Najlepsze prywatne kliniki Gdynia

Oceny (31)

Magdalena Neuman-Łaniec

Polecam Affidea Gdynia, ul. 10 lutego. Bardzo szybki termin. Badanie długie, obejmujące dwie okolice anatomiczne, a mimo to wykonane w trakcie jednego pobytu. Profesjonalna, miła obsługa. Opis otrzymałam w ciągu dwóch dni.

Radiolodzy, RTG

6.0
Magda
Termin usługi: marzec 2024

Bardzo dziękuję, czułam się zaopiekowana prosiłam o kontakt w sytuacji szybszego terminu ze względu na dolegliwości bólowe. Panie z rejestracji pamiętały o mnie i zadzwoniły. Opis szybki. Dziękuję

Prywatne kliniki

6.0
Wiktor
Termin usługi: luty 2024

wszystko super, opis dostalem tego samego dnia, nowy aparat polecam

Prywatne kliniki

6.0
Anna
Termin usługi: styczeń 2024

Placówka z nowym aparatem, posiadająca bezpośrednio parking, który zawsze ma miejsca. Diagnostyka szybka. Poprosiłam o opis w miarę możliwości jak najszybciej ze względu na wizytę u neurochirurga i udało się po 4dniach. Dziękuję za zrozumienie i indywidualne podejście. Będę polecać to miejsce.

Prywatne kliniki

6.0
Michał
Termin usługi: styczeń 2024

Personel miły i pomocny. Na wynik czekałem około tygodnia. Panie w rejestracji uprzejme i kontaktowe. Jeśli będę musiał się ponownie badać to tylko tutaj ze względu na fakt, że jest indywidualne podejście do pacjenta i pełne zaopiekowanie.

Prywatne kliniki

6.0
Asiawek
Termin usługi: listopad 2023

Szybki termin badania ale termin wyniku tragiczny wręcz, ok płyta szybko ale na opis czekam już ponad trzy tygodnie a słyszałam, że nawet do 7. Tragedia

Prywatne kliniki

1.5
DominikaAga
Termin usługi: styczeń 2020 

Przemiła, profesjonalna obsługa. Panie bardzo pomocne, uśmiechnięte, chętne do pomocy. Bardzo wysoki poziom obsługi klienta!

Przychodnie, poradnie NFZ

6.0
Antonina Maria
Termin usługi: styczeń 2020 

Badanie rezonansem magnetycznym w styczniu czas oczekiwania znikomy bardzo profesjonalna obsługa oczywiście Gdansk Nowe Ogrody Pani Magda dokładnie przygotowała całe przyjecie od rejestracji do badania wszystko o czasie żadnego opóźnienia i jeszcze wynik po trzech dniach gdyż konieczna była konsultacja. Moje doświadczenie z placówka bardzo dobre i mówię odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Dziękuje bardzo i pozdrawiam miłe Panie

Przychodnie, poradnie NFZ

6.0
Wiktoria
Termin usługi: listopad 2019

Byłam jakiś czas temu na rezonansie magnetycznym z kontrastem . Zapisana byłam praktycznie z dnia na dzień wiec to wielki plus . Obsługa wspaniała i cierpliwa co najważniejsze . Całe badanie przebiegło całkiem sprawnie choć było pół godzinne opóźnienie . Jedyny minus to ceny , ale niestety jeśli chcemy coś zrobić prywatnie i szybko to trzeba się z tym liczyć .Napewno polecę ten obiekt , opis badania miał być do10 dni a był po4 dniach roboczych .

Prywatne kliniki

5.2
Emilia
Termin usługi: wrzesień 2019

Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, wszystko odbyło się o czasie. Panie z recepcji były bardzo miłe i pomoce, pielęgniarka również. Cena nie należy do najniższych, ale jakość badania jest tego warta. Polecam.

Prywatne kliniki

5.3
Jacek z Gdyni
Termin usługi: wrzesień 2019

polecam .moja trzecia wizyta. Przesypatyczne Panie w Recepcji,atmosfera jest tam tak fantastyczna że nie chcę się stamtąd wychodzić. Solidna firma.Polecam

Prywatne kliniki

5.7
Jac
Termin usługi: sierpień 2019

Na mpja prosbe wyniki badan dostalem z wyprzedzeniem. Bardzo mila Pani w recpecji. Czysto i w dobrej lokalizacji. O ew. przesunieciu godziny zostalem poinformowany smsem.

Prywatne kliniki

5.0
Iza
Termin usługi: lipiec 2019

Brak kompetencji, brak profesjonalizmu, lekceważenie pacjenta,umawiają na godzinę, która dla nikogo nic nie znaczy, nikt nie potrafi odpowiedzieć na podstawowe pytanie kiedy są np wyniki do odebrania. Po prostu porażka.

