ATSEA Yachts & Charter - czarter i sprzedaż jachtów.

ATSEA Yachts & Charter

Wybierz numer

606-544-866
i...@atsea.pl pokaż
Otwarte do 22:00 więcej
  • Zdjęcie 1/10 - ATSEA Yachts & Charter Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/10 - ATSEA Yachts & Charter Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/10 - ATSEA Yachts & Charter Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/10 - ATSEA Yachts & Charter Gdynia +7 1
 

Artykuły o nas

O nas

Czartery/wynajem jachtów motorowych i żaglowych. Sprzedaż jachtów nowych , używanych oraz stokowych. Flota jachtów Żaglowych. Luksusowe jachty motorowe.Katamaran Wave58 oraz Lagoon 52. Szeroka Oferta dla FIRM. Marina Sopot, Gdynia, Gdańsk.
ATSEA YACHTS & CHARTER zaprasza do wspólnego żeglowania oraz korzystania z szerokiej gamy usług powiązanych z branżą żeglarską.

Pierwszy rok działalności upłynął nam błyskawicznie, a to dzięki Waszej aktywności względem naszej oferty. Mamy nadzieję, że kolejne sezony będą również wypełnione sukcesami, czyli Waszym zadowoleniem ze współpracy z nami.

W naszej ofercie proponujemy klasyczny czarter jachtów na Bałtyku. Nasza flota to w pełni wyposażone i zawsze gotowe do rejsu jednostki pełnomorskie. Pełna oferta naszej floty czarterowej JACHTY ŻAGLOWE oraz JACHTY MOTOROWE.

Z bieżącym rokiem za naszym pośrednictwem mogą Państwo stać się właścicielem wymarzonej jednostki pełnomorskiej (oferta na naszej stronie - ATSEA YACHTS), a następnie dołączyć do floty jachtów ATSEA, czarterowanych na wodach Bałtyku. (dział YACHTS MANAGMENTS).

Bezpieczeństwo i pełen komfort to właśnie ATSEA YACHTS & CHARTER!

Naszą ofertę tworzymy na podstawie potrzeb. Jesteśmy otwarci na Wasze żeglarskie plany i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby udało się je zrealizować. Jako jedni z nielicznych organizujemy rejsy w pełni indywidualne oraz oferujemy czarter "one way". Żeglarze dopiero zaczynający swoją morską przygodę, zawsze żeglują z naszym profesjonalnie przygotowanym sternikiem, a osoby ubiegające się o patent żeglarski po odbyciu stażu morskiego na jachcie, otrzymają od nas potwierdzający to dokument.

Organizacja imprez firmowych pod żaglami to również jedna z naszych usług. W ofercie posiadamy organizację firmowych eventów, szkoleń, imprez dla pracowników lub spotkań z kontrahentami. Dzięki doskonale wyposażonej flocie jachtów, każda impreza firmowa będzie atrakcyjnie spędzonym czasem, tym bardziej że może w niej wziąć udział większa ilość osób. W zależności od potrzeb, nasze rejsy morskie dla firm mogą być krótkim rekreacyjnym rejsem lub też prawdziwym żeglarskim wyzwaniem.

W ofercie posiadamy również:

- rejsy morskie stażowe,

- rejsy na wodach pływowych w okresie zimy.

Nasze jachty czekają na Państwa w Gdyni, Sopocie, Gdańsku, Kołobrzegu, Darłowie oraz innych marinach wybrzeża Bałtyku!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Oceny (1)

Agnieszka B.
Termin usługi: kwiecień 2024

Skorzystałam w majówkę. Polecam w 100%.

Czarter jachtów Bałtyk

6.0