Imprezy i wydarzenia

Absolvent Talent Days

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
7 marca 2017 (wtorek)
godzina:
10:00 - 17:00
miejsce:

Ergo Arena  mapa

adres:
Gdańsk, Sopot, pl. Dwóch Miast 1
bilety:
wstęp wolny

Zdobądź wiedzę i umiejętności niezbędne w rozwoju Twojej kariery zawodowej! Weź udział w bezpłatnych, certyfikowanych szkoleniach, debatach i spotkaniach z gwiazdami, przedstawicielami największych firm w Polsce oraz specjalistami HR.Zapisz się jeszcze dziś - miejsca limitowane!

PROGRAM

Czym są Absolvent Talent Days? To największe targi pracy w Polsce. Dla kogo są przeznaczone? Dla Was - studentów i młodych absolwentów. Gdzie się odbywają? W ERGO ARENA Gdańsk/Sopot. Kiedy się z nami zobaczysz? 7 marca 2017.


Kogo spotkasz? Przedstawicieli najważniejszych firm na rynku właśnie teraz szukających pracowników, prezesów i managerów polskich i zagranicznych firm, ekspertów HR, gwiazdy popkultury. Co czeka Cię na miejscu? Setki ofert pracy z różnych branż, debaty, szkolenia career building, konsultacje ze specjalistami HR oraz możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia do CV. Dodatkowo, dobra zabawa, networking i niezapomniane doświadczenia!

Czy znajdziesz pracę? To zależy tylko od Ciebie. Ponad 8 tysięcy uczestników Absolvent Talent Days już znalazło pracę. Dołącz do nich!
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij