Agent Finansowy Konstanty Dietrich

adres
80-241 Gdańsk, al. Grunwaldzka 56
(2 piętro)
telefon
792-842-661, 792-842-661
e-mail
w...@gmail.com pokaż
www
agentfinansowy.firmy.net
Godziny otwarcia
pn-ptdo 19:00

O nas

Agent Finansowy Konstanty Dietrich zaprasza!


Kim jestem ?

Od blisko 8 lat zajmuje się pośrednictwem kredytowym, od kredytów gotówkowych, hipotecznych po kredyty inwestycyjne. Współpracuje zawsze z najlepszymi , jestem Agentem i partnerem jednego z największych pośredników w Polsce. Moje uprawnienie możesz zweryfikować na stronie Komisji Nadzoru Finansowego:   https://www.knf.gov.pl/podmioty/Rejestry_i_Ewidencje/rejestr_posrednikow_kredytowych/dzial_I.

Co oferuje :

Najpierw skupiamy się na Twoich potrzebach i celu finansowania oraz w  jakim okresie czasu ma on zostać zrealizowany. Następnie badamy zdolność i przedstawiam możliwości finansowe .
Wyszukuje dla Ciebie najlepsze oferty, które są obecnie na rynku, porównuje je, dostarczam wszystkie informacje tak byś mógł podjąć decyzje samodzielnie.

Dobieram dla Ciebie rozwiązania indywidualnie , kierując się przede wszystkim Twoim interesem. Kładę duży nacisk na jakość współpracy, w myśl zasady „zadowolony klient to następny klient ” i ZAPAMIĘTAJ nie pobieram dodatkowych opłat za swoje usługi.

Dlaczego ja ?

Jestem mobilny i skuteczny, dostosowuje swój czas pracy do Twoich możliwości.
Planując zobowiązanie na najbliższe lata warto się do tego przygotować , możesz to zrobić samemu,   a możesz to zrobić z kimś kto jest specjalistą w swojej dziedzinie.

Zapraszam
Konstanty Dietrich.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »