Agroturystyka Biały Wilk

adres
83-430 Stara Kiszewa, Lipy 36a
telefon
501-491-406, 881-458-976
e-mail
w...@passa.edu.pl pokaż
www
www.bialywilk.com.pl

O nas

Wolno stojący, całoroczny dom w stylu "mur pruski" o powierzchni 180 metrów kw. Położony tuż przy lesie na powierzchni 3hektarów, na której znajdują się rozmaite atrakcje: twierdza, tipi, strzelnica łucznicza, wiata, miejsce na ognisko. Zapraszamy!

Ostoja Biały Wilk, w miejscowości Lipy ( 80 km od Gdańska),w okolicach Zblewa, leżącej na granicy Kaszub i Kociewia nad rzeką Wierzycą. Okolica o pięknym i zróżnicowanym krajobrazie, całkowita cisza i spokój, idealne i sprawdzone miejsce na nietuzinkowe wyjazdy.

ZAKWATEROWANIE:
Drewniany dom całoroczny z tarasem -180 metrów kw, położony na 3h ogrodzonym terenie pośród kociewskiej natury. Dom jest przygotowany na 19 miejsca noclegowe. Na parterze znajduje się salon z kominkiem, kuchnia z pełnym wyposażeniem ( lodówka, kuchenka gazowa, naczynia,itp.) Na piętrze są 3 sypialnie 5,6 lub 8 osobowe z łazienką z prysznicem i ciepłą wodą.
= Boisko do gier zespołowych
= Wydzielone miejsca na ognisko i grill
= Altana ogrodowa 5 na 5 metrów wyposażona w stoły i ławy
= Tipi indiańskie, Unikatowa Twierdza
= Zagroda dla konia, wraz z mieszkańcami

O NAS:
Grupę specjalistów, których łączy artystyczny duch i nieposkromiona energia oraz pasja do sztuki, gier fabularnych a przede wszystkich przygody jest w pełni gotowa na organizację niezapomnianych wyjazdów oraz imprez :
= Obozy, zimowiska, zielone szkoły
= Zorganizowane wyjazdy rodzinne/ dla przyjaciół czy wynajem domu
= Wyjątkowe imprezy ( komunie, wesela, urodziny i inne)

więcej informacji: www.bialywilk.com.pl
 

Zdjęcia