ATERIMA Sp. z o.o. Sp.K.

adres
80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 413
(lok. 307) pokaż na mapie

znajduje się w Budynek G 413

telefon
58 506-55-80, 12 341-18-11
e-mail
p...@aterima.pl pokaż
www
www.aterima.pl
godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 17:00

O nas

Jesteśmy polską agencją zatrudnienia zewnętrznego z siedzibą w Krakowie. Działamy także poprzez sieć biur regionalnych w Rzeszowie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku i kilku innych miastach w Polsce.

ATERIMA / WE WISH YOU GOOD WORK

Oferujemy przyjazne rozwiązania formalno-prawne, obniżając całkowite koszty związane z zatrudnianiem pracowników. Zatrudniamy na podstawie przepisów ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowych, które gwarantują nam większą elastyczność. Jako solidny partner merytoryczny posługujemy się autorskimi, innowacyjnymi narzędziami - RSCP™ i HR Hub™, które odciążają naszych Kontrahentów w formalnościach związanych z rozliczaniem wynagrodzeń i czasu pracy.

Dlaczego ATERIMA?
Ponieważ nie obieramy dróg na skróty. Działamy etycznie i zgodnie z zasadami, znajdując kompromis między optymalizacją kosztów zatrudnienia a dobrem zatrudnionych. Stawiamy na odpowiedzialność w relacjach z każdą osobą - Pracownikiem, Partnerem, Kontrahentem.

Stale inwestujemy w to, co jest dla nas najważniejsze - w trwałe, oparte na zaufaniu relacje. Zamiast owijać w bawełnę, przedstawiamy realne rozwiązania. W każdej zamieszczonej ofercie rzeczowo przedstawiamy Kandydatom warunki umów i uprzedzamy o ewentualnych trudnościach. Nasze starania zostały zauważone i docenione - w 2015 roku otrzymaliśmy tytuł "Best Large Recruitment Company in Poland", a w 2016 roku zostaliśmy laureatem "Nagrody Rekrutera" w kategorii Rekrutacja Tymczasowa.

Jesteśmy częścią Grupy ATERIMA, którą współtworzą także ATERIMA HR oraz ATERIMA MED. Razem świadczymy fachowe usługi na rynku europejskim.

Działaj z głową! Dowiedz się o nas więcej na www.aterima.pl.

Galeria zdjęć

przejdź do pełnej mapy »