj z naszej promocji i zadbaj o piękne i trwałe podłogi w swoim domu!

Tekst wygenerowany automatycznie

 
Najlepsze podłogi, posadzki, panele Gdynia

Oceny (5)

Ewa
Termin usługi: marzec 2019

Firmę AR-KON poleciła mi moja znajoma projektantka. Zanim skorzystałam z usług Pana Arka oglądałam gdzie indziej deski firmy Lareko oraz Hajnówka. Spośród wielu które oglądałam, te właśnie podobały mi się najbardziej. Ostatecznie pan Arek zaoferował mi deski tej samej klasy ale innego producenta, w nieco niższej cenie. Selekcja natur wygląda tu lepiej niż u producentów wymienionych wcześniej i to właśnie przekonało mnie do wyboru usług pana Arkadiusza. Montaż odbył sie sprawnie i efekt końcowy jest fantastyczny. Mam w domu ładną podłogę za rozsądną cenę. Polecam zdecydowanie.

Podłogi, posadzki, panele

5.8
Jacek
Termin usługi: luty 2019

Usługa niecodzienna ponieważ oprócz desek na podłodze, zostały też położone deski na ścianie w sypialni. Stworzyło to niesamowity efekt. Pan Arek to solidna firma, stały kontakt, wszystko wykonane bardzo starannie i co ważne w terminie. Po zrobieniu podłogi moja ekipa remontowa uszkodziła podłogę, wtedy tez mogłem liczyć na szybką pomoc i wymianę desek. Zdecydowanie polecam.

Podłogi, posadzki, panele

5.8
Eliza
Termin usługi: czerwiec 2018

Mamy mocno nasłoneczniony zachodni taras, który od lat czekał na zagospodarowanie. Sprawdziły się deski kompozytowe, które Pan Arek polecił i wraz ze swoją cudowną ekipą ułożył w zaledwie pare dni. Teraz mam piękny, 40-metrowy taras kompozytowy, który niczym nie różni się od naturalnego drewna, przy czym jest odporny na duże nasłonecznienie i dwójkę małych dzieci :). To była dość spora inwestycja, ale zdecydowanie się opłaciła, bo nie ma poprawek a po roku użytkowania taras wygląda wciąż jakby został wczoraj położony. Szybko, schludnie, bez problemów, z fachową poradą i porządnym wykończeniem. Polecam!!

Podłogi, posadzki, panele

5.2
Magda
Termin usługi: październik 2018

Niedawno z mężem robiliśmy remont i dzięki koleżance udało nam się trafić do Pana Arkadiusza. Bardzo szybko przekonał nas do wyboru dębowych desek w przystępnej cenie. Firma Pana Arkadiusza wykonała kompleksową usługę położenia desek (przygotowanie podłoża do położenia desek, montażu desek oraz listew przypodłogowych). Polecam każdemu, kto szuka jednej firmy do montażu podłogi.

Podłogi, posadzki, panele

5.6
Michał
Termin usługi: październik 2018

Wystarczyło jedno konkretne spotkanie by Pan Arkadiusz przekonał nas do wyboru zarówno deski jak i wykonawstwa. Nie byliśmy łatwym klientem (za co przepraszamy :) ), ponieważ mieliśmy zupełnie inną koncepcję wyglądu podłóg i początkowo mocno jej broniliśmy. Pan Arkadiusz jest zawodowcem ale przede wszystkim przemiłym człowiekiem, który krok po kroku wyjaśnił dlaczego powinniśmy mu zaufać. Jeśli ktokolwiek szuka firmy, której można zostawić klucze od domu i spokojnie zająć się innymi obowiązkami, to polecamy usługi Pana Arka.

Podłogi, posadzki, panele

5.8