Kancelaria Adwokacka dr Tomasz Gulla

Kancelaria Adwokacka

Wybierz numer

501-794-580
o...@gulla.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 10:00 więcej
Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym
 • Zdjęcie 1/2 - Kancelaria Adwokacka Gdynia 4
 • Zdjęcie 2/2 - Kancelaria Adwokacka Gdynia 3
 

O nas

Kancelaria specjalizuje się głównie w:
- sprawach kredytów frankowych CHF (unieważnienie umów, odfrankowienie)
- sprawach kredytów złotówkowych WIBOR
- zwrot prowizji, marży za spłacony wcześniej kredyt
- znaki towarowe - odszkodowania

Gdynia:
ul. Nocznickiego 8
81-454 Gdynia
Fax: +48 58 500-81-18
Mob. +48 501-79-45-80

Słupsk:
ul. Tuwima 23 lok. 27
76-200 Słupsk
Mob. +48 501-79-45-80

Nie idziemy utartymi schematami. Wykorzystujemy zdobyte doświadczenia w sprawach przeciwko bankom, w tym również tych dotyczących tzw. kredytów frankowych. Cały czas podnosimy swoje kwalifikacje w celu lepszego oraz skuteczniejszego prowadzenia spraw.

Biznes
Patrzymy na Twój problem nie tylko jak prawnicy, ale też jak menedżerowie. Nasze rozwiązania muszą Ci się opłacać!

Analiza strategiczna
Patrzymy w przyszłość, oceniamy ryzyko i podejmujemy działania adekwatne do sytuacji.

Sposób współpracy:
Podczas osobistego spotkania (jak również zdalnego) udzielona zostanie Państwu pomoc prawna, a w zależności od Państwa dalszej decyzji- nasza Kancelaria poprowadzi sprawę. Oferujemy również udział przy mediacjach, jak i przeprowadzamy negocjację pomiędzy stronami. Jako Kancelaria oferujemy również sporządzenie opinii prawnej, jak i możliwość współpracy stałej z podmiotami gospodarczymi (obsługa prawna, doradztwo).

Honorarium:
Zawsze dbamy o to, aby koszt doradztwa prawnego pozostawał adekwatny do wartości uzyskiwanej przez Klienta. Dostosowujemy nasze schematy wynagrodzenia do rozwiązań preferowanych przez Klienta (nikt nie chce być przecież zaskoczony fakturą). Rozpoczynając współpracę rozmawiamy szczerze o pieniądzach, ponieważ wierzymy, że każdy Klient zasługuje na szczerość w tej kwestii. Każdy Klient, sprawa oraz umowa, muszą być traktowane indywidualnie i tak też właśnie je traktujemy.

Płatności za usługę można dokonać gotówką, kartą debetową, kredytową w Kancelarii bądź przelewem na rachunek bankowy lub poprzez system Paypal.

Jesteśmy członkiem  AEA International Lawyers Network. W konsekwencji już teraz tworzymy zespół prawa międzynarodowego, gotowy do realizacji wymagających projektów. 

Gwarancja niezależności, lojalność i dbałość o interes klienta, przestrzeganie zasad etyki zawodowej oraz zachowanie tajemnicy adwokackiej to główne filary przyświecające działalności naszej Kancelarii. Kancelarię tworzy energiczny zespół ambitnych i zdeterminowanych prawników.

Opinie (1)

Daria
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2022 

Z usług kancelarii korzystam, w zależności od potrzeb, które wiążą się z prowadzoną przeze mnie działalnością gospodarczą. Było to np. weryfikacja zapisów na umowie czy kwestie znaków towarowych. Dr Gulla ma nie tylko wiedzę prawniczą, ale też doświadczenie w prowadzeniu biznesu, więc to połączenie, które jest bardzo ważne z perspektywy mnie jako klienta. Na każdym etapie zawsze było wiadomo, co będzie się działo. Każde pojęcie z zakresu prawa, którego ja nie rozumiałam było mi wyjaśnione w przystępny sposób. Na plus też położenie kancelarii - w centrum miasta. Polecam serdecznie

w kategorii

Konsulting

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6