ABAGA Twoje Centrum Finansowe Kredyty Ubezpieczenia Leasing

81-044 Gdynia, Kartuska 15A/4
(I piętro) Mapka
58 733-07-20, 531-902-425, 600-343-011  fax:  58 733-07-21
b...@abaga.pl pokaż
www.abaga.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:30 - 16:30

Napisali o nas

  • Ubezpieczenie NNW i Casco dla rowerzysty
    Ubezpieczenie NNW i Casco dla rowerzysty 6 kwietnia 2019 (77 opinii) O ubezpieczeniu OC dla rowerzysty pisaliśmy już wcześniej. Przydaje się ono wówczas, gdy to rowerzysta jest sprawcą kolizji z samochodem, lecz także wtedy, gdy jadąc w peletonie...

O nas

Świadczymy usługi z zakresu pośrednictwa kredytowego, leasingu oraz ubezpieczeń. Dzięki współpracy z wieloma Bankami, Towarzystwami Ubezpieczeniowymi oraz Firmami Leasingowymi dokonamy wyboru najkorzystniejszej dla Ciebie oferty bez prowizji. ZAPRASZAMY

Specjalizujemy się w doradzaniu naszym Klientom w zakresie kredytów, leasingu oraz ubezpieczeń. Nasze usługi są skierowane do osób, które chciałyby znaleźć najlepsze dla siebie ubezpieczenie czy kredyt, ale nie posiadają fachowej wiedzy w tym temacie i przytłacza je mnogość dostępnych na rynku opcji.

Zapewniamy kompleksową pomoc przy wyborze ubezpieczeń i kredytów, troszcząc się o pełne dopasowanie oferty do indywidualnych oczekiwań klienta.

Nasze umiejętności w zakresie doboru produktów finansowych i ubezpieczeniowych czerpiemy z naszych doświadczeń. Wiedzę zdobywamy współpracując od wielu lat z bankami i zakładami ubezpieczeń. Praca z klientami indywidualnymi i firmowymi pozwoliła nam zdobyć cenne doświadczenie i stale rozwijać się w branży finansowej.

Liczy się dla nas przede wszystkim budowanie długotrwałych partnerskich relacji z klientami, poznanie ich potrzeb i oczekiwań.
Naszą przewagę stanowi szeroki wybór instytucji finansowych, z którymi współpracujemy. Dzięki temu zawsze możemy przedstawić Państwu klika ofert i wspólnie wybrać z nich tę najkorzystniejszą właśnie dla Państwa.

Pomożemy Państwu przebrnąć przez wszelkie niezbędne formalności, zarówno na etapie przed, jak i posprzedażowym. Rozmowy i spotkania z klientem odbywają się w naszym biurze. Nie jest jednak problemem, by nasi doradcy przyjechali w miejsce wyznaczone przez Klienta. Co ważne, za nasze doradztwo i pomoc nie pobieramy od Klienta żadnej prowizji.

Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych oraz firmy.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »