ABAGA Twoje Centrum Finansowe Kredyty Ubezpieczenia Leasing

ABAGA Twoje Centrum

Wybierz numer

600-202-882 531-902-425 531-802-425
b...@abaga.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/5 - ABAGA Twoje Centrum Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/5 - ABAGA Twoje Centrum Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/5 - ABAGA Twoje Centrum Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/5 - ABAGA Twoje Centrum Gdynia +2 1
 

Artykuły o nas

O nas

Oferujemy produkty ponad 44 instytucji finansowych oraz bezpłatną analizę finansową, dlatego nasi Klienci mają pewność idealnego wyboru. Ponad 20 lat doświadczenia. Indywidualne podejście do Klienta. Spersonalizowana oferta. Profesjonalni eksperci.
Specjalizujemy się w doradzaniu naszym Klientom w zakresie kredytów, leasingu oraz ubezpieczeń. Nasze usługi są skierowane do osób, które chciałyby znaleźć najlepsze dla siebie ubezpieczenie czy kredyt, ale nie posiadają fachowej wiedzy w tym temacie i przytłacza je mnogość dostępnych na rynku opcji.

Zapewniamy kompleksową pomoc przy wyborze ubezpieczeń i kredytów czy leasingu, troszcząc się o pełne dopasowanie oferty do indywidualnych oczekiwań klienta.

Nasze umiejętności w zakresie doboru produktów finansowych i ubezpieczeniowych czerpiemy z naszych doświadczeń. Wiedzę zdobywamy współpracując od wielu lat z bankami i zakładami ubezpieczeń. Praca z klientami indywidualnymi i firmowymi pozwoliła nam zdobyć cenne doświadczenie i stale rozwijać się w branży finansowej.

Liczy się dla nas przede wszystkim budowanie długotrwałych partnerskich relacji z klientami, poznanie ich potrzeb i oczekiwań.
Naszą przewagę stanowi szeroki wybór instytucji finansowych, z którymi współpracujemy. Dzięki temu zawsze możemy przedstawić Państwu klika ofert i wspólnie wybrać z nich tę najkorzystniejszą właśnie dla Państwa.

Pomożemy Państwu przebrnąć przez wszelkie niezbędne formalności, zarówno na etapie przed, jak i posprzedażowym. Rozmowy i spotkania z klientem odbywają się w naszym biurze. Nie jest jednak problemem, by nasi doradcy przyjechali w miejsce wyznaczone przez Klienta. Co ważne, za nasze doradztwo i pomoc nie pobieramy od Klienta żadnej prowizji.

Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych oraz firmy.