Adwokat Wojciech Pancerz Kancelaria Adwokacka

znajduje się w Biurowiec Zieleniak

Adwokat Wojciech Pancerz

Wybierz numer

509-485-960
a...@gmail.com pokaż
Otwarte całą dobę więcej
Po umówieniu telefonicznym
 

Artykuły o nas

O nas

Adwokat prowadzi swoją indywidualną praktykę, specjalizując się w prawie karnym, obsłudze podmiotów gospodarczych i skomplikowanych procesach inwestycyjnych, a także prawie rodzinnym oraz prawie ubezpieczeń.
Adwokat Wojciech Pancerz jest absolwentem i stypendystą studiów stacjonarnych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Praca magisterska została obroniona pod kierunkiem prof. zw. dr hab. Jana Grajewskiego, wybitnego karnisty, sędziego Sądu Najwyższego. Aplikacja adwokacka odbyta w Pomorskiej Izbie Adwokackiej. Od 2014 roku adwokat prowadzi swoją indywidualną praktykę, specjalizując się w prawie karnym, obsłudze podmiotów gospodarczych i skomplikowanych procesach inwestycyjnych, a także prawie rodzinnym oraz prawie ubezpieczeń. Swoje bogate doświadczenie nabywał poprzez pracę w renomowanych kancelariach prawnych oraz jednym z największych reasekuratorów w Europie.
Adwokat Wojciech Pancerz cechuje się rzetelnością i dbałością o każdy detal związany z prowadzoną sprawą, a nadto jest w stanie przewidzieć długoterminowe skutki podejmowanych działań, nawet wykraczające poza bieżącą sprawę. Wyżej wymienione elementy w połączeniu z zasadą zaufania w relacji adwokat klient daję rękojmię świadczonych usług na najwyższym poziomie, co pozwala osiągnąć zamierzony cel.

Oceny (6)

Celestyna
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: sierpień 2022

Świetny adwokat. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza. Sprawa, która była wyceniana i deklarowana na czas kilkunastu miesięcy przez innego adwokata została załatwiona przez Pana Wojciecha w 3 miesiące. Większość mojej rodziny już korzysta z usług Pana Wojciecha i nikt jeszcze się na nim nie zawiódł. Polecam z czystym sumieniem.

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
Benon
Termin usługi: kwiecień 2024

Profesjonalizm - to słowo chyba najlepiej opisuje moje wrażenia ze współpracy z panem Wojtkiem. Miałem obawy przed wyborem pełnomocnika a na pana Wojtka zdecydowałem się za poleceniem znajomej, która zachwalała pomoc, której udzielił jej samej, i nie zawiodłem się. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy prawnej.

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
Piotr Jaworski
Termin usługi: listopad 2023

Adwokat z dużym doświadczeniem i gruntowną wiedza praktyczną, rzeczywiście chcący pomóc w rozwiązaniu problemu, w dodatku sympatyczny i kontaktowny. Szczerze polecam

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
Radek
Termin usługi: październik 2023

6 gwiazdek w przypadku Pana Wojciecha to jest naprawdę mało. Powinno być co Najmniej 100 . Raz jeszcze dziekuje za pełen profesjonalizm i podejście do mojej sprawy . Wygranie sprawy karnej w Sądzie Najwyższym udowodnił Pan ze jednak sprawiedliwość jakas istnieje w tym Państwie za co Bardzo dziękuję . I polecam każdemu Pana Adwokata profesionalista pod każdym względem.

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
Wiktoria G.
Termin usługi: luty 2023

Mecenasa Wojciecha Pancerza cechuje wysoka empatia, dyplomacja i takt. Prowadził dla mnie sprawę odszkodowawczą, pełny profesjonalizm i fachowość. Z usługi Pana mecenasa jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam.

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
P.S.
Termin usługi: wrzesień 2022

Niesamowicie profesjonalny mecenas, pełna rzetelność. Uratował nas w trudnym momencie. Polecam z całego serca. Duża wdzięczność.

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0