Aioli - inspired by Gdańsk

Aioli

Wybierz numer

58 341-71-27 511-277-667
p...@aioli.com.pl pokaż
Otwarte do 22:00 więcej
Ocena 2.0 (1 ocena) + Oceń
 • Zdjęcie 1/8 - Aioli Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/8 - Aioli Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/8 - Aioli Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/8 - Aioli Gdańsk +5 1
 

O nas

W AïOLI inspired by Gdańsk znajdziesz najlepszy comfort food ze wszystkich stron świata, bo cenimy róźnorodność. BTW, najbardziej kochamy Morze Śródziemne! #AIOLICIEZADOWOLI
AïOLI to nowoczesna miejska kantyna tętniąca życiem od pory śniadaniowej do ostatnich Gości. Z otwartej na salę kuchni wychodzą charakterystyczne dla AïOLIpotrawy, inspirowane całym światem: śniadania, przekąski, sałaty, sandwiche, pasty, burgery i pizze. Szefowie kuchni regularnie zaskakują sezonową, spontaniczną kuchnią. Każdego wieczoru gra tu DJ lub zespół muzyczny, dzięki czemu lokal tętni życiem niczym najpopularniejsze kantyny miast Europy. To miejsce, w którym kuchnia południa łączy się ze stylem życia. 

Nie nazywamy się restauracją, a miejską kantyną, która oferuje nie tylko przygodę ze śródziemnomorskim smakiem w wersji fast food gourmet, ale też zabiera Gości w rejs po wodach sztuki - zarówno tej przez duże S, jak i wywodzącej się z ulicy, wszelkiego rodzaju dziedzinach sportu, wpływa na dziecięcą edukację i aktywizację seniorów.

Skupiamy się mocno na środowisku artystycznym, kochamy niecodzienne i nieoczywiste połączenia. Barber shop w połączeniu z lifestylową kantyną w jednym miejscu? Nierealne? Nieoczywiste? Nie dla nas! bo #aïolicięzadowoli

Tacy jesteśmy: autentyczni.
Tacy są też nasi Goście, których styl życia współgra z rytmem AïOLI.  
W końcu przychodzą do miejsca, do którego należą i które sami tworzą.

Twórcami projektu są współautorzy warszawskich brandów takich jak AïOLI Cantine Bar Café Deli Plac Konstytucji 5 i ul. Świętokrzyska 18, MOMU, SingSing Warsaw oraz Banjaluka. Koncepty realizowane przez Grupę Kreatywną Instynkt to jedne z najprężniej funkcjonujących miejsc. Liczba Gości odwiedzających miejsca prowadzone przez Agencję, sięga nawet 1200 osób dzienne i wciąż rośnie.

Bądźcie gotowi na sztorm emocji!

Trust your instinct. Trust us.
Find us.

Oceny (1)

Gonia
Termin usługi: lipiec 2022   

Wybrałam się dzisiaj na śniadanie. Kolejki nie było, ale zanim ktoś do mnie podszedł i wskazał stoli, a później przyjął zamówienie to upłynęło sporo czasu. Zamówiłam szakszukę... pomidory z puszki, podgrzane z wielkimi kawałami cebuli (reszta dodatków zgodna z menu) totalnie bez smaku. Wiem, że sól i pieprz stoją na stole, ale gdzie kumin? Trzecie podejście do tej knajpy i ostatnie.

Restauracje

2.0
 • obsługa:
  2
 • menu:
  3
 • jakość potraw:
  1
 • klimat i wystrój:
  1
 • przystępność cen:
  3
 • ocena ogólna:
  2