Ager - audyty energetyczne budynków

Na terenie: Gdańska, Sopotu

Ager

Wybierz numer

608-062-674
b...@ager.net.pl pokaż
 

O nas

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej budynków oraz audyty energetyczne budynków. Zapraszamy do współpracy architektów, zarządców nieruchomości oraz inwestorów. Zachęcamy do obejrzenia naszej strony internetowej.

Oceny (5)

ds pracownia architektoniczna
Termin usługi: marzec 2019

Z firmą Ager współpracuję już od kilku lat, zarówno przy opracowywaniu projektów obiektów hotelowych, salonów samochodowych, obiektów przemysłowych jak i domków jednorodzinnych. Nasza współpraca nie polega jedynie na opracowywaniu charakterystyk ale także na konsultowaniu wprowadzanych rozwiązań budowlanych w zakresie fizyki budowli oraz instalacji. Właściciel firmy Ager posiada bogatą wiedzę z zakresu budownictwa oraz nowoczesnych technologii stosowanych w rozwiązaniach związanych z energooszczędnością w budownictwie. Współpraca z firmą Ager to gwarancja, że wspólnie opracowana dokumentacja projektowa realnie zagwarantuje ekonomiczne użytkowanie obiektu budowlanego.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję Panie Dariuszu. Dla mnie również współpraca z Panem to przyjemność.

Pozdrawiam

Audyty i certyfikaty energetyczne

6.0
przedsiębiorca
Termin usługi: wrzesień 2018

Właściciel ma wiedzę praktyczną znacznie przekraczającą wiedzę innych podmiotów, którym składałem zapytania. Duża uprzejmość, profesjonalizm i w dodatku chęć bezinteresownej pomocy, co jest rzadkością. Z przyjemnością polecam.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję,
Cieszę się, że mogłem pomóc
Pozdrawiam serdecznie

Audyty i certyfikaty energetyczne

6.0
Natalia Szymańska
Termin usługi: listopad 2017

Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do zlecanych zadań. Jako architekt niezwykle cenię sobie możliwość rozmowy i uzyskania rzeczowych informacji bezpośrednio od osoby, która wykonuje zlecenie. Takie podejście do klienta ma ogromne znaczenie i wpływa pozytywnie na współpracę, która trwa z powodzeniem od kilku lat. Myślę, że każdy, kto ceni sobie rzetelność będzie zadowolony ze współpracy z firmą Ager i dlatego też polecam ją z czystym sumieniem.

Audyty i certyfikaty energetyczne

6.0
Dorota
Termin usługi: od kilku lat

Firma Ager opracowała dla naszego biura architektonicznego kilka charakterystyk energetycznych do projektów budowlanych, a także wykonała audyty energetyczne. Fachowo i zawsze terminowo, jeśli nawet potrzebowaliśmy obliczenia bardzo ekspresowo ;) Na konkretny zestaw pytań dotyczących projektu, przesyłany drogą mailową, udzielaliśmy odpowiedzi i dalsza praca szła bardzo sprawnie. Poza tym firma, na podstawie własnych doświadczeń, kilkukrotnie podpowiedziała nam inne, lepsze rozwiązania projektowe, które znalazły swoje zastosowanie w projekcie. Polecamy firmę Ager.

Audyty i certyfikaty energetyczne

6.0
Bartosz
Termin usługi: 2012, 2013

Rzetelność, bardzo dobra znajomość najnowszych przepisów i ich zmian, terminowość zawsze zgodna z ustaleniami, ceny całkowicie przystępne. Osobiście chciałbym, aby współpraca z wszystkimi branżystami tak się układała.

Audyty i certyfikaty energetyczne

5.2