Prywatne kliniki

1.0
Bożena S z Kościerzyny
Termin usługi: czerwiec 2019

25 czerwca odbyła się moja wizyta w placówce Affidea w Gdyni. Termin umówiłam dogodny dla mnie zarówno dzień jak i godzinę. Pani poinformowała mnie jak być przygotowanym do badania. Przed terminem wizyty telefon czy potwierdzam wizytę oraz SMS przypominający. Dostałam smsem również ankietę do wypełnienia, która podpisała przed wizytą oraz potrzebne jeszcze inne dokumenty. Pielęgniarka założyła welfron i za chwilę odbyło się badanie. Cudownie ludzie o wszystkim myślą. Badanie jest długie i trzeba leżeć z rękoma u góry, położyli mi poduszki aby było wygodnie. O wszystkim mnie informowali. Po 50 minutach badanie zakończyło się. Pomogli mi wstać, gdyż mam problemy z szyją. Po 15 minutach zdjeto welfron. Wizyta przebiegła regulaminów. Personel cudowny. Na drugi dzień dostaje SMS, że wynik jest do odbioru. Na badanie miałam skierowanie z Medicover. Jeżeli będzie potrzeba dokonywania podobnych badań to przyjadę właśnie do Gdyni. Polecam wszystkim.

Prywatne kliniki

6.0
mk
Termin usługi: sierpień 2018

Traktowanie pacjenta. Wizyta prywatna umówiona na godzinę 20.15 Pani w okienku stwierdza małe opróżnienie zaczniemy o 20.30 okazuje się o 21, że jeszcze jeden pacjent czeka w kolejce, i pewnie potrwa to jeszcze 40 minut. Po co wprowadzać klienta w błąd. Nie pierwszego i nie ostatniego bo taki sam tekst był sprzedawany kolejnym oczekującym. Kwintesencją podejścia byłą rozmowa Pani z recepcji z pracownicą. Jakoś dziś nikt nie zrezygnował. Wniosek jeden - stosują overbooking i liczą, że nie wszyscy przyjdą. Kasa Panie kasa a nie pacjent się liczy. Zero słowa przepraszam, za wprowadzenie w błąd.

Prywatne kliniki

1.0
Adrian
Termin usługi: czerwiec 2018

Samo badanie przebiegło w miarę sprawnie i to tyle z dobrych rzeczy, później zaczęło się oczekiwanie na wynik... Skierowanie miałem z Medicover, w myśl umowy między tymi dwoma firmami wynik\opis powinien być po dwóch dniach. Czekałem ponad tydzień, dodzwonić się nie mogłem więc pojechałem osobiście... i jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, że mojego wyniku jeszcze nie ma!!! Pani z recepcji niczym nie przejęta jak u Bareji "Nie mam pańskiego wyniku i skąd panu wezmę, jak nie mam". Ja do pani oczywiście grzecznie że dwa dni mają itd. że specjalnie przyjechałem niestety jej błoga mina mówiła wiele... żadnego przepraszam w imieniu firmy, wyjaśnienia dlaczego takie opóźnienie NIC. Czułem się petentem jak to było za czasów komuny. Zostałem zapewniony, że wynik będzie dostępny na drugi dzień rano. I to tyle z zapewnień. W końcu wynik pojawił się po kolejnych dwóch dniach. Czyli z dwóch dni jakie mieli na zrobienie tego zrobiły się dwa tygodnie... Jak na prywatną placówkę to bardzo słabiutko wypadli - rozczarowanie.

Prywatne kliniki

2.5
Waldemar
Termin usługi: czerwiec 2018

Odradzam kontakt. Kontakt na infolinii to katastrofa. Od 3 tygodni szukaja mojego wyniku rezonansu i nikt nie wie gdzie on jest. Badanie było prywatne a o reklamacji nie ma mowy. Radze omijać ich szerokim łukiem.

Prywatne kliniki

1.5
Gonzales
Termin usługi: styczeń 2018

Nie polecam! Czekałem na badanie ponad godzinę, a po badaniu usłyszałem ze jest ono wykonane w 60% i ze będą dzwonić bo trzeba będzie przyjść jeszcze raz na " doróbke" (!) generalnie chodziło o to ze była już 21 40 a wkolejce jeszcze 2 osoby i Panie chciały skończyć prace. Tak się nie traktuje pacjentów! Nie polecam!!!!!!

Prywatne kliniki

1.8
megi
Termin usługi: styczeń 2018 

Prawie całe trójmiasto obsadzone firmą Affidea w najważniejszych punktach a czas oczekiwania na wynik to nieskończoność. Przy MRI powiedziano 3 tygodnie, mija 5 i pół a wyniku nie widać. Przy RTG powiedziano 8 tygodni czekania na wynik ale nie wiadomo jak to się skończy... Skoro się nie wyrabiają to po co ludziom zawracają głowę a innym firmom zabierają miejsce. ŻENADA. Nie polecam, bo choć skierowanie będziesz miał pilne i może uda ci się szybciej wykonać MRI lub RTG to oczekiwanie na wynik - brak słów. W ocenie w kategorii wystawiłam 1 na 5, bo ile jest warta obsługo, oferta, jakość, wyposażenie - jak czas oczekiwania poniżej krytyki.

Przychodnie, poradnie NFZ

1.0
Witek
Termin usługi: grudzień 2017

Czas oczekiwania na badanie rewelacja w porównaniu z NFZ i na tym koniec. Natomiast oczekiwanie na wynik badania gorzej niż w NFZ tam wynik jest po niespełna dwóch dniach tu czekam już dwa ale tygodnie i nie mam perspektyw że otrzymam go w najbliższym tygodniu. Porażka! Brak słów.

Prywatne kliniki

5.2