A&S Auto Centrum 4x4 Offroad

adres
81-154 Gdynia, Pucka 135C/1
(obok SERWISU FORDA)
telefon
509-976-200, 509-976-200
e-mail
b...@autocentrumas.pl pokaż
www
www.autocentrumas.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 18:00
sob8:00 - 14:00
pomoc drogowa 24H

O nas

A&S- wieloletnie doświadczenie w serwisie samochodów terenowych, osobowych suv, 4x4. Montaż instalacji gazowych, remonty silników-diesla, automatyczne skrzynie biegów, konserwacje, blacharstwo, lakiernictwo, remonty reduktorów, zawieszeń. Samochody zastępcze.

Jesteśmy firmą z 10-letnim doświadczeniem. Profesjonalnie podchodzimy do wykonywanych usług. A&S od początku swojego istnienia wykorzystuje całą wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas budowania i odrestaurowywania samochodów, tak by państwo jeżdzili bezpiecznie. Nasza praca jest naszą pasją.
Cały czas podnosimy swoje kwalifikacje, bierzemy udział w różnego rodzaju szkoleniach zdobywając wiedzę o nowoczesnych technologiach i rozwiązaniach.

Zajmujemy się naprawą manualnych i automatycznych skrzyń biegów, remontami silników diesla i benzynowych, reduktorów, mostów, konserwacją podwozi, wraz z piaskowaniem i malowaniem proszkowym, zabezpieczeniami antykorozyjnymi a także blacharstwem i lakiernictwem.
Przygotowujemy samochody terenowe do wypraw,doposażając je,w bagażniki,drabinki,progi,zderzaki stalowe,które są naszej produkcji,a także snorkle,oświetlenie,oraz specjalistyczne zawieszenie.Serwisujemy samochody amerykańskie.

Posiadamy samochody zastępcze, które udostępniamt nieodpłatnie na czas naprawy. Zakładamy instalacje gazowe do dużych pojemności silników,oraz samochodów osobowych. Pomagamy przy zakupie samochodu przeprowadzając diagnostykę komputerową, a także wykorzystując naszą wiedzę z dziedziny mechaniki.

Bierzemy udział, w różnego rodzaju imprezach charytatywnych, starając się pomagać innym,co przynosi nam ogromną satysfakcję.

Zapraszamy do galerii zdjęć na Facebooku, oraz na stronie www.autocentrumas.pl

Zaufało nam szerokie grono klientów.Zapraszamy.

Zdjęcia

Opinie + Oceń


6.0

w kategorii

Warsztaty, mechanika, elektryka

 • obsługa:
  6
   
 • asortyment:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • terminowość:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Polecam ! bardzo dobry warsztat - volvo v50

Panowie wykonali kompletny remont silnika (a w zasadzie wymiana), który był poprzedzony bardzo solidna diagnoza - bez owijania w bawełnę, bez naciągania, same fakty z cierpliwym i dokładnym wytłumaczeniem (w sam raz dla takiego laika jak ja). Podczas naprawy wyszły inne usterki ale za każdym razem byłem informowany o możliwych dalszych naprawach, kosztach i ewentualnych skutkach odkładania tego w czasie. Zawsze jest czas do namysłu bez presji. Po remoncie samochód działa bez zarzutu, zero reklamacji i uwag z mojej strony. Pozostaje poczucie pełnego profesjonalizmu, dobrze wykonanej roboty. Ten warsztat budzi moje pełne zaufanie. Szczerze polecam!

 • Piotrek (mężczyzna, 31-40 lat)
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2018
 • Status: stały klient
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